Třebíč

Popis:

Aktuality a zprávy z radnice

URL:

http://www.trebic.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Vysočina

Publikuje:

2,6 položek/den

Pohotovost v nemocnici je přestěhovaná

23.února
Ambulance Lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v Nemocnici Třebíč byla z důvodu blížící se demolice pavilonu CH přestěhována.

Potravinová banka pomohla na Vysočině loni více než šesti tisícům rodinám

23.února
Kraj Vysočina podpoří v roce 2018 fungování Potravinové banky Vysočiny částkou 200 tisíc korun. „Dotace pomůže potravinové bance v Ledči nad Sázavou s financováním mezd pěti stávajících zaměstnanců a s částečným pokrytím provozních nákladů,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk. Potravinová banka Vysočina rozdělila v roce 2017 mezi potřebné více ne...

Třebíč síťuje nové pozemky pro výstavbu domů

23.února
Do konce června letošního roku budou hotové přípravné práce v lokalitě Na Kopcích – západ. Účelem stavby je zajistit dopravní a technickou infrastrukturu v tomto území. Na síťování se vedle města podílí také svazek obcí Vodovody a kanalizace Třebíč.

Nové veřejné toalety budou postavené do konce května

22.února
Od začátku února probíhají v objektu č. 28/22 na Karlově náměstí bourací a přípravné práce pro vestavbu nových veřejných toalet. Jedná se o bývalou prodejnu ve dvorní části objektu.

Hroznatín

21.února

Předín

19.února

HZS ČR má nové mobilní monitorovací zařízení pro kontrolu radiace

19.února
Chemická laboratoř HZS Jihomoravského kraje v Tišnově má nové mobilní zařízení umožňující monitorování radiační situace v terénu. Celý monitorovací systém NuRMS stál více než 600 tisíc korun, za půl milionového příspěvku Nadace ČEZ ve spolupráci s Jadernou elektrárnou Dukovany.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes