Jitřní země

Popis:

Jitřní země - webzin s duchovní tématikou, jóga, witchcraft (wicca), kult Bohyně, posvátná sexualita a tantra, mystika, New Age, zdravá výživa, vegetariánství, léčivé rostliny, ekologie.

URL:

http://www.jitrnizeme.cz/

Katalog:

Ostatní → Záhady

Publikuje:

3 položek/měsíc

Váš rok

3.ledna

Máte strach, dobře, strach mají všichni, do jednoho

27.prosince
Máte strach, dobře, strach mají všichni, do jednoho, fakt nejste výjimkou, prostě se s tím smiřte Možná si myslíte, že někdo strach nemá, ano, strach nemají idioti, ale ti nevědí, co se s nimi děje. Vy nejste idioti, proto máte strach. Mají ho všichni. Máte málo? Máte málo, protože jste líní jak vši, všichni jsme líní, není to nic zvláštního. Kdo se rád nenatáhne na kanape?

Neodmítej to, čím nyní jsi

27.prosince
Neodmítej to, čím nyní jsi Přijmi se přesně tak v tom, co ostatní v tobě vidí Ty nejsi oni a oni nejsou tebou Pokud toužíš po změně své osobnosti, zastav se, nemůžeš být ničím jiným než tím, čím právě jsi Proto to miluj, takové jaké to je, ať to vypadá jakkoliv. Protože to jsi ty, nejsi něco v minulosti a v budoucnosti.

Jsi dokonalý, dokonalá, ale musíš to přijmou jako prostý fakt

27.prosince
Jsi dokonalý, dokonalá, ale musíš to přijmou jako prostý fakt Pokud se budeš snažit být dokonalý, dokonalá, bude to křeč, musíš to nechat být, potom to vykvete. Jsi to nekrásnější, co ve vesmíru existuje, ale nehledej tu krásu, krása je vyzařování, ne tvé zrcadlo, nech to být
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes