Litoměřický deník

Popis:

Informace a zprávy z Litoměřic a okolí

URL:

http://litomericky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publikuje:

4,3 položek/den

OBRAZEM: Masopust v Úštěku opět bavil tisíce lidí

17.února
Úštěk - Úštěcký masopust napsal svou další kapitolu. Tradičně do historického městečka dorazily tisíce lidí. Prohlédněte si fotografie.

DENÍK NÁM FANDÍ: V pondělí představíme tým ze Straškova

16.února
Litoměřice - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Litoměřického deníku s projektem Deník nám fandí.

Sokolové s námi cvičí už 156 let. Stále tuží tělo i ducha. Čeká je slet

16.února
Severní Čechy /FOTO, VIDEO/ – Český tělocvičný spolek měl obrovský význam pro národní uvědomění. Sokolovnu má skoro v každé obci a stále láká mladé včetně dětí.

Dětskou pohotovost už Roudnice nemá. Zatím

16.února
Roudnice n. L. – Se začátkem února ukončila provoz pohotovosti pro děti a dorost Podřipská nemocnice. Nejbližší dětskou pohotovost tak zajišťuje lidem z Roudnice a okolí litoměřická nemocnice.

Jak jsme žili v Československu: Už v pátek 6. díl, tentokrát z Lovosic

15.února
Litoměřicko - V pátek 16. února pokračuje pouze v tištěném Litoměřickém deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu. Tentokrát se podíváme na tehdejší kulturní život v Lovosicích.

Mapujte stromy a sázejte je, vyzývají s výročím vzniku republiky weby

15.února
Ústecký kraj - Pořádný stín na letecké mapě vrhá Lípa svobody u zemědělských stavení v Roudníčku na Litoměřicku. Vysadili ji 30. října 1918 na památku vzniku Československa.

Byty v Jiříkových kasárnách? Rozhodne dotace

15.února
Litoměřice – Energeticky soběstačná budova by mohla vzniknout z bývalé vojenské ubytovny v litoměřických kasárnách Dukelských hrdinů neboli "Jiříkáčů".

Více stříbra. Kraj rozšiřuje seznam svých srdečních akcí

14.února
Ústecký kraj - Nominace Kadaně a Štětí čeká na posvěcení zastupitelstva. Jde o akce, které desítky let baví tisíce lidí.

FOTO: Začíná období půstu. Litoměřický biskup při mši udílel Popelce

14.února
Litoměřice - Mši svatou s udílením Popelce sloužil Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, na Popeleční středu ráno v katedrále svatého Štěpána v Litoměřicích.

FOTO: Bulvár z Palachovky nebude, míní její obyvatelé

14.února
Litoměřice - Z Palachovky bude bulvár, nepřestává litoměřická radnice opakovat během rekonstrukce vytížené ulice. Takové informace jsou ale v hrubém rozporu s tím, co rezidenti Palachovy ulice dennodenně prožívají.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes