Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

9,8 položek/týden

Jak na stěhování bez útrap?

12:13
Každého z vás minimálně jednou za život čeká stěhování do nového bytu či rodinného domu. Pakliže tuto náročnou akci plánujete v blízké budoucnosti, je dobré vědět, jak si vše uspořádat tak, abyste se zbytečně netrápili.

Hitem letošního roku jsou kalhoty, které vám vytvarují zadeček

12:13
Bříško, stehna a zadeček. Typické ženské problémové partie, kde se nejvíc ukládá tuk. Bojovat s tím je velmi obtížné, kolikrát i nemožné.

Pozor na dehydrataci, v létě je nejnebezpečnější!

9:22
Zejména v parných letních měsících je potřeba dodržovat pitný režim. Dehydratace organismu postihuje poměrně dost lidí a projevuje se různě – únavou, bolestmi hlavy, ale také třeba chutí na sladké.

Šperky se Swarovski elements jako dárek za vysvědčení

23.června
Žádná dívka neodolá pěknému šperku. Malé i větší slečny už jsou prostě takové. Potřebují se neustále parádit. Nepohrdnou nádhernými klenoty se třpytivými kamínky.

Tradice zvaná Bílé peklo - kde se vzala a co znamená?

23.června
Možná jste v televizi již zahlédli fanoušky oděné do jednotně bílé barvy, možná jste byli sami její součástí. Tzv. „Bílé peklo” je již dlouholetou tradicí mnoha hokejových klubů. Kde ale vlastně začala?

Nenechte si zkazit dovolenou nemilým překvapením

22.června
Všichni vždy doufají, že jejich dovolená proběhne bez nejmenších zádrhelů, a přesně to bychom vám i přáli, nicméně vždy je lepší počítat s horší variantou.

Maxipes Fík se vrací. Na tričkách, mikinách i hrníčcích

21.června
Pozor, hodný, ale moc velký pes! Kdo z nás by si nepamatoval maxipsa Fíka se svojí Ájou, který svým páníčkům vyvádí roztodivné kousky, ze kterých zůstává rozum stát.

Ryze česká značka Sophia Bohemia mění ženy v bohyně už 25 let

21.června
Na začátku byla vroucí láska k módě a ženské smyslnosti, která dala v roce 1992 vzniknout originální oděvní značce Terykon.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes