Karlovarský deník

Popis:

Moje Karlovarsko - Karlovarský deník (denik.cz)

URL:

http://karlovarsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Karlovarský

Publikuje:

4,1 položek/den

Bývalou školu v Bohaticích pronajme město Žirafě

11:53
Karlovy Vary - Patnáct let a bez nájmu bude provozovat bývalou základní školu v Bohaticích Denní centrum Žirafa.

Pořadatelé referenda podali k soudu žalobu na jeho neplatnost

9:13
Karlovy Vary - Návrh na vyslovení neplatnosti hlasování v místním referendu požadují jeho organizátoři, a podali proto v úterý 23. ledna žalobu ke krajskému soudu.

Rekordní Tříkrálová sbírka vynesla 228 231 korun

15:59
Karlovarsko - Tříkrálové sbírky se letos na Karlovarsku zúčastnilo téměř 300 koledníků, kteří měli k dispozici 97 kasiček.

OTÁZKA PRO: Lukáše Hnízdila, krajského ředitele Ředitelství silnic a dálnic ČR

14:37
Karlovarský kraj - Už delší dobu připravujete objížďku z frekventované komunikace I/6 na Žalmanov kvůli jejímu uzavření souvisejícímu s celkovou opravou dvou mostů. Odkdy plánujete svedení dopravy na tuto objížďku?

Naši prvňáci ze ZŠ v Karlových Varech, Mozartova ulice

13:15
Karlovarsko - Ve středu 24. ledna najdete v Karlovarském deníku prvňáky ze ZŠ v Karlových Varech, Mozartova ulice. Nezapomeňte si koupit noviny.

OBRAZEM: Lázeňský ples už po sedmdesáté

23.ledna
Jáchymov – Plesová sezona se roztančila naplno a mezi mnoha bály jsou i ty, které lze bez nadsázky označit za nejblyštivější.

Tržnice u náměstí zmizela. Prázdné místo zaplní zóna určená k oddychu

23.ledna
Ostrov - Vegetační tvárnice, lavičky i šachový stolek. To vše je obsaženo ve studii pro výstavbu odpočinkového areálu na místě bývalé tržnice v Ostrově.

Poutní sezona ve Skokách začíná

22.ledna
Skoky u Žlutic - Letošní poutní sezóna se ve Skokách pomalu rozbíhá. Už v neděli 11. února mohou zájemci navštívit Lurdskou pouť.

Smlouva s BMW je na krajském stole

22.ledna
Karlovarský kraj - Krajské zastupitelstvo se bude na svém zasedání 25. ledna věnovat schválení smlouvy o spolupráci mezi společností BMW, Sokolovskou uhelnou, právním nástupcem, a Karlovarským krajem.

Kdo bude nejlepším sportovcem?

22.ledna
Karlovarský kraj - Karlovarský kraj každoročně oceňuje sportovce, trenéry a sportovní legendy, kteří dosáhli mimořádných úspěchů či se zasloužili o rozvoj sportu v našem regionu.

Vojáci vystřídali před tabulí kantory

22.ledna
Karlovarsko – Elitní vojáci ze žatecké 4. brigády rychlého nasazení vystřídali vždy na jeden den za katedrou učitele ze dvou základních škol na Karlovarsku.

OTÁZKA PRO: Jana Bureše, krajského radního pro zdravotnictví

21.ledna
Do poloviny ledna se mohli hlásit uchazeči na uvolněný post předsedy představenstva Karlovarské krajské nemocnice (KKN). Kolik jich projevilo zájem a kdy rozhodne výběrová komise?

Karlovarští fotografové si plánují společnou výstavu

21.ledna
Karlovarsko - Už více než čtvrt století se na sklonku roku scházejí karlovarští profesionální fotografové, kteří tuto tradici dodrželi i v závěru právě uplynulého roku 2017.

Na olympiádu dětí a mládeže vyšle kraj téměř devět desítek sportovců

21.ledna
Karlovy Vary - O co nejlepší výsledky na Hrách VIII. zimní olympiády dětí a mládeže bude od 28. ledna do 2. února usilovat i početná výprava Karlovarského kraje.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes