idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

10,5 položek/den

O věnec Gavendu připravil pád, spraví si chuť na republice?

0:06
Plochodrážní jezdec Martin Gavenda z AK Březolupy si sice v druhém podniku Přeboru ČR jednotlivců na domácím oválu věnec na krk nepověsil, ale sedmým místem si zajistil postup na první finálový závod mistrovství republiky, které se jede 1. května na pražské Markétě.

Biomatka aneb Běž do řiti s kus-kusem

0:06
Autorské a režisérské duo Magdalena Janků a Petra Vašíčková se po premiéře hry Když hrdličky cukrovaly pustilo do scénáře Biomatky aneb Běž do řiti s kus-kusem. „Přemýšlely jsme, co uvedeme dál, ale byly jsme trochu bezradné.

Všechno, co jste nevěděli o svatbách a svatebním dnu!

0:06
I když se to pravděpodobně nezdá, tak i svatby mají svá pravidla a řády. Žádní novomanželé ani svatebčané totiž na sebe nechtějí přivolat smůlu nebo neštěstí tím, že na svatební hostině nebo u obřadu samotného něco pokazí.

Obavy jsou zbytečné, hluk a zápach nemá šanci!

0:06
Hluk, zápach ani jiné znečištění obyvatelům ulice V Pastouškách a blízkému okolí v souvislosti se stavbou, která vyrůstá jen pár kroků do železniční trati spojující Kunovice s Uherským Hradištěm, nehrozí. Aspoň podle radnice, která veškeré obavy rozptyluje.

Pudinková buchta

0:06
Suroviny: • 100 ml oleje • 200 g cukru • 200 g polohrubé mouky • 4 vejce • 2 čokoládové pudinky • 2 vanilkové cukry • prášek do pečiva • 0,5 l mléka • 2 zakysané smetany Postup: Mléko, vejce, cukr, olej, polohrubou mouku, prášek do pečiva a jeden balíček vanilkového cukru smícháme na těsto a vyšleháme ho. Následně těsto vylijeme na vymazaný a vysypaný plech a na ještě neupečené těsto nalijeme u...

Náplava se trefil přímo z rohu

0:06
Drslavice - Havřice 0:1 (0:1) Utkání nabídlo spíše taktický souboj. Ve vyrovnaném utkání padla jediná branka, která orámovala první poločas, vstřelil ji hostující Moštěk.

Dojemná premiéra připomněla nenápadné hrdiny

14:22
Skutečné příběhy obyčejných lidí ze Slovácka objevovala více než rok režisérka Zoja Mikotová, aby z nich poskládala dojemnou inscenaci Kdy bude po válce. V sobotu měla ve Slováckém divadle premiéru.

Šnečice tlačí bota na nadhozu!

12:01
Evropskou premiéru zvládly, teď už se ale soustředí na start extraligových bojů! Softbalistky Snails Kunovice na prahu nové sezony touží opět po medaili, která jim loni doslova proklouzla mezi prsty. Ale nečeká je žádná procházka růžovým sadem, zvlášť když mají personální potíže na klíčovém postu nadhazovačky… „O bronz jsme přišli posledním odpalem rozhodujícího zápasu s pražskými Eagles, což s...

Dvě prvenství pro Akropolis

7:24
Základní kolo postupové soutěže skupin Aerobic Tour v sobotu pořádalo centrum Akropolis z Uherského Hradiště. Čtvrtého ročníku soutěže se zúčastnilo 650 soutěžících.

Elfmark zůstává, (ne)má důvěru!

26.dubna
Žádné překvapení! František Elfmark se vzdal uvolněného mandátu radního Uherského Hradiště a do konce volebního období zůstane ve funkci jako neuvolněný, tedy bez nároku na měsíční mzdu. I když část opozice „rošádu“ bojkotovala, neměla šanci předem připravený scénář změnit.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes