Liberecký deník

Popis:

Moje Liberecko - Liberecký deník (denik.cz)

URL:

http://liberecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Liberecký

Publikuje:

8,3 položek/den

Jak jsme žili v Československu: Sbor dobrovolných hasičů z Raspenavy

19:28
Liberecko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 23. března.

Čtenáři si musí udělat zásoby. Knihovna se o velikonočních svátcích uzavře

18:20
Liberec – Krajská vědecká knihovna v Liberci upozorňuje čtenáře, že bude mít v době velikonočních svátků zavřeno

Liberecké náměstí ožije stánkaři. V pátek začínají tradiční Velikonoční trhy

18:20
Liberec – Tradiční Velikonoční trhy proběhnou v Liberci v rozmezí 23. března až 1. dubna na náměstí Dr. E. Beneše, denně od 10.00 do 19.00 (v neděli 1. 4. do 17.00).

Frýdlantské děti poslaly Morenu po Smědé z města. Jaro může začít

17:19
Frýdlant – Děti ze všech budov mateřských škol ve Frýdlantu i ze Základní školy speciální z Frýdlantu se v úterý loučily se zimou a vítaly jaro.

Velikonoční výrobky zaplavily multimediální sál Krajské úřadu Libereckého kraje

16:10
Liberecký kraj – Zdejší Velikonoční prodejní trhy proběhly ve středu a opět přilákaly nejen příznivce velikonočních svátků.

Hasiči ve svém volnu zachránili lidský život aktivní první pomocí

15:01
Jablonec nad Nisou – Zachránili lidský život a do světa to nevytrubují. Prostě si v tu chvíli věděli rady a nezpanikařili.

Města zhasnou, podpoří Hodinu Země. Ke kampani se může přidat každý

15:01
Liberecký kraj – Eiffelova věž, Koloseum, ale i dominanty České Lípy nebo Nového Boru v sobotu na 60 minut potemní. Připojí se tak k celosvětovému happeningu Hodina Země, který letos už podvanácté propojí obce, firmy i jednotlivce, jimž není lhostejná budoucnost naší planety. V Libereckém kraji kampaň podpoří také Svor a Železný Brod, ale i řada jednotlivců.

ANKETA: Hledá se Kniha roku Libereckého kraje. Můžete hlasovat v Ceně čtenářů

12:42
Liberecký kraj – Najít nejlepší knihu, která se týká Libereckého kraje, chtějí organizátoři soutěže „Kniha roku Libereckého kraje“. Vy, čtenáři Deníku, můžete hlasovat v kategorii Cena čtenářů.

V mém srdci bude vždycky na prvním místě Liberec, říká Paulie Garand

21.března
Liberec – Sice bydlí v Praze, do svého rodného Liberce ale stále jezdí. Paulie Garand je rapper a producent, rozjel i vlastní značku oblečení. „Aktuálně je pro mě největší prioritou vytváření třetí desky,“ nastiňuje své plány Garand.

Liberečtí pejskaři vyjádřili podporu týranému štěněti

21.března
Liberec /ANKETA/ – V menším rozsahu než v Prachaticích se akce konala ve středu po 17. hodině na libereckém náměstí.

Robot Čenda vtáhne zájemce do nové hry Čertova mřížka

21.března
Český ráj – Dominanta Českého ráje získala průvodce po šifrovaných stezkách. Trosky mají tahák na novou turistickou sezonu.

Lyžař neměl helmu a po nárazu do stromu zemřel

21.března
Janské Lázně - V dolní části Černohorské sjezdovky v úterý zemřel třiačtyřicetiletý lyžař. Při jízdě patrně nezvládl oblouk a z hrany sjezdovky vyletěl mimo sjezdovou trať, kde narazil do stromu, oznámila mluvčí lyžařského areálu Zina Plchová.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes