iHOT.cz

Popis:

Vaše okno do společnosti. Naleznete zde fotografie českých I zahraničních celebrit. Paparazzi foto.

URL:

http://www.ihot.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

3,6 položek/den

Anna Fialová šokovala: Z křehké blondýnky je krátkovlasá bruneta

1:01
Fanoušci talentovanou Annu Fialovou začali naplno vnímat díky její účasti v show Tvoje tvář má známý hlas. Od té doby je herečka doslova na roztrhání a točí jeden projekt za druhým. Momentálně má v kině třetí film z trilogie Zahradnictví a v televizi je zase k vidění v seriálu První republika.

Iva Hüttnerová: Miluje velká auta. A už má zase nové

1:01
Iva Hüttnerová je sice herečka, ale je známější jako moderátorka, spisovatelka a naivní malířka. Sbírá také staré odložené věci, které pak čistí, opravuje a vrací je znovu do života. Kupodivu však nejezdí žádným veteránem, nýbrž zánovním obrovským černým Land Roverem. Velká auta patří mezi její oblíbená a má už několikáté v řadě.

Zamilovaná Eva Burešová: S otcem svého syna vyrazila do kina

1:01
Herečka a zpěvačka dlouho tajila svého přítele a otce svého dítěte. Ukázala ho až těsně před narozením syna a příliš sdílná není ani jako čerstvá maminka.

Heidi Klum: Je zase single, ale vydělává jako nikdy

1:01
Topmodelka Heidi Klum je sice ve věku, kdy je většina modelek už v modelingovém důchodu, ona ale vydělává jako nikdy ve své kariéře. Sice se jí nedaří v lásce, čtyřiačtyřicetiletá Heidi ale vypadá, že tato oblast zrovna není její velkou prioritou poté, co se před lety rozvedla se zpěvákem Sealem.

Marika Gombitová: Do přírody vyráží na terénním vozíku

19.listopadu
Je jednou z nejslavnějších slovenských zpěvaček všech dob. Zároveň získala prestiž i jako vynikající skladatelka, je autorkou více než šesti desítek písní. Během své kariéry vydala devět sólových alb. Její hlas má rozsah přes dvě oktávy, je svá a snadno rozpoznatelná. Čtyřikrát vyprodala pražskou Lucernu. A už za tri týdny se chystá Marika Gombitová (61) zbořit Tipsport arénu v Praze na svém letošním jediném koncertu.

Andrea Hoffmannová: Už se těší na Čertoviny

19.listopadu
Adventní období a vánoční čas jsou nedílně spojeny také s pohádkovými příběhy. Nová pohádka od režiséra Zdeňka Trošky Čertoviny, kterou natáčel letos na jaře, bude už v prosinci předpremiérově uvedena v několika českých a moravských městech.

Miranda Kerr: Ex Orlanda Blooma čeká dítě s jiným

19.listopadu
Topmodelka Miranda Kerr se letos provdala za mladého miliardáře Evana Spiegela. Před svatbou tvrdila, že na sex si s mladým autorem mobilní aplikace počká až po veselce a čekání se zjevně vyplatilo. Miranda je totiž těhotná.

MIchal Horáček: 17.listopad si připomněl průvodem

18.listopadu
Kandidát na prezidenta Michal Horáček se rozhodl na výročí 17. listopadu uspořádat se svými příznivci průvod Prahou pod názvem Jak pukaly ledy - revoluční Prahou s Michalem Horáčkem. Při této akci připomněl revoluční dění jakožto jeho přímý aktér. Začátek průvodu byl na Národní třídě a konec na Pražském hradě. Na každé ze zastávek měl Michal Horáček krátký proslov, v němž vysvětlil, proč byla tato místa pro Sametovou revoluci důležitá.

Sabina Laurinová: Botox zásadně odmítá

18.listopadu
Vzhled a vystupování je jejich hlavním zdrojem obživy a denně je díky tomu můžeme vídat na svých televizních obrazovkách. Někdo si možná může postesknout, že není fér, že zrovna ony vypadají pořád tak skvěle a škodolibě se zaraduje, když vidí na jejich tváři vrásku. Být však televizní tváří a žít pod drobnohledem téměř celého národa není úplný med a vyžaduje neustálou péči, protože přešlapy se u nich zkrátka neodpouštějí.

Taťána Kuchařová: Seniorům rozdávala radost

18.listopadu
Taťána Gregor Brzobohatá a Michal Malátný zavítali včera do pražského Domova seniorů, aby zpříjemnili všední den místních klientů.

Katy Perry: Nesmí do Číny. Měla zpívat na módní show Victoria´s Secret

18.listopadu
Pondělní módní přehlídka Victoria´s Secret, která se bude konat v Šanghaji, se hroutí jako domeček z karet. Novináři nedostali víza, televizní producenti neví, co vlastně budou moct vysílat do světa a Katy Perry nebude zpívat.

Aňa Geislerová: Po dlouhé době se objevila s manželem

17.listopadu
Aňa Geislerová se po opravdu dlouhé době objevila ve společnosti se svým manželem Zdeňkem Janáčkem. Tomu sice před lety ke svému milenci, podnikateli Shenarovi neutekla, přesto porodila nemanželského syna Maxe.

Tereza Vlčková: Ukázala, jak bude soutěžit o korunku krásky Miss Supranational

17.listopadu
Další kráska bude v zahraničí reprezentovat Českou republiku na světové soutěži krásy. Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková již tento týden odjíždí na světovou soutěž krásy Miss Supranational, která bude probíhat jak v Polsku, tak i sousedním Slovensku.

Adriana Lima a další: Módní show Victoria´s Secret je v ohrožení. Má se totiž konat v Číně

17.listopadu
Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Karlie Kloss a další krásky se sice chystají na nadcházející tradiční módní show Victoria´s Secret, která je každoročně velkou módní událostí podzimu, celý podnik je ale ve velkém ohrožení. Důvodem je místo konání, tedy čínská Šanghaj.

Simona Stašová: Po šampíčku couvala po Václaváku

16.listopadu
Herečka Simona Stašová křtila hned několik Shakespearových knih najednou, a jak je jejím dobrým zvykem, dorazila tato skvělá herečka ve výborné náladě. A protože téměř žádný slavnostní křest se neobejde bez šampaňského, dala si ona na závěr příjemného odpoledne sklenku šampusu.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes