Kočičí domov Sluníčko

Popis:

pomoc a azyl pro opuštěné kočičky

URL:

http://kocicidomovslunicko.cz/

Katalog:

Lifestyle → Zvířátka

Publikuje:

6,9 položek/den

Vestík

18:22
Bílomourovatý kocourekse přidal k pánovi, který šel z obce Vesce do Rovného. Kocourek se nedal odehnat a zůstal u jejich domu dva dny než ho pán přinesl k nám do Sluníčka. Je to hodný kocourek, který si nyní užívá tepla útulku, je mazlivý a hodný. narození: 1.5.2016 pohlaví: kocour handicap: ne čip: ano kastrace: ne … Pokračovat ve čtení » The post Vestík appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Malování Sluníčka profesionálním malířem Michalem, řemeslník…

9:41
Malování Sluníčka profesionálním malířem Michalem, řemeslníkem a údržbářem v jenom. Pomocníky na úklid vítáme s otevřenou náručí. Příspěvek z Facebooku The post Malování Sluníčka profesionálním malířem Michalem, řemeslník… appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Bílomourovatý kocourek, narozený cca 1.5.2016 se přidal k pá…

8:34
Bílomourovatý kocourek, narozený cca 1.5.2016 se přidal k pánovi, který šel z obce Vesce do Rovného. Kocourek se nedal odehnat a zůstal u jejich domu dva dny než ho pán přinesl k nám do Sluníčka. Je to hodný kocourek, který si nyní užívá tepla útulku, je mazlivý, zatím hodný. Dostal jméno Vestík. Příspěvek z Facebooku The post Bílomourovatý kocourek, narozený cca 1.5.2016 se přidal k pá… appear...

7:27

Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 4 new photos.

5:14
Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 4 new photos. Příspěvek z Facebooku The post Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 4 new photos. appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 20 new photos.

4:08
Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 20 new photos. Příspěvek z Facebooku The post Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 20 new photos. appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Družbík

11.prosince
Kocourek byl nalezený v krabici s hračkou u restaurace Družba v Litoměřicích. Kromě ušního svrabu vypadá docela zdravě. narození: 20.8. 2017 pohlaví: kocour handicap: ne čip: ano kastrace: ne očkování: ano odčervení: ano příjem: 6. 11. 2017 The post Družbík appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Naše zrzavo-bílá kočičí banda pětiměsíčních uličníků Abýsek,…

11.prosince
Naše zrzavo-bílá kočičí banda pětiměsíčních uličníků Abýsek, Alíček, Aliska, Alinka a dvouletá maminka Aluška! Zrzounci mají pravidelné vymazlovací návštěvy a jsou připraveni dělat radost v nových domovech. Příspěvek z Facebooku The post Naše zrzavo-bílá kočičí banda pětiměsíčních uličníků Abýsek,… appeared first on Kočičí domov Sluníčko .

Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 2 new photos.

8.prosince
Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 2 new photos. Příspěvek z Facebooku The post Kočičí domov Sluníčko, z.s. added 2 new photos. appeared first on Kočičí domov Sluníčko .
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes