Kafe.cz

Popis:

Pohodové čtení pro ženy - kosmetika, móda, soutěže, horoskopy, testy, proměny, celebrity, poradna

URL:

http://www.kafe.cz/

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

6,9 položek/den

Šest věcí, které je velmi nebezpečné dát na Facebook. Víte o nich?

11:57
Sociální sítě současnému světu vládnou. Vznik Facebooku se datuje od 4. února 2004, kdy jej začalo používat několik stovek studentů. Dnes má přes 2 miliardy aktivních uživatelů plus už asi 30 miliónů mrtvých uživatelů. A jelikož jej tedy denně navštíví “téměř každý“, je dobré znát několik důležitých pravidel!

Exkluzivní rozhovor s Gábinou Koukalovou: Konečně se můžu nadechnout

9:18
Ověnčená sportovními tituly a medailemi vnitřně prožívala trápení. Tolikrát byla první v cíli, ale radost měla jen „biochemickou“. Biatlonistka GABRIELA SOUKALOVÁ v exkluzivním rozhovoru pro GLANC poprvé mluví o skutečných důvodech neúčasti na olympiádě, o úzkostech, depresích, podrývaném sebevědomí a celoživotní urputné snaze dokázat, že něco znamená. Teď prý ale přichází restart.

Jak vidí svět zvířata: Pes, včela, kočka, had a ptáci

5:21
Věděli jste, že lidské oko rozezná asi 25 miliónů barev a odstínů? A že díky zraku získáváme více než dvě třetiny informací o našem okolí? Zajímavé, že? Ale to je nic proti tomu, jak vnímají svět svýma očima některá zvířata!

Jak vypadají ESMERALDA A JOSÉ ARMANDO po dvaceti letech? Budete překvapeni!

20.března
V osudné noci se narodily dvě děti – v zámožné rodině nemocná holčička Esmeralda a v chudé zdravý chlapeček José Armando. Protože matka Josého zemřela při porodu a Esmeralda vypadala, že také nepřežije, porodní bába Dominga děti vyměnila. Esmeraldu si odnesla domů. Ta sice nakonec přežila, bohužel však zůstala slepá…

Celeste Barber: Pózuje nahá a zesměšňuje tím celebrity! Kdo jí nemůže přijít na jméno?

20.března
Australská komička Celeste Barber je fenomén! Rozhodla se nastavit celebritám zrcadlo a ukazuje, jak směšné dokážou být. Fotí se podobně jako známé tváře, ale jaksi u toho vypadá jinak. Prohlédněte si naší galerii a pobavte se, Celeste je opravdu úžasná!

Erotika před 100 lety: O jakých ženách snili naši pradědové?

20.března
Pozorně si prohlédněte naši fotogalerii. Z dnešního pohledu většině dam z dobových fotografií do ideálu chybí opravdu hodně. Je to však důležité? Opravdu ženská krása spočívá pouze v dokonalosti proporcí?

Matthew Corley (27): Nechal si chirurgicky změnit obličej, aby vypadal jako jeho pes!

20.března
Muž z Brazílie zaplatil spousty peněz, aby mu byl chirurgicky připevněn psí čumák, uši a obočí z mrtvého psa. Nyní si přeje být označován jako "psomuž". Co ho k prazvláštnímu činu vedlo?

Jak vypadají NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENY SVĚTA BEZ MAKE-UPU? Nepoznali byste je!

20.března
K tomu, aby žena prorazila v šoubyznysu, není evidentně potřeba dokonalý vzhled. O něj se totiž postarají zruční vizážisté... Nevěříte? Tak si pozorně prohlédněte naší galerii! Některé hvězdy rozhodně nepoznáte!

5 lidí s extrémně vyvinutými nebo jinak neobvyklými intimními partiemi. Tohle vážně existuje!

20.března
Příroda si z nás zřejmě občas dělá legraci, jak jinak si vysvětlit některé z následujících anomálií? Těchto pět "šťastlivců" se narodilo s opravdu nečekaně vyvinutými intimními partiemi.

10 nejnebezpečnějších žen moderního světa: Většinou skončily, jak si zasloužily.

20.března
Kdo říká, že zločinci jsou jen muži? I ženy dokáží dělat naprosto odporné věci, i když je nedělají tak často jako chlapi. Podívejte se s námi na příběhy takových žen gangsterek, které by se z fleku mohly postavit vedle Al Caponeho. A rozhodně by se nemusely obávat, že by do jeho zločineckého gangu nezapadly.

Piercing zažívá boom. Muži i ženy si ho nechávají umístit na různých velmi neobvyklých místech

20.března
Dnešní třicátníci nebo čtyřicátníci si možná pamatují dobu, kdy v devadesátých letech letěl piercing a kdo neměl propíchnuté obočí nebo pupík, jako by nebyl… Salónů bylo málo nebo byly nedostupné, a tak se nezřídka stávalo, že k propíchnutí došlo v koupelně obyčejnou jehlou “vydesinfikovanou“ zapalovačem.

10 nejnebezpečnějších potravin, které jsou obecně považovány za zdravé

20.března
Ovoce je zdravé a brambůrky škodí... Tak takhle jednoduché to rozhodně není! Dokonce i potraviny, které nám leckterý odborník na zdravou výživu doporučí, mohu organismu škodit. Než zasednete k velikonoční tabuli, překontrolujte si, co jíte.

MAGAZÍN ŽENY: Cesta od tekuté podoby čokolády k dnešní tabulce byla dlouhá

19.března
Nejlepší kamarádka pro případ nouze, lék na mnohé neduhy, nebo delikatesa pro naše smysly? Pro čokoládu platí všechno výše uvedené.

7 genetických mutací, které mohou vzniknout z incestního vztahu

19.března
V minulosti měli lidé na incestní vztahy tedy intimní vztahy blízkých příbuzných nejednotný názor. Někde byly tiše tolerovány, převážně ale zavrhovány a tvrdě trestány. Dnešní lékařská genetika, trestní právo a zákony o rodině takové vztahy striktně odmítají. Neexistuje tedy mít sňatek nebo sexuální vztah v úzkém kruhu rodinném.

Kdo jsou zázračné křišťálové děti? Možná je máte doma a nevíte o tom...

19.března
Překvapuje vás vaše dítě neuvěřitelnou vnímavostí, citlivostí a laskavostí? Dívá se na vás svýma velkýma očima tak moudře a pronikavě, že máte pocit, jako by vám vidělo hluboko do duše? Projevuje se jako radostné, velmi milé, smířlivé, tolerantní a vyrovnané? Pokud ano, pak máte doma zřejmě takzvané křišťálové dítě.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes