Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,2 položek/týden

Co potěší pod vánočním stromkem?

16.prosince
Vyberte dárek, díky kterému si zpříjemníte si dlouhé zimní večery, a který okoření váš partnerský život!

Budete mít děťátko? Pozor na prvotní komplikace

15.prosince
Jste těhotná a těšíte se na ten okamžik, kdy na svět přivedete nový život? Pokud ano, je dobré připomenout několik možných drobných komplikací, které mohou nastat. O jaké se jedná? Podívejte se s námi.

Chcete být krásná? Víme, jak na to

14.prosince
Každá žna touží po kráse. Není to nic výjimečného, ani neobvyklého. Jste na tom stejně? Potom se podívejte na několik tipů, jak se toho dá dosáhnout.

Jak nabýt jistoty? Udělat si test otcovství!

14.prosince
Jak říkali staří Římané: "Matka je vždy jistá, zatímco otec je vždy nejistý." Občas se stane, že si nejste jisti, čí přesně dítě je. Naštěstí v dnešní době určení otcovství není žádný velký problém.

Pracovní oblečení pro vysokou ochranu na pracovišti

14.prosince
Při mnoha profesích se nelze obejít bez pracovního oblečení a bot. Kvalitní produkty určené k pracovnímu využití vás ochrání před nechtěným úrazem či poškozením zdraví.

Vhodně řešená koupelna může mít dvojí prospěch

14.prosince
Rozhodli jste se zrenovovat koupelnu a přemýšlíte, zda pořídit vanu nebo dát přednost sprchovému koutu? Vybíráte koupelnové vybavení a nevíte se rady?

Jak se (ne)chovat na firemním vánočním večírku

14.prosince
Před vánočními svátky pořádá mnoho firem pro své zaměstnance vánoční večírky. Jedná se o dobrou příležitost, jak lépe poznat své kolegy i nadřízené.

Čím potěšit ženu? Podívejte se

13.prosince
Hledáte něco, čím byste potěšili svou partnerku, nebo svou manželku? Pokud ano, přinášíme několik zajímavých tipů, se kterými nemusíte šlápnout vedle.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes