Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,9 položek/týden

Přátelé konopí: David Michael Letterman

0:55
David Michael Letterman (*12. dubna 1947, USA; moderátor, bavič, spisovatel, producent). Asi nejdéle sloužící americký bavič a moderátor talkshow David Letterman bavil své diváky na obrazovkách televizních stanic NBC a CBS celých 33 let. Narodil se ve městě Indianapolis do rodiny květináře a církevní sekretářky. Otce (a především jeho humor) měl malý David moc rád, a proto ho velmi zasáhlo, kdy...

IACM Zpravodaj: Čeští odborníci potvrzují výrazný léčebný potenciál konopí

25.dubna
Lumír Hanuš, světově proslulý vědec zkoumající konopí, Richard Rokyta, uznávaný fyziolog a odborník na léčbu bolestí, a Tomáš Zábranský, přední adiktolog a epidemiolog – to jsou autoři odborné publikace s názvem „Přehled současných znalostí o léčebných účincích konopí a přípravků z něj a jeho perspektiv“.

Vážně nemocnému chlapci z Irska změnila život léčba konopím v USA

25.dubna
Dvouletý Tristan Cahalane dříve trpěl až dvaceti záchvaty denně. Avšak poté, co začal užívat léčebný přípravek na konopné bázi, záchvaty najednou zmizely.

Osobnost Legalizace: David Bienenstock

24.dubna
Na posledním Cannafestu se nám podařilo seznámit s jedním z nejznámějších amerických konopných novinářů Davidem Bienenstockem, který již patnáct let píše pro nejslavnější magazín o naší oblíbené bylině – High Times – a od roku 2016 v něm pracuje i jako hlavní editor.

Lékaři v Kanadě potvrzují: konopné čípky jsou účinnější než jointy

24.dubna
Všechny způsoby léčby konopím si nejsou rovné. Alespoň to tvrdí někteří odborníci. V případě stále nejčastěji využívané inhalace kouře varují pacienty před zdravotními riziky a omezenou účinností.

Odkazujeme: Veronica

23.dubna
Kdo se o ochranu životního prostředí zajímá hlouběji, určitě by neměl opomenout informacemi solidně naplněné stránky ekologického institutu Veronica. Lokální brněnské sdružení pracuje ve prospěch ekologie již několik desetiletí a má také jedno sympatické prvenství.

Flashback 40: Sportovní superstars

22.dubna
Podobně jako u klášterních mudrců je i vrcholový sport oblast, kde bychom podle standardních hodnotových měřítek velké drogové skandály příliš často nečekali. O to víc je s podivem, že vzory zdravé dospívající mládeže zásobují novináře pikantními příběhy na všech kontinentech světa prakticky s železnou pravidelností.

Předplatné magazínu Legalizace se sativou Calamity Jane Auto

21.dubna
Nechte si zasílat magazín pohodlně až do schránky! V rámci dárkového předplatného si nyní můžete objednat tři feminizovaná semínka Clamity Jane Auto od Buddha Seeds za zvýhodněnou cenu.

Cary Grant: Na obloze s démanty

21.dubna
Naposledy stál před filmovou kamerou v roce 1966. Na romantickou komedii Walk Don’t Run si dnes už stěží kdo vzpomene, to však neumenšuje status Caryho Granta jako hollywoodské ikony a gentlemana stříbrného plátna nejlepších časů této továrny na sny. Cary Grant se narodil 18. ledna 1904 jako Archibald Alexander Leach v anglickém Bristolu. Ve třinácti utekl z domova a jako akrobat se dostal s ko...

Festivalová sezóna: Street Food Festival

20.dubna
Nebylo by to jaro, jak se patří, kdybychom do výběru kulturních tipů nezařadili alespoň jeden alternativní street festival. Tento se točí hlavně kolem pouličního jídla, muziky a performerů.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes