Karlovarský deník

Popis:

Moje Karlovarsko - Karlovarský deník (denik.cz)

URL:

http://karlovarsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Karlovarský

Publikuje:

4,1 položek/den

OTÁZKA PRO: Miroslava Egerta, starostu Bochova

11:56
Bochov - Po dlouhé odmlce jsou u vás ve městě slyšet kostelní zvony. Co vás přimělo je nechat znovu rozeznít?

Trať po sesuvu zatím bude mimo provoz

7:54
Dalovice – Patrně do konce dubna ještě nebudou plynule jezdit vlaky mezi Chebem a Chomutovem kvůli sesuvu svahu pod tratí u Dalovic.

Poštovní služby stále více nabízí Partner

17:22
Karlovarský kraj - Pošta Partner, která je plnohodnotnou alternativou České pošty, ale služby jsou poskytovány třetí osobou, expanduje do dalších obcí a měst i v Karlovarském kraji.

Slepice až domů? Boom chovu kuřic přišel také k nám

19.dubna
Karlovarský kraj - Po zdražení vajec přišla přirozená reakce ve zvýšení počtu domácích chovatelů nosnic.

Cyklistická sezona začala v regionu také na železnici

18.dubna
Karlovarský kraj - Začátek turistické sezóny je v Karlovarském kraji už osmým rokem spojený s otevřením půjčoven kol Českých drah.

Ministr kultury symfonikům sál v Císařských lázních přeje

18.dubna
Karlovy Vary - Bylo to jako ve snu. Tentokrát se ministr kultury Ilja Šmíd (nestraník za ANO) v Císařských lázních naivně neptal, zda jsou ty dlaždičky pravé a jak stará ta budova je, jako jsme toho byli svědky u jiné ministryně kultury, ale mluvil o akustice budoucího sálu, ptal se na jeho kapacitu, jaký bude stavební zásah do této národní kulturní památky, zda ji neohrozí, a pozorně nasloucha...

FOTO: Požár továrny na lepenku napáchal škodu za 10 milionů korun

18.dubna
Ostrov – S požárem, který letos zatím napáchal největší hmotné škody, bojovali hasiči v úterý v Ostrově. Oheň zasáhl jednu z hal firmy na výrobu papírové lepenky a zůstala po něm škoda předběžně odhadnutá na 10 milionů korun.

Věrní podnikatelé v řadě měst ušetří

18.dubna
Karlovarský kraj - Řada měst vychází vstříc podnikatelům, kteří dlouhodobě působí v městských prostorách. Za věrnost jim poskytují slevy ve výši až desítek procent z nájmu.

FOTO: Oheň zničil část provozu na výrobu lepenky v Ostrově

17.dubna
Ostrov – Požár poškodil a téměř zničil jednu z hal na výrobu lepenky v Ostrově. S požárem bojovalo kolem patnácti jednotek hasičů a oheň se podařilo lokalizovat.

Miliony na rekonstrukce silnice pro Karlovarský kraj

17.dubna
Karlovarský kraj - Pro motoristy je to určitě dobrá zpráva. Karlovarský kraj získá ze Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) více než 145 milionů korun na opravy silnic druhých a třetích tříd.

Pirátská strana slavnostně otevře Pirátské centrum

17.dubna
Karlovy Vary - Piráti z Karlovarského kraje zvou veřejnost na slavnostní otevření Pirátského centra e-PIC, které se uskuteční dne 20. dubna v 16 hodin.

Územní plán dokončí město nejspíš příští rok

16.dubna
Karlovy Vary - Jde o jeden z nejdůležitějších dokumentů města, ovšem připravit jej je stejně obtížné jako domluva mezi opozicí a koalicí.

FOTO, VIDEO: Oprava poškozené trati u Karlových Varů začala

16.dubna
Dalovice – Na místě sesuvu části železniční trati mezi Dalovicemi a Hájkem, k němuž došlo v sobotu a byl kvůli tomu přerušen provoz na frekventované trase mezi Chebem a Chomutovem, začalo v pondělí odstraňování následků havárie.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes