inStory.cz

Popis:

inStory.cz – inStory.cz - Politika, business, finance, média. Vidíme věci jinak!

URL:

http://instory.cz

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,6 položek/týden

Vítězem voleb je Filip s komunisty

22:39
KSČM je dnes respektovanou a hlavně společností akceptovanou politickou silou. Až na excesy typu Ondráček na GIBS.

Prezidentská kancelář odmítá zveřejnit loňské platy a odměny. Žalob se nebojí

5:16
Prezidentská kancelář ale v odpovědi napsala, že v minulosti platové poměry svých vedoucích zaměstnanců zveřejňovala – jak potvrdil i rozsudek Nejvyššího správního soudu z roku 2014, nyní však došlo k „zásadní změně“. Hrad se nově odvolává na nález Ústavního soudu z října loňského roku a připomíná čtyři podmínky takzvaného testu proporcionality, které musí být splněny.

Na český trh se dostaly nebezpečné dívčí plavky. Pokud je máte doma, raději je vraťte

19.dubna
Dívčí plavky se na český trh dostaly z Polska a podle ČOI neodpovídají bezpečnostním požadavkům, které se na dětské oblečení vztahuje. Jde o nevhodný střih, dívky si kvůli němu mohou vážně ublížit.

Dobrá zpráva: Složení českého tuzemáku se měnit nebude. Rozhodla o tom EU

18.dubna
Česko a Slovensko dostaly od Evropské komise výjimku a mohou při výrobě alkoholického nápoje tuzemák dalších pět let používat tradiční rumový éter. Stálý výbor Evropské komise výjimku potvrdil v úterý dopoledne.

Na pražském letišti si už nikdo cigaretu nezapálí. Kuřácké koutky budou zrušeny

17.dubna
Pro kuřáky budou venku před vstupy do budov vyhrazena konkrétní stanoviště, kde si budou moci vykouřit svou cigaretu. Těchto vyhrazených míst bude celkem 14.

Dejte si pozor! Dnešek patří v souvislosti se sebevraždami mezi nejrizikovější dny

16.dubna
Policie počty sebevražd zaznamenává od roku 1876, takže ČSÚ může data srovnávat už 140 let. Ukázalo se, že počet sebevražd sice v posledních letech klesá, i tak ale stále velké množství lidí řeší své problémy právě tímto způsobem.

Nečekaná reakce: Hnutí ANO chce obnovit jednání o vládě s ČSSD

14.dubna
Důvody nečekaného zlomu jsou jasné. Sám Andrej Babiš přiznal, že jedinou možností na stole je kabinet podporovaný hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD) a KSČM.

Teplé dny budou pokračovat. Hrozí ale i déšť a bouřky

13.dubna
Podle týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) bude v pátek přes den oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky, zejména v Čechách místy i bouřky. "Postupně bude na Moravě a ve Slezsku polojasno a přeháňky jen ojediněle.

Hrozivá čísla: Skoro milion Čechů žije pod hranicí chudoby

11.dubna
Počet Čechů a Češek, kteří měli materiální nedostatek a nemohli si dovolit například pravidelné úhrady nájemného, auto, maso obden či týdenní dovolenou, poklesl oproti předchozímu roku o zhruba 110 000. Bylo jich kolem 390 000.

Letáková akce lákala na masnou konzervu. Kontrola odhalila, že v ní chybělo maso

10.dubna
Samotní inspektoři označili tuto událost za systematické falšování mimořádného rozsahu. „Výsledky rozborů v našich laboratořích potvrdily významně nižší obsah deklarovaného masa u pěti šarží masných konzerv.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes