I-Motorsport.cz

Popis:

I-Motorsport.cz - podrobné zpravodajství ze světa rally...

URL:

http://www.i-motorsport.cz

Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

6,3 položek/týden

Na Šumavě od první zkoušky v čele Kopecký

10:48
Jan Kopecký útočí na čtvrté vítězství v řadě na Rallye Šumava Klatovy a nakročeno k tomu má víc než slušně.

Rally Vyškov odhalila definitivní podobu soutěže

18.dubna
Zelenající se příroda a pomalu rozkvétající stromy signalizují příchod května. S ním se také blíží již tradiční Rally Vyškov.

Kopecký s Dreslerem chtějí na Šumavě prodloužit neporazitelnost

18.dubna
Letošní Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích pokračuje druhým podnikem na západě Čech. Rallye Šumava Klatovy absolvuje od 20. do 21. dubna svůj 53. ročník a na účastníky čeká 162 měřených kilometrů ve 14 rychlostních zkouškách.

Zveřejněny mapy rychlostních zkoušek Rallye Šumava Klatovy

17.dubna
Před několika dny jsme vás informovali o přihlášených posádkách na šumavské soutěže. Nyní přidáváme ještě mapy a časový harmonogram!

Americký showman Ken Block se vrací do WRC

16.dubna
Posledním podnikem, který Ken Block v roce 2014 odjel, byla Katalánská rally. Soutěž dokončil na 12. místě s Fordem Fiesta WRC. Nyní se plánuje do Katalánska vrátit s novou generací Fordu Fiesta WRC.

Latvala po Korsice chválí ochranou pěnu

15.dubna
Jari-Matti Latvala letos na Korsice vyzkoušel funkci pohlcovací pěny při bočním nárazu, kdy v jedné zatáčce chyboval a bokem vozu narazil do stromu.

Červen a hustopečská rally je synonymem

14.dubna
Možná trochu komplikovaněji než v minulých letech, ale jinak ve stále stejném standardu pracuje pořadatelský tým Agrotec Petronas Syntium rally na přípravách letošního čtrnáctého ročníku.

Na klatovské soutěže se letos přihlásilo celkem 183 posádek

14.dubna
K datu uzávěrky 53. Rallye Šumava Klatovy a 27. Historic Vltava Rallye se organizátorům sešly přihlášky celkem od 183 posádek.

Mareš se na Kopné ukázal pátým místem

11.dubna
Krásné počasí a náročné tratě přilákaly velký počet posádek i fanoušků na úvodní podnik seriálu našeho domácího mistrovství v rallysprintu.

Rallysprint Kopná 2018 - RZ 4: Zastavena kvůli hořícímu retardéru!

7.dubna
Sledujte s námi Vančík Rallysprint Kopná 2018 online! Zásobujeme vás informacemi, fotografiemi, výsledky a dalšími dojmy a zajímavostmi přímo z rychlostních zkoušek v reálném čase.

Raimund Baumschlager převezen po havárii do nemocnice

17.března
Dnes odstartovalo rakouské mistrovství již tradiční Rebenland Rallye. Start sezony u našich jižních sousedů však neproběhl v příliš veselém gardu.

Rally Mexiko 2018 - 52minutový highlight (Nova Sport)

16.března
Nestihli jste se v televizi na kanálu Nova Sport podívat na sestřih třetí soutěže v kalendáři mistrovství světa v rally pro rok 2018 z Mexika? Žádný problém!

Vyzpovídali jsme Honzu Černého po dvoudenním testu s Fordem Fiesta R5

11.března
Pátek a sobotu strávil tým redakce I-Motorsport.cz na dvoudenním testu Jana Černého. Po jeho skončení jsme příbramského jezdce krátce vyzpovídali.

Peugeot se ve Francii rozloučil s Dakarem

17.února
Francouzská automobilka Peugeot, jak již bylo dříve avizováno, se po letošní Rallye Dakar stahuje z tohoto slavného závodu.

Sledujte živě: Tisková konference Tatra Buggyra Racing po Rally Dakar 2018

24.ledna
Tým Tatra Buggyra Racing se včera vrátil z dějiště letošní Rally Dakar. Přinášíme prostřednictvím týmu tiskovou konferenci.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes