InternetWEEK.cz

Popis:

Magazín o zajímavostech, cestování a podnikání

URL:

http://internetweek.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

Věčné mládí: hit několika posledních století

22:02
Zdravý styl života, plastická chirurgie, kosmetické a podpůrné přípravky. To je současné know how jak zpomalit stárnutí a oklamat čas. Gen, který za stárnutí může, se přitom usilovně hledá. Jak ale bojovali v dávných stoletích naši předci?

Co je to Bůh?

26.května
Bůh je jedna z největších lidských idejí. Už dlouho patří k tomu, kvůli čemu se lidé zabíjejí. Ale představy o bohu, bozích a božství jsou nespočetné.

Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace?

25.května
O objevu objeveného informoval poměrně seriózně Daily Mail. Většina světového tisku zprávu zjednodušila a udělala z toho senzaci. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Futuristické, elektrické a vertikálně startující letadlo opravdu létá!

23.května
Jsme opět blíže ke sci-fi budoucnosti. Německý start-up Lilium dostal své letadlo do vzduchu. Podívejte se, jak létá a funguje. Na první test obdivuhodné!

Zajímavá videa: Jak se za 100 let změnily účesy, svatební šaty, podprsenky nebo tetování?

22.května
Vše se mění. V technice a technologiích převratně. Móda se však často vrací. Skutečnou evoluci zaznamenaly snad jen plavky! Ale dekády většinou bezpečně rozpoznáte. Přesvědčte se.

Americká kosmonautika: krize nebo zlatá éra?

21.května
Při pohledu na některá fóra by člověk nabyl dojmu, že americká kosmonautika míří ke dnu. Bývalá velmoc vyklidila pozice a vše je špatně. Opak je však pravdou.

Čeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotik

19.května
Současná antibiotika zabírají čím dál méně. V centru Biocev však vědci našli způsob, jak urychlit evoluci přírodních procesů a získat nová silná antibiotika.

P. M. H. Atwater: NDE, umírání, posmrtný život, duše

18.května
Američanka P. M. H. Atwaterová patří mezi nejvýznamnější badatele v oblasti zážitků blízké smrti, sama prožila třikrát klinickou smrt.

Vyhrajte plnou nádrž. Každý měsíc v roce 2017

18.května
Buďte s námi na sociálních sítích a hrajte každý měsíc o plnou nádrž. Pravidla jsou jednoduchá. Registrace zabere pár vteřin. Žádné losování. Opravdová soutěž!

Je meteorit Polonnaruwa důkazem mimozemského života?

18.května
V médiích se objevily informace o nálezu meteoritu, který má být nezvratným důkazem mimozemského života.

8 startupů, které nás v poslední době zaujaly

14.května
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.

Havajští šamani Kahunové

11.května
Před několika lety u nás propukl zájem o nauku usmíření a odpuštění ho´oponopono. Spolu s ním se objevila i dosud neznámá slova huna nebo kahunové.

Mýty a fakta o klíšťatech, aneb co byste měli vědět!

9.května
Nebezpečí nazývané klíště na nás číhá na každém kroku. Mezi lidmi však koluje spousta mýtů, které nás děsí a to zcela zbytečně!
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes