MAITREA

Popis:

MAITREA | Inspirace srdcem

URL:

http://www.maitrea.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Chcete změnu? Přijměte, co je!

10:36
Poznala jsem ji jako Annu z Duchovních lapálií. Věnuje se „nevěšteckému“ výkladu karet a její příjemný hlas doprovází řízené meditace na Youtube, především však pracuje s Metatronovou barevnou terapií. To vše stíhá vysílat z Londýna, kde právě žije. Zastihla jsem ji na návštěvě Prahy, v době proměny jejich webových stránek i osobního života. Těšte se na její nový projekt Žij své Světlo.

Moje meditace? Chci se radovat a žít!

20.dubna
„Dvacet let se meditaci věnuju intenzivně, jezdila jsem po světě, žila jsem v meditačním centru a pak jsem si uvědomila: ´Tak tohle už je moc, jsem úplně mimo realitu. Medituju, vizualizuju si, ale v podstatě vůbec nežiju. Z ničeho nemám radost, jsem zahořklá, protivná, už se neumím s lidmi normálně o něčem bavit. Řekla jsem si ne. Tohle už nechci. Já se chci radovat a žít normálně!´ Zůstala js...

Jak si srovnat vztah s mámou? A proč vlastně?

12.dubna
Co vás láká a k čemu cítíte odpor? To jsou dvě základní otázky při práci s australskými květovými esencemi. Barbora Zumotová se začala věnovat Australské květové terapii v době, kdy se jí díky těmto esencím zlepšil vztah s vlastní mámou. Od té doby nabízí lidem vztahové poradenství – především, aby si našli zdravý vztah k sobě. A esence se jí staly doplňkem při vědomé práci s klienty.

Zen Touch Shiatsu - léčba zenem

7.dubna
Se Seymourem Koblinem se známe dlouho. Působí v Kalifornii, v Praze a na Pardubicku. Je to člověk mnoha zkušeností z oblasti výživy, cvičení a feng shui. Jeho specializací je vlastní směr v shiatsu ošetření – tzv. Zen Touch Shiatsu. Jeho otec byl optometrista a možná proto dal svému synovi jméno Seymour, tedy foneticky see-more (vidět více). A zdá se, že se otcovo přání osobitým způsobem vyplnilo.

Bosé boty? Život pěkně od podlahy!

30.března
Manželé Patakyovi patří v rámci práce s reflexní terapií u nás mezi naprostou špičku. Není divu. Reflexologii se věnují už třetí desetiletí. Co všechno během své praxe zjistili? A proč se stali fanoušky barefoot (bosých) bot?

Žijte v domě naruby!

22.března
Petr Hájek je architekt, který zažil klinickou smrt a od té doby nahlíží na svět jinak. Jeho návrhy domů se vracejí od obřích betonových projektů zpět k lidem a lidé díky nim zpět k přírodě. Nyní přichází na svět jeho vize ekovesničky SoMA.

Zapomeňte na výkony! Cvičte bez ega!

15.března
Zuzana Bičíková se věnuje sportu a instruktorství dlouhá léta. Začínala u vrcholového sportu, trénovala v síti fitness, ale postupně se její cesta zjemňovala. Vítejte ve světě, kde platí „Cvičíme bez ega“, vítejte v projektu Vnímej své tělo.

Zvuk je Bůh aneb Proč si zajít do zvukových lázní?

8.března
Sešli jsme se s Danem Čadou v prostorách zvukových lázních v Praze na Pankráci, které vede spolu se svou ženou Janou. Ojedinělý muzikoterapeutický přístup jsem si mohla prožít sama na sobě. Byl to nádherný relaxační koncert pro mé tělo i duši. A poprvé jsem si vyzkoušela, jaké to je ležet na rezonančním lehátku.

Rafaelova škola – poznání esence

1.března
Chtěli byste studovat na škole, která vás učí poznávat esenci přírody? Škola, která vás zavede k duši rostlin, zvířat, vody, stromů, kamenů, keltských tradic… Taková škola vznikla díky fantazii spisovatelky Renaty Štulcové. Maitrea právě vydává její Rafaelovu školu, cyklus příběhů pro malé i velké.

Minulý život? Vaše brána do budoucnosti.

22.února
Kiran Anumalassety pracoval jako softwarový inženýr. Skrze vzpomínky na minulé životy ale pochopil, že jeho posláním není programovat počítače, nýbrž lidské myšlení. Stal se spirituálním průvodcem, který své klienty pomocí metody regrese do minulých životů navrací ke spojení s vlastní duší. V dubnu pořádá seminář v Maitrei.

Ájurvéda je mocná

16.února
Gary Wright je u nás jeden z mála lidí, který ví, jak připravit správné ájurvédské jídlo podle konkrétních dóš. Stihla jsem jej zpovídat ještě před jeho cestou do Indie, kam odletěl na další výuku vaření.

Šaman? Cítím se spíš jako svobodný člověk!

8.února
„Vedu ceremonie, semináře, potní chýše, jsem průvodce lidem při psychospirituální krizi. Učím, jak se dostat skrze šamanské techniky do stavu rozšířeného vědomí a pracovat v něm,“ popisuje své aktivity Karel Fuller. Šamanismem se zabývá už od 80-tých let.

Pouť do Santiaga? Pocítí ji vaše tělo, mysl i duše.

1.února
Patnáct let dosahoval sportovních a akademických titulů. V honbě za úspěchy bývalému kulturistovi Lukáši Roubíkovi ale přestalo sloužit zdraví. Čas ve fitness centru po fyzickém a psychickém vyčerpání vyměnil za túry v horách. Loni na podzim sbalil dvanáctikilový batoh a vydal se na čtyřicetidenní Svatojakubskou pouť. Sám.

Jaké to je být obyčejnej táta?

26.ledna
"Vše je o mém přístupu ke mně." S Martinem Skaličkou, koučem, spisovatelem a otcem dvou dospívajících synů, jsme si za třeskutých venkovních mrazů povídali o přerodech v životě, které vedly k sepsání jeho inspirující knihy Obyčejnej táta.

Udělej si v životě pořádný detox!

18.ledna
„Mám pocit, že v dnešní době se lidi hodně zaměřují na to svoje, na ženství nebo mužství, ale trochu se odpojují od toho, jak být spolu v partnerství. I proto si přeji vzdělávat v celostním přístupu oba partnery zároveň.“ Se Soňou Hájkovou jsme si povídaly mimo jiné i o jejím projektu Centrum přírodní léčby.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes