Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

Ranní rituály pro úspěšný den

22.února
Ráno dělá den. Pokud je vaše ráno hektické a plné stresu, bude takový i celý váš den. Vaše ranní rituály rozhodují o tom, jak bude den vypadat až do večera.

Matrace 90×200 lze volit v různém provedení

21.února
Uvažujete o pořízení kvalitní matrace? Pokud ano, v současné době existuje hned několik druhů, které se liší svými vlastnostmi.

Jedová procedura a speciální sprej výrazně uleví od bolesti kloubů

15.února
Když bolí klouby, dokáže to člověka úplně vyřadit z běžného aktivního života. Nemůžete si dojít na nákupy, procházka je pro vás nadlidský úkol, ani chození po domě není žádný med.

Jazykové kurzy vám otevřou nové možnosti

8.února
Určitě vám doma od dětství říkali, že se máte učit. Kantoři ve škole to také rádi opakovali. Vzali jste si ze slov rodičů a učitelů poučení?

Vietnamská exotika na motocyklech

8.února
Naleznete tu dlouhé písčité pláže, hektická města, uchvacující starobylé pagody. Rozhodli jsme se projet Vietnam na motocyklech dle pokynů tamního speciálního průvodce.

Naučte se správně rozhodovat

7.února
Dělá vám problém rozhodování? Bojíte se, že vaše rozhodnutí nebude správné? Neumíte se rozhodovat ani v běžných situacích, jako je třeba nakupování oblečení? Máte z rozhodování strach? Změňte to a naučte se rozhodovat!
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes