idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

8,1 položek/den

Diváci a kritici se shodli, nejoblíbenější byla Králova řeč

7:25
Ceny Největší z pierotů si rozdělil Platonov a Králova řeč Ceny Největší z pierotů, které byly předány v sobotu na plese Slováckého divadla, znají své vítěze. Odbornou porotu letos nejvíce zaujali svými výkony herci Tomáš Šulaj a Tereza Novotná, vítěznou inscenací s největším počtem hlasů se stala Králova řeč v režii Igora Stránského.

Sedm statečných blízko vítězství

0:05
Basketbalisté Uherského Brodu zajížděli ke dvěma zápasům na Vysočinu. A zatímco v utkání na palubovce Žďáru nad Sázavou měl trenér Balija k dispozici jen sedm hráčů, v nedělním zápase s jihlavským béčkem už byla situace o poznání lepší.

Město povolá zpět „strážce pořádku“

0:05
Asistenti prevence kriminality se vrátí do ulic Uherského Hradiště. Radnice totiž vypsala na dva speciálně vyškolené civilisty výběrové řízení, do „služby“ nastoupí v březnu.

Kunovická Mlatevňa bude hostit softbalové mistrovství Evropy!

12:11
Parádní počin se podařil funkcionářům softbalového oddílu Snails Kunovice. Na zasedání evropské softbalové federace (ESF) v Paříži dokázali prolobovat pořadatelství evropského šampionátu žen do 22 let.

Big Brother také v Kostelanech. Pohlídá popelnice, most i hřbitov

12:11
Big Brother hlídá Kostelany nad Moravou. Obec si pořídila první kameru, kterou instalovala na budovu obecního úřadu.

Mariánský sloup čeká stěhování?

12:11
Není to sice otázka současného a možná ani následujícího volebního období v letech 2018-2022. Rekonstrukce Mariánského náměstí v Uherském Brodě ještě bude muset ustoupit jiným prioritám.

Studenti slavili výročí rokenrolem

22.února
Ples s pořadovým číslem pětadvacet uspořádali studenti Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti. Půlkulaté výročí oslavili speciálním vystoupením, které chystali více než půl roku.

Legendární Debustrol se vrací na Mír

22.února
Thrash metal má své legendy a tou je u nás na Slovácku Debustrol, parta kolem charismatického frontmana a zpěváka Kolinse šířící svou nekompromisní hudební kulturu. Kapela působí přes třicet let a dosud se nikomu ze zdejších nepodařilo jim ani přiblížit.

Naletěla. Nemá peníze ani telefon!

22.února
Jen oči pro pláč zůstaly čtyřiačtyřicetileté ženě, která na internetovém bazarovém portále koupila mobilní telefon iPhone. Naletěla totiž podvodníkovi a dnes nemá telefon ani peníze.

Nivnická Beseda půjde k zemi. Čeká se na počasí

22.února
Už je to jen otázka času, kdy se do nivnické Besedy opře těžká technika. Po někdejší vyhlášené restauraci ale žádná díra v zemi nezůstane.

Zimní bál roztancovaly pohádkové písničky

21.února
Druhou únorovou sobotu uskutečnila Mateřská škola Sídliště Uherský Ostroh svůj již tradiční Zimní bál. Po dojemném úvodu ředitelky Světly Mitáčkové se prezentovaly nejstarší děti se svojí polonézou.

Drsná nehoda u Ostrohu: Vrtulník odletěl s těžce zraněnou ženou do Brna, z Peugeotu zbyla hromada plechu

21.února
Dnes krátce před pátou hodinou ráno spěchal záchranářský vrtulník k cestě mezi Blatnicí pod Svatým Antonínkem a Uherským Ostrohem. Do stromu tam z prozatím neznámých příčin vrazil vůz Peogeot, který řídila dvaačtyřicetiletá žena.

Golemova ruka postříbřila paže Vodákovi a Vaculovičovi

21.února
Po dvou letech odmlky se na české území vrátila největší mezinárodní soutěž v arm­wrestlingu Golemova ruka a díky hluckému oddílu AWC Hluk ji premiérově přivítala hlucká sportovní hala. Stovka závodníků z pěti evropských států, mistři světa i Evropy a kvalitní zápasy, to vše bylo k vidění v Hluku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes