Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

10,5 položek/týden

IACM Zpravodaj: Česká studie potvrzuje, že intoxikace konopím stimuluje erotické smysly

10:20
Tým vědců z Národního ústavu duševního zdraví v Praze publikoval 12. dubna v odborném žurnálu Psychopharmacology výsledky výzkumu, v němž se zabýval aktivitou v nucleus accumbens v průběhu akutní intoxikace konopím a vlivem této intoxikace na sexuální vzrušení. Autoři svou motivaci v abstraktu vysvětlují tím, že „dosavadní dotazníkové studie naznačují, že konopí by mohlo v některých uživatelích...

Jedině bez tabáku a raději méně THC: Odborníci radí, jak užívat konopí bezpečněji

25.června
Další a další země přistupují k revizi a uvolnění prohibičních zákonů a na trzích se objevují stále „silnější“ odrůdy. Podle expertů je třeba zamyslet se nad způsoby, jakým konopí užíváme, a hledat bezpečnější a především zdravější alternativy k nejoblíbenějšímu kouření jointů s tabákem. Obecným trendem je snaha propagovat takové metody konzumace, které mají nejmenší negativní dopad na uživatel...

Tip na knihu: Pití

23.června
Oceňovaná kanadská novinářka a spisovatelka Ann Dowsett Johnstonová ve své nejslavnější publikaci Pití: Intimní vztah žen k alkoholu umně kombinuje osobní zpověď o boji s alkoholismem s důkladným studiem odborné literatury a výzkumů týkající se žen a nadměrného pití.

Festivalová sezóna 2017: Prague Ice Cream Festival

23.června
25. červen; Výstaviště Holešovice; Praha. Stejně jako minulý rok i letos naladí festival chuťové buňky dětem i dospělým poslední červnovou neděli před letními prázdninami. Nový ročník probíhá, již tradičně, pod záštitou městské části Praha 7 a italského velvyslanectví. Tentokrát 25. června ve venkovních prostorách Výstaviště Holešovice.

Uznávaný lékař žádá novozélandskou vládu, aby přestala lhát o konopí

22.června
„Vaše vláda by měla přestat lhát občanům o účincích této byliny,“ prohlásil v průběhu série přednášek o léčebném konopí na Novém Zélandu americký lékař David Bearman, který se dlouhodobě specializuje na léčbu bolesti a analgetické účinky konopí.

Vaporizéry k předplatnému Legalizace

22.června
Pokud přemýšlíte o předplatném Legalizace a zároveň si právě vybíráte svůj nový vaporizér, pojďte spojit příjemné s příjemným! Tady jsou naše oblíbené kousky do kapsy a další drobnosti, které zpříjemní bylinkové rituály.

Ayahuasca českýma očima

21.června
Komunikace s rostlinnými duchy, pocit propojení s žijícím veškerenstvem, niterná očista i zážitek vlastní smrti. Psychotropní nápoj ayahuasca dokáže zprostředkovat silné, nezapomenutelné prožitky. Pro některé jsou spirituální zkušeností, pro další součástí osobní transformace, léčebnou terapií, zdrojem umělecké inspirace či prostě jen nevšedním zážitkem, který pramení z rostlinného i folklórníh...

Pět měst, které před bankrotem zachránilo konopí

20.června
Podle zprávy serveru Marijuana Business Daily vygenerovalo legální konopí v USA za rok 2016 zisk ve výši čtyř miliard dolarů. A některým městům doslova zachránilo krk.

Soutěž o konopné tenisky Bohempia!

19.června
Ve spolupráci s českou firmou Bohempia jsme pro čtenáře Legalizace připravili letní soutěž o luxusní vegan friendly tenisky z konopné látky.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes