Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,2 položek/týden

Flashback 42: Tráva v krámě

2:05
Zatímco v České republice místo léčivých kytiček vesele prosperují spíše výrobci gumových pendreků a požádat si v hospodě o popelníček nově hraničí s cejchem policejního provokatéra, švýcarské firmy se rozhodly odpůrcům kouření zamávat hedvábným šátečkem a na trh uvést jednoznačný hit sezóny: prodávat se budou průmyslově balené cigarety se směsí tabáku a aktivní marihuany.

Domácí konopná mast 2.0

18.srpna
Zelená mast je jedním z nejoblíbenějších konopných produktů. Pokud je připravena správně, působí jako přírodní antibiotikum a dokáže účinně pomáhat se širokým spektrem zdravotních obtíží. Uvolňuje ztuhlé a bolavé svaly, ulevuje od zánětů, ekzému a lupénky. Typů mastí je mnoho a stejně tak i návodů na jejich výrobu. V následujícím článku vám přinášíme přehled nejběžnějších surovin, které lze při...

Dárkové předplatné magazínu s vaporizérem Vaponic

17.srpna
Nechte si zasílat magazín pohodlně až do schránky! V rámci dárkového předplatného si nyní můžete objednat diskrétní kapesní vaporizér na bylinné směsi Vaponic za zvýhodněnou cenu.

Recenze na knihu: Totální rauš - drogy ve třetí říši

17.srpna
Dlouho se mi nestalo, abych bezmála třísetstránkovou knihu přečetl během dvou dnů. Publikace německého novináře, spisovatele a filmového scénáristy Normana Ohlera, která v českém překladu vyšla loni, je ale natolik výživnou a čtivě psanou publikací, že se od ní v podstatě nejde odtrhnout.

Konopný právník: Nová pracovní pozice na obzoru?

16.srpna
Paulu Lewinovi, kanadskému právníkovi z Toronta, který se zabývá výhradně konopím, práce jen kvete. Být součástí boje za ukončení prohibice na justiční úrovni je navíc podle něj docela vzrušující.

PsyCare: Psychedelická první pomoc

15.srpna
V oblasti drogové politiky je stále přijímanější názor, že látky měnící vědomí lidé vyhledávají bez ohledu na jejich ilegalitu a potenciální rizika. V posledních letech proto přibývají programy vedené v intencích harm reduction, tedy přístupu zaměřeného namísto represe na minimalizaci negativních dopadů užívání drog. Patří mezi ně i projekt PsyCare, který jako první v České republice zajišťuje ...

IACM Zpravodaj: Řecko a Kypr legalizují konopí pro léčebné účely

14.srpna
Konopí bude v Řecku překlasifikováno z návykové látky typu A (kam se mimo jiné řadí heroin nebo LSD) na návykovou látku typu B. Tamější parlament na začátku června rozhodl, že konopí bude legalizováno pro léčebné účely. „Tímto Řecko obrací list a přidává se k zemím, v nichž je konopí jako léčivo povoleno pacientům, kteří ho potřebují,“ oznámil premiér Alexis Tsipras.

Kauza: Sv. Leopold

13.srpna
Na loňském prvním ročníku ostravského konopného veletrhu Konopex se začal odvíjet těžko uvěřitelný příběh, který začal zabavením čtyř kilogramů certifikovaného technického konopí a došel až k obvinění zemědělce z Jesenicka z šíření toxikomanie, jemuž kvůli tomu nyní hrozí až šest měsíců odnětí svobody.

Indie: Ministryně vyzývá k legalizaci léčebného konopí

13.srpna
Indická ministryně pro ženy a rozvoj dětí Maneka Gandhiová navrhla, aby Indie legalizovala konopí pro léčebné použití.

Pasta Oner: Nejsladší pomsta je úspěch

12.srpna
Jeli jsme s Tej do Pragovky. Do ateliéru. Za Pastou Onerem. Popovídat si. Těšil jsem se. Mám rád ty, co dosáhli úspěchu díky tomu, že dělaj víc než druzí. Pasta mne nezklamal. Byl na nás hodný. A skoro nešlo poznat, jak ho štve, že ho zdržujem od práce. Skončili jsme a poroučeli se a vyšli před Pragovku a já se vrátil, protože Tej v ateliéru nechala mikinu.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes