Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,2 položek/týden

Flashback: Trest pro makového panáčka

1:41
Slovní spojení „ruská justice“ vzbuzuje i při úplném vytržení z kontextu asi tolik důvěry a pocitu bezpečí jako rozzuřená, hladová a poraněná mývalí smečka. Z celkového počtu libovolných činů, které dokážete vykonat, vás za víc z nich odsoudí, než neodsoudí.

Další výzkum potvrzuje, že uvolňování restrikcí kolem konopí nevede ke zvýšení počtu mladistvých uživatelů

23.března
V poslední době se v mnoha zemích zavedly zákony, které umožňují pacientům s doporučením od lékaře legální léčbu konopím. Oproti pesimistickým očekáváním takové změny dle posledních rozsáhlých průzkumů teenagery k jeho protizákonnému užívání nenabádají.

Pozvánka na evropský konopný festival 4.20 Hemp Fest

23.března
4.20 Hemp Fest je první akcí v Itálii pořádanou k oslavám Mezinárodního dne konopí a je určen pro všechny lidi, kteří milují konopnou kulturu a touží se o této pozoruhodné bylině dozvědět co nejvíce a ze všech možných úhlů pohledu.

Velkou Británií hýbe případ malého chlapce s epilepsií, který se ilegálně léčí konopím

22.března
Osobně ho nyní podpořil i legendární herec Patrick Stewart. V čele kampaně za legalizaci léčebného konopí ve Velké Británii stojí rodina dětského pacienta s velmi vážnou formou epilepsie. Alfiemu Dingleymu je šest let a trpí vzácnou chorobou, kvůli které čelí až 150 potenciálně smrtelným záchvatům měsíčně.

Kniha Jak pěstovat chilli k předplatnému magazínu Legalizace

22.března
Šikovný knižní průvodce, který vás provede nástrahami i radostmi při pěstování chilli, může být váš spolu se semínky oblíbené odrůdy Jalapeno! Stačí si jej vyberat jako dárek k ročnímu nebou dvouletému předplatnému.

Na Havaji zavádějí revoluční metodu plateb za konopná léčiva

21.března
Díky bezhotovostním platbám bude trh s léčebným konopím na havajských ostrovech bezpečnější, transparentnější a pacientům ušetří starosti.

Berlínská konference ICBC se blíží!

20.března
The International Cannabis Business Conference (ICBC) se během několika málo let stala přední světovou konferencí zaměřenou na konopné podnikání. Po několikaleté sérii zcela vyprodaných akcí ve Spojených státech a Kanadě se ICBC loni podívala také do Evropy a po velkém úspěchu nyní organizátoři pripravují druhý evropský ročník. Uskuteční se opět v Berlíně, a to ve dnech 11. - 13. 4. 2018.

Mýtus #3: Legalizace zvýší počet intoxikovaných řidičů a vážných dopravních nehod

20.března
S volebním úspěchem Pirátské strany se v médiích rozvířila debata o možných přínosech a negativech legalizace a regulace konopí. Ze strany zastánců prohibice i neinformovaných žurnalistů přitom opakovaně zaznívají dávno vyvrácené nepravdy, které nemají oporu ani v odborných výzkumech z celého světa, ani v oficiálních statistikách států, jež konopí již legalizovaly.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes