inconcept.cz

URL:

http://www.inconcept.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

ŘEKLA ANO

20.září
Veronika Šterbová tvoří pod značkou Sophistic by Veronika už od roku 2010. Hlavním znakem kolekcí je variabilita, protože jeden kousek... The post ŘEKLA ANO appeared first on inConcept .

JAK NA KRÁSNÉ VLNY?

19.září
Poradíme vám, jak vytvořit krásné vlny, které vydrží! Vlny ve vlasech jsou účesovým evergreenem. Každá žena s rovnými vlasy občas... The post JAK NA KRÁSNÉ VLNY? appeared first on inConcept .

JOHN REED FITNESS MUSIC CLUB SE OTEVŘEL PRO VEŘEJNOST

19.září
Nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, konečně otevírá... The post JOHN REED FITNESS MUSIC CLUB SE OTEVŘEL PRO VEŘEJNOST appeared first on inConcept .

SALON PETRA MĚCHUROVÁ OTEVÍRÁ DRUHÝ KADEŘNICKÝ SALON NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ

19.září
Petra Měchurová v roce 2001 otevřela salon v Králodvorské ulici, kde společně se svými kolegy pečuje o spokojené zákazníky už... The post SALON PETRA MĚCHUROVÁ OTEVÍRÁ DRUHÝ KADEŘNICKÝ SALON NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ appeared first on inConcept .

KRÁSA ZROZENÁ Z ARKTICKÉHO SVĚTLA

19.září
LUMENE, jedna z nejznámějších finských značek pleťové kosmetiky se po čtyřech desítkách úspěšných let na trhu rozhodla upevnit svoji pozici,... The post KRÁSA ZROZENÁ Z ARKTICKÉHO SVĚTLA appeared first on inConcept .

HYBERNSKÁ 4 V PRAZE POSKYTNE AZYL DESIGNÉRŮM V RÁMCI FESTIVALU CZECH DESIGN WEEK PODZIM 2017

18.září
Nádherná historická budova v centru Prahy se na týden od 27. 11. do 3. 12. 2017 stane centrem designového dění.... The post HYBERNSKÁ 4 V PRAZE POSKYTNE AZYL DESIGNÉRŮM V RÁMCI FESTIVALU CZECH DESIGN WEEK PODZIM 2017 appeared first on inConcept .

BRITSKÁ INSPIRACE DO BYTU

18.září
Můj dům – můj hrad, říkají Britové. Jejich styl s nádechem ušlechtilosti a zároveň pohodlí inspiruje celý kontinent. Typický nábytek, bytové... The post BRITSKÁ INSPIRACE DO BYTU appeared first on inConcept .

REZIDENCE MÉLANGE NABÍDNE KVALITNÍ BYDLENÍ V CENTRU DĚNÍ

18.září
Developerská společnost PRECO GROUP představuje nový rezidenční projekt se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení. Rezidence MÉLANGE nabízí nadstandardně vybavené byty... The post REZIDENCE MÉLANGE NABÍDNE KVALITNÍ BYDLENÍ V CENTRU DĚNÍ appeared first on inConcept .

OBLÉKNĚTE SVOU KUCHYŇ DO KVALITY A STYLU

18.září
Když si v roce 1833 vzala Virginie Thiébaut obchodníka Jeana-Baptista Garniera, jistě netušila, že společně právě vytvořili značku, která dalece... The post OBLÉKNĚTE SVOU KUCHYŇ DO KVALITY A STYLU appeared first on inConcept .

AKUMULÁTOROVÉ VYSAVAČE DYSON ŘADY V7 VSTUPUJÍ NA ČESKÝ TRH

18.září
Na trh přichází nástupci legendárních vysavačů neztrácejících sací výkon, nově s vylepšeným digitálním motorem Dyson V7. Takto lze zjednodušeně popsat bezsáčkové... The post AKUMULÁTOROVÉ VYSAVAČE DYSON ŘADY V7 VSTUPUJÍ NA ČESKÝ TRH appeared first on inConcept .
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes