Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7 položek/týden

Chytré misky pro domácí zvířata samy dávkují žrádlo a brání vzniku střevních bakterií

11:31
Chcete vědět, kolik přesně má váš pes či kočka dostávat žrádla? Chytrá miska pro psy přesně zváží potřebnou dávku krmiva, a tak se nikdy nestane, že zvíře bude přežrané nebo naopak hladové.

Jak správně sladit medem a jak med pomáhá k léčbě nachlazení

8:31
Dáváte si med do horkého čaje? Možná děláte chybu. Zničíte tím jeho vitamíny a oslabíte jeho blahodárný vliv na vaše zdraví.

Vrátí se západní Ukrajina zpět do Polska?

16.října
O Lvově a Haliči, která se po staletí potýkala s celou řadou násilnických přechodů různých znepřátelených stran, a odkud bylo nakonec vyhnáno polské obyvatelstvo.

LED osvětlení v mnoha podobách sníží účty za elektřinu

14.října
Už vás nebaví řešit každý měsíc inkaso, které je příliš vysoké? Převyšuje především částka za spotřebu elektrické energie? Pokud je tomu tak, měli byste se zaměřit na úsporu.

Proč používat nejen ve firmě palubní kamery?

14.října
Jistě jste si všimli, že dnes už je většina autobusových linek opatřena kamerou, která je instalována na velkém čelním skle a zaznamenává cestu před autobusem.

Poradíme vám, čím rozveselíte zachmuřenou tchyni i znuděnou manželku

13.října
Pugéty jako dárky nestačí, s bonboniérami už sotva uspějete, alkohol se ve vaší rodině nepije – kde stále brát inspiraci pro rozveselení nabručené tchyně či manželky, která je poslední dobou nějaká naštvaná?

Co zaručeně pokazí první rande

13.října
První rande je velmi důležité a většinou rozhoduje o tom, jak bude (nebo nebude) vztah mezi dvojicí pokračovat. Co dokáže rande pokazit?

Pozvánka do divadla: Setkání středoevropských divadel Palm Off Fest

12.října
Pražské Divadlo pod Palmovkou organizuje již druhý ročník setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest. Představí se na něm soubory ze Slovenska, Polska i Maďarska. Letošním společným tématem je demokracie v postkomunistických zemích.

Nepovedené filmové adaptace úspěšných divadelních her

11.října
S rozvojem kinematografie se mnohé úspěšné divadelní hry dočkaly svých filmových a televizních adaptací. Občas se ale stane, že ačkoli je drama u diváků úspěšné, na plátně či obrazovce působí mdle a banálně.

Bude kvůli uprchlíkům nedostatek žen?

10.října
Jak jste si jistě všimli, drtivou většinu uprchlíků, kteří k nám přicházejí z Afriky a blízkého východu tvoří muži. Mladí muži. Co s tím? Země západní Evropy možná budou mít velký problém.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes