inStory.cz

Popis:

inStory.cz – inStory.cz - Politika, business, finance, média. Vidíme věci jinak!

URL:

http://instory.cz

Katalog:

Z domova

Publikuje:

6,3 položek/týden

Autobazary zákazníky podvádí ve velkém, zjistila kontrola

5:38
Poslední kontrola ČOI odhalila, že nekalých obchodních praktik se při prodeji ojetých aut dopouští více než polovina autobazarů, konkrétně téměř 60 procent. Během přibližně pěti měsíců zkontrolovali inspektoři 65 autobazarů po celém Česku.

Vystřídá Drahoš na Hradě Zemana? Bookmakeři mají jasno

19.ledna
Šance bývalého předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše na zvolení prezidentem se podle bookmakerů v posledních dnech zvyšuje. Od pondělí se kurzy na jeho vítězství snížily z 1,6:1 až 1,68:1 na aktuálních 1,5:1 až 1,52:1.

Inspekce varuje: Na českém trhu se opět objevila toxická jablka!

18.ledna
Na kontaminovaná jablka upozornila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Laboratorní analýza SZPI zjistila v jablkách přítomnost zakázaného pesticidu propargit, a to v šarži jablek červených Gloster z Polska.

Žádné velké překvapení se nekonalo. Vláda Andreje Babiše musí podat demisi

17.ledna
Babišův tým ale bude vládnout dál do jmenování nového kabinetu. Prezident Miloš Zeman několikrát avizoval, že jeho sestavením pověří opět Babiše, jehož hnutí vyhrálo říjnové sněmovní volby.

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

16.ledna
Závěr NKÚ hovoří zcela jasně - dotace na podporu lesnictví byly v kontrolovaných letech naprosto nehospodárné. Jejich pravidla nenutila příjemce dosáhnout nejvýhodnějších cen.

Mrazivé vyhlídky: Připravte se na ochlazení, vítr a sněhové jazyky i závěje

15.ledna
Prakticky celý týden bude převládat na většině území České republiky oblačná nebo zatažená obloha. Slunička si ojediněle užjí jen lidé na východě a severovýchodě země.

O post prezidenta se utká Zeman s Drahošem

14.ledna
Žádný z předvolebních průzkumů nenaznačoval, že by současný prezident Miloš Zeman, nebo některý z jeho rivalů mohl být zvolen nadpoloviční většinou hlasů už nyní. A to se také potvrdilo.

Nekrade, drží slovo a bojuje za naše národní zájmy. Kdo by měl být příštím prezidentem?

12.ledna
Premiér Andrej Babiš den před začátkem prvního kola prezidentských voleb podpořil jednoho z devíti kandidátů. Šéf ANO bude podle svých slov volit současnou hlavu státu Miloše Zemana.

Zeman ztrhal Dubčeka. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat

11.ledna
Projev vyzněl kriticky zejména vůči Alexanderu Dubčekovi, který si to však podle slovenského ministra kultury Marka Maďariče nezaslouží. Míní, že je nevhodné zdůraznit ve slavnostní chvíli a navíc expresivním způsobem slabé chvíle takové osobnosti.

Vyšetřovatel kauzy Čapí hnízdo se dopustil lži, tvrdí poslankyně ANO

10.ledna
Znovu se sejdou příští úterý, kdy před ně předstoupí premiér Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek. Poté by mohl výbor ohledně policejní žádosti o vydání k trestnímu stíhání obou politiků dát sněmovně své stanovisko.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes