Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,7 položek/den

Absťák aneb odvrácená strana (ne)hulení

0:41
Je užívání konopí opravdu tak v pohodě? Jde jen o alternativní způsob trávení volného času, nebo je třeba mít se přeci jen na pozoru? Dokážou se bez něj dlouhodobí uživatelé ještě vůbec vyspat, najíst, či zrelaxovat? Pojďme píchnout do vosího hnízda a podívat se na zoubek temné straně naší oblíbené zakázané byliny!

IACM Zpravodaj - Kanadská studie potvrzuje, že konopí pomáhá od alkoholu a jiných nebezpečných drog

0:41
Ve spolupráci s Mezinárodní asociací pro kanabinoidní léčbu (IACM) vám dnes opět přinášíme zprávy a studie ze světa léčby konopím, tentokrát z Kanady. Souhrná analýza mezinárodního týmu vedeného Dr. Zachem Walshem z Psychologické fakulty Univerzity Britské Kolumbie v Okanaganu je doposud největším systematickým přehledem odborných výzkumů týkajících se vztahu mezi léčbou konopím a duševním zdra...

Laboratoř, kde italská armáda pěstuje konopí

27.února
„Sám jsem to nikdy nezkusil a ani to nemám v plánu,“ tvrdí plukovník Antonio Medica, který v italské Florencii vede vojenskou laboratoř, kde se pěstuje konopí.

Seedbanka: Sumo Seeds

27.února
Sumo Seeds je semennou bankou s nizozemskými kořeny. Nadšencům z této společnosti se po letech výzkumu a šlechtění podařilo vytvořit rozmanitou kolekci semen různých konopných odrůd. Tým pěstitelů procestoval prakticky celý svět ve snaze získat cenné původní místní genetiky, a to s velikými úspěchy.

Přátelé konopí: Matthew David McConaughey

27.února
Matthew David McConaughey (*4. listopadu 1969, USA; herec), američan s irsko-skotsko-anglicko-švédsko-německými kořeny Matthew McConaughey je dalším z dlouhé řady oscarových hvězd stříbrného plátna, které jsou notoricky spjaty s náklonností k zelenému listu.

Sex pod vlivem alkoholu, nebo raději konopí? Věda hledá odpověď

26.února
Přiznejme si to – mít sex po pár sklenkách je pro mnoho z nás, bez ohledu na sexuální orientaci a momentální stav, prostě normální součástí života. Jak je to ale s konopím?

Brian Jones: Pozapomenutý Rolling Stone

26.února
V mládí založil Rolling Stones, o něco později i „Klub navždy 27“, tedy pomyslný spolek rockových hvězd, které v tomto věku zhasly. Talentovaný hudebník, který své spoluhráče předčil jak v počtu ovládaných nástrojů, tak v množství spotřebovaných drog a alkoholu. To ho možná zachránilo před potupnou přeměnou v zombie, která postihla Jaggera s Richardsem. Příběh jeho smrti je opředen tajemstvím, ...

Tip na knihu: Recepty z konopí

26.února
Legenda je zpět a má nový kabát! V oblíbené kuchařce najdete klasické konopné recepty z celého světa i shrnutí základních postupů přípravy.

Loučíme se s Francem Lojou

25.února
Dvaačtyřicetiletý světoznámý šlechtitel, pěstitel a propagátor konopí Franco Loja zemřel během natáčení dalšího dílu výpravných expedic Strain Hunters v Demokratické republice Kongo. Příčinou byla agresivní forma malárie.

Manky (3.): Vozejk

25.února
Jmenuju se Manky. Vždycky jsem chtěl bejt něčím jako „mužem ve stínu“. Bohužel se mi to nedaří. Každou chvíli se do něčeho přiseru. Každou chvíli jsem nasvícenej jak vánoční stromek. Každou chvíli řeším něco, o co jsem nestál. Ale co. Jak říká můj kámoš Džudo – srát na to.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes