Jitřní země

Popis:

Jitřní země - webzin s duchovní tématikou, jóga, witchcraft (wicca), kult Bohyně, posvátná sexualita a tantra, mystika, New Age, zdravá výživa, vegetariánství, léčivé rostliny, ekologie.

URL:

http://www.jitrnizeme.cz/

Katalog:

Ostatní → Záhady

Publikuje:

3,5 položek/týden

Každá cesta je cestou toho konkrétního člověka

21.července
Každá cesta je cestou toho konkrétního člověka. Každé učení je učení jen a jen toho jednoho člověka, který učení sám žije a předává. A každé následování učení je vstupování do mlhy, kdy nakonec ztratíme svou vlastní cestu vnitřního poznání..

Realitou je, že neexistuje žádná cesta z bodu A do bodu B

21.července
Realitou je, že neexistuje žádná cesta z bodu A do bodu B. To, co se jeví jako cesta je jen představou. I představa se dá považovat za jakousi realitu, ale pouze v daném nastavení našeho chápání.

Pravda

21.července

Musíme se smířit s tím, že rozsah našeho vnímání je daný a omezený

21.července
Musíme se smířit s tím, že rozsah našeho vnímání je daný a omezený. Z optiky tohoto vnímání máme na jedné straně Boha, Stvořitele, Inteligenci nebo Věčnost. Je jedno jak to nazveme, nemá to pro nás žádný význam. Budu používat slovo Věčnost.

Vše je jen energie a energie nemá význam, je neutrální

21.července
1. Pokud cítím zlost, nespokojenost, nechuť k životu, je to jen a jen stav vygenerovaný na mou objednávku bio počítačem, mozkem. A pokud se mně to (rozuměj tomu v lebce) nelíbí, ať vytáhne jiný program
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes