Móda

URL:

http://www.moda.cz/

Katalog:

Lifestyle → Móda

Publikuje:

4,3 položek/den

Anděl na horách

17:31
Ne, opravdu se tady nebudu rozepisovat o tom, jak miluji lyžování, Špindl, novou kolekci kombinéz s límcem z pravého mamuta...

Jarní pánská kolekce Adama Kosta 2018 v souboji řádu a chaosu

13:31
Jarní kolekce Adama Kosta se těšila na pražském Fashion Weeku takovému úspěchu, že se letos dočkala vlastního lookbooku i editoriálu.

3 nejnovější trendy mezi kabelkami

12:12
Kabelky jsou jedním z kousků, se kterými můžete udělat opravdu parádu. Jaké jsou nejnovější kabelkové trendy?

Pánské bundy, které nahradí bomber

8:12
Už vás omrzel bomber a vy nevíte čím jej nahradit? Nezoufejte, jsme tu, abychom tomu společně přišli na kloub.

Burberry a jejich barevná vlna na podzim 2018

8:12
Nejnovější kolekce Burberry Podzim/Zima 2018 v podání Christophera Bailey hýřila všemi barvami duhy, trenchcoaty a ikonickou Burberry kostkou.

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

21.února
Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

21.února
Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Je to tady! Rtěnky L oréal x Balmain jsou k dostání v ČR

21.února
Dočkali jsme se i my. Po několika měsících od uvedení rtěnek v zahraničí, jsou konečně dostupné i v České republice. Zatím je můžete exkluzivně zakoupit na Notino.

Hezčí zadeček díky push up kalhotám

21.února
Kalhoty jsou nezbytným kouskem pánského i dámského šatníku. I ta žena, která jim příliš neholduje, ve skříni nějaké najde. A která z nás by netoužila po pevném, kulatém pozadí, jež v oblečení, obzvláště kalhotách, přitažlivě vynikne?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes