Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,8 položek/týden

Obličej člověka prozradí mnohé i jeho zdravotním stavu

25.dubna
To, že má člověk jisté zdravotní problémy, je možné vyčíst z jeho obličeje. Zdravotní stav, postižení jednotlivých orgánů totiž úzce souvisí s barvou pleti, citlivostí jednotlivých oblastí obličeje či celkovým stavem pokožky.

Vinotéka je funkční ozdobou každé domácnosti

24.dubna
Zvažujete-li nákup domácí vinotéky do vaší domácnosti nebo chcete-li překvapit svého partnera originálním dárkem, vsaďte na kvalitu renomované značky s těmi nejlepšími parametry.

Tajemný Faustův dům v Praze

24.dubna
Pověst o Faustovi, který měl uzavřít smlouvu s ďáblem, zná asi každý. Tento starý příběh se pojí s barokním domem stojícím na Karlově náměstí v Praze.

Originální dárek pro muže, elektronický časopis?

13.dubna
Přemýšlíte o zajímavém a neotřelém dárku pro vašeho partnera? Pro všechny muže a nadšené sázkaře vznikl v roce 2013 internetový časopis, který se zabývá kurzovým sázením.

Půlmaratón v norském Bergenu je zážitkem na celý život

13.dubna
Nebaví vás ležení na pláži a upřednostňujete aktivní dovolenou? Jste-li sportovci tělem i duší, stoprocentně vás zaujme zájezd do Norska s účastí na světoznámém půlmaratonu v Bergenu. Nabízí ho i jedna česká cestovní kancelář.

3 tipy, jak zařídit obývací pokoj a ložnici

11.dubna
Zařizování každého pokoje si žádá lehce odlišný přístup. Jiné vybavení kupujeme do ložnice a jiný nábytek je potřeba v obývacím pokoji.

Korzet i na běžné nošení? Buďte odvážná!

10.dubna
Korzet maximálně zvýrazní vaši ženskost a křivky. Zploští bříško, zdůrazní ňadra a boky…. Najděte v sobě odvahu ukázat své přednosti vkusným způsobem okolí, nebo třeba jen vašemu partnerovi.

Znáte kurkumu a její využití?

7.dubna
Kurkuma je koření používané hlavně v indické kuchyni. Přezdívá se mu žlutý šafrán a pokrmu dává typickou chuť. Kromě schopnosti dochutit pokrm se v kurkumě ukrývá mnohem víc.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes