Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

11,9 položek/týden

Co si dát ke zdravé snídani? Mrkněte na nápady od Danči

16:13
Vymýšlet neustále, co si dáte k snídani, je docela věda. Müsli se jednoho dne přejí, stejně jako rohlíky. Málokdo má navíc čas chystat po ránu něco extra složitého.

Chcete rodinný dům? Zkuste dřevostavbu

18.srpna
Snem každé mladé rodiny je mít vlastní bydlení a nejlépe hned vlastní dům. V současné době to však znamená, sjednání hypotéky a tedy zadlužení obou manželů nejméně do důchodu. Naštěstí to už jde i jinak.

Naučte své děti bez práce cizí jazyk

18.srpna
Děti se dnes povinně ve školách učí cizí jazyky a ne každému se angličtina nebo němčina nemusí líbit. Rodiče se všemožně snaží je přihlásit k jejich studiu v co nejútlejším věku. Ovšem jde to i jinak, bez nervů a křiku.

Chraňme si náš Seznam.cz – je totiž na světě jedinečný

17.srpna
V mnoha zemích byly dříve vlastní internetové vyhledávače. Pak ovšem přišel Google, a začal je postupně likvidovat. Jsou pouze 3 až 4 země, kde ještě nemá vyhráno. Jedna z nich je Česká republika se svým Seznamem.

Kuchyně na míru vám vydrží na celý život

16.srpna
Zařizujete kuchyni v novostavbě, nebo jste se zbavili bytového jádra a provozujete rekonstrukci? Jakékoliv prostorové dispozice lze využít pro vytvoření moderní kuchyně, která odpovídá funkčním i estetickým požadavkům dnešní doby.

Zrychlete start podnikání, začněte třeba zítra

16.srpna
Čas je to nejcennější, co máme, tak proč jím plýtvat? Jestliže máte skvělý nápad a chcete rozjet vlastní firmu, jistě netoužíte ztratit týdny vyřizováním všech formalit.

Pražský Karlín - ideální destinace pro soukromé i služební cesty

16.srpna
Pokud se chystáte navštívit naše hlavní město, jistě budete přemýšlet, v jaké městské části zvolíte vhodné ubytování. Jako jedna z nově preferovaných oblastí se jeví městská část Karlín.

Nejvyšší sochy světa

16.srpna
Mnohdy vzdávají čest velkým panovníkům či válečníkům, jindy jsou poctou bohům a mytickým bytostem. Ve dvacátém století pak – ostatně jako veškeré umění – prošly přeměnou a stále více směřovaly k abstrakci.

Zmrzlina - pochoutka známá po staletí

15.srpna
Mnoho z nás si nedokáže dnes léto představit bez mrazivé pochoutky – zmrzliny. V minulosti si ji však mohli dopřát pouze panovníci a šlechtici.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes