info.cz

Popis:

Nejnovější a nejzajímavější trendy v životním stylu, cestování a ve stravování.

URL:

http://www.info.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,7 položek/den

Uletělo vám letadlo? Prohráli jste volby? Sveďte to nás, utahuje si ruská televize z Američanů

17:57
Hlásná trouba ruské propagandy, společnost RT, se pustila do posměšné kampaně. Na největších ruských letištích totiž umístila billboardy, v nichž si utahuje z obvinění, podle kterých Rusko ovlivňovalo loňské americké prezidentské volby.

Záhadná smrt 10letého chlapce: V těle měl silnou směs drog, dostaly se do něj v bazénu?

17:24
Američtí vyšetřovatelé řeší zvláštní případ v sérii opiátových úmrtí, které se poslední dobou USA šíří. Jde o smrt Altona Bankse, desetiletého chlapce, který se stal nejmladší obětí současné krize na Floridě. Záhadou ale je, jak se smrtelný koktejl drog, do jeho těla dostal.

Experti exhumovali Salvadora Dalího a nestačili se divit. Slavný knírek práská jako za mlada

15:10
Poté, co forenzní experti otevřeli hrobku slavného surrealistického umělce Salvadora Dalího kvůli testům otcovství, nestačili se divit. Jeho precizně nabalzamované tělo, knír nevyjímaje, je i po téměř třech dekádách ve skvělém stavu.

Policista se sám usvědčil ze zločinu. Omylem nahrál, jak na místo činu podstrčil drogy

4:28
Čas od času se v médiích objeví policista, který zneužije své pravomoci. Tentokrát to příslušníkovi baltimorské policie ale neprojde. Na místo činu podstrčil balíček plný drog. Kameru na uniformě sice zapnul až tehdy, kdy se mu to hodilo, netušil ale, že záznamová zařízení jsou chytřejší, než si myslel.

Poslední album Linkin park čelilo masivní kritice. Nase*te si, rozčiloval se Bennington

20.července
Letošní dlouho očekávané album hudební kapely Linkin Park One More Light, jejíž hlavní zpěvák Chester Bennington se oběsil, čelilo masivní kritice. Podle odborníků bylo nejslabší v historii kapely. Oproti legendárním úspěšným deskám Meteora či Hybrid Theory je jejich nové album příliš popové, vzkazovali Linkin Parku mnozí fanoušci. „Nase*te si,“ byla stručná odpověď Benningtona.

Zpěvák populárních Linkin Park se oběsil, může za to zneužívání v dětství?

20.července
Měsíc po úspěšném pražském koncertu populárních Linkin Park přišla pro fanoušky kapely zdrcující zpráva. Zpěvák skupiny Chester Bennington podle amerického serveru TMZ spáchal sebevraždu.

Úspěšná mise Apolla 11. Před 48 lety vstoupil na povrch Měsíce první člověk

20.července
20. července 1969 se posádce Apolla 11 podařilo po čtyřech dnech letu přistát na povrchu Měsíce. Modul s Neilem Armstrongem a Buzzem Aldrinem přistál v Moři klidu a o několik hodin později se už Američané procházeli po Měsíci. Během dvou a půl hodin nasbírali přes 20 kilogramů vzorků a 21 hodin po přistání se vydali zpět na oběžnou dráhu, na které na ně netrpělivě čekal Michael Collins. Podívej...

„Táhni domů, blbá Polko,“ poslouchala dívka v britské škole. Oběsila se na záchodech

20.července
Šestnáctiletá Dagmara P. původem z Polska žila většinu svého života ve Velké Británii, jejím spolužákům to ale nebylo dost. Vrstevníci ji šikanovali kvůli jejímu původu a dohnali ji až k sebevraždě. Svědčí o tom i zprávy, která krátce před smrtí poslala svému příteli.

Letuška prozradila, co byste si v letadle rozhodně neměli objednávat. Tato prosba prý personál vytáčí do běla

20.července
Letušky a stevardi se musí za letu vypořádat se spoustou problémů od plačících dětí, přes ustrašené, nepříjemné, vlezlé či zmatené cestující, až po ty pasažéry, kteří nadměrně holdovali alkoholu zdarma. To ale není všechno, napsal britský list The Sun. Existuje zdánlivě nevinná prosba, která letuškám pokazí pečlivě nacvičený rytmus obsluhování cestujících. Podle blogu jedné ze stevardek je nejv...

Protikuřácká opatření dopadají skoro na pět miliard lidí. Že tabák zabíjí, ví nejvíc lidí v historii

20.července
Lidé se stále více setkávají s varováním před škodlivostí kouření. Počet upozornění se podle Světové zdravotnické organizace za posledních deset let zečtyřnásobil. Užívání tabáku ale stále zůstává na celém světě hlavní příčinou smrti, které lze předejít.

Firmy v Indii ženám dopřejí volno v době menstruace. „Hloupé a zpátečnické,“ zní z řad kritiků

19.července
Dvě indické společnosti přišly s odvážným nápadem – zavedou den placeného „menstruačního volna“, který si ženy budou moct vybrat každý měsíc. Věří, že tak své zaměstnankyně ušetří například „trapných“ dotazů, zda kvůli nepříjemným bolestem spojeným s menstruací nemusí chodit do práce. Mezi ženami, které ve firmách pracují, novinka vyvolala nadšení, jinak se ale setkává s tvrdou kritikou.

Japonci přepisují tabulky: Dokud vám není 75 let, nejste staří, tvrdí

19.července
Zatímco dnes jsou lidé v Japonsku považováni za staré, když je jim 65 let, v blízké budoucnosti se to může změnit. Tamní doktoři totiž navrhují přepsat definice stáří a zvýšit příslušný věk na 75 let. Snaha udržet lidi déle ekonomicky aktivní, aby živili státní kasu, přitom v tomto případě paradoxně není hlavním důvodem.

Drama s happy endem: Pes na 16 dní uvízl v noře s liškou, bezradní hasiči ho lákali na slepici i hárající fenu

19.července
Po nekonečných 16 dnech se border teriér Bart konečně dostal do rukou své majitelky. Pejsek se za pomoci hasičů dokázal zachránit z nory v Českém ráji, kde začátkem července uvízl spolu s liškou. Na svobodu se dostal unavený, zesláblý a s ulomeným zubem, jinak je ale v pořádku.

Reklama Audi rozzuřila Číňany. Přirovnává nevěstu k ojetému autu

19.července
Německý výrobce luxusních automobilů Audi se v Číně stal terčem kritiky za reklamní spot, který přirovnává nevěstu k ojetému vozu. Čínští spotřebitelé reklamu označují za sexistickou a někteří dokonce vyzývají k bojkotu automobilky. Ta dnes uvedla, že reklama byla stažena. Podívejte se na video, které mezi Číňany vzbudilo poprask.

Čína zablokovala Medvídka Pú. Tamní blogeři ho využívali k zesměšnění prezidenta

19.července
Na čínské sociální síti Weibo už zmínku o Medvídkovi Pú nenajdete, z jiné sociální sítě dokonce zmizelo několik obrázků a animací. Podle čínských úřadů používají světoznámou postavičku místní blogeři k nemístnému zesměšnění prezidenta Si Ťin-pchinga.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes