tn.cz

Popis:

Aktuální články na téma krimi - tn.cz

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

4,6 položek/den

Drsná nehoda cyklisty: Měl rozpárané břicho, popsal svěděk

12:19
S velmi těžkým zraněním skončil cyklista na cyklostezce v Rokycanech. Podle svědka měl muž rozpárané břicho a vyhřezlé orgány.

Matka novorozence je obviněná z vraždy, hrozí jí i výjimečný trest

8:46
Severočeští kriminalisté ještě během soboty obvinili z vraždy devětadvacetiletou ženu z Teplic. Podle policistů se žena nepostarala o svého novorozeného synka a dítě kvůli tomu zemřelo. Ženě hrozí i výjimečný trest.

Mrtvé miminko v popelnici: Policie už zadržela podezřelého

15:19
Policie zadržela podezřelého z vraždy miminka, které našel bezdomovec v pátek v kontejneru na sídlišti v Teplicích.

Nedopalek v koši podpálil střechu rodinného domu na Vsetínsku

21.dubna
Celkem pět jednotek hasičů likvidovalo v Novém Hrozenkově na Vsetínsku v pátek pozdě večer požár střechy rodinného domu. Plameny se rozhořely poté, co neopatrný kuřák odhodil nedopalek cigarety.

Srážku dvou tramvaji odnesl zraněním řidič, který nedobrzdil

21.dubna
Dvě tramvaje se srazily v pátek v noci v pražských Vokovicích. Řidiče, který nedobrzdil, vyprostili ze zdemolované kabiny se zraněním nohou, několik cestujících utrpělo drobná poranění, které jim záchranáři ošetřili na místě.

Totožnost ženy, kterou zabil vlak, odhalena! Její věci poznal přítel

20.dubna
Kriminalisté už vědí, kdo je žena, kterou ve středu večer srazil ve Zlíně vlak. Poté, co vyšetřovatelé zveřejnili fotografie jejích věcí, ozval se policii přítel mrtvé ženy. Ten totožnost oběti potvrdil.

Mrtvé miminko v popelnici: Někdo ho zabil, potvrdila pitva!

20.dubna
Bezdomovec našel ve čtvrtek večer tělo novorozence v kontejneru na odpad na sídlišti v Teplicích. Případ vyšetřují krajští kriminalisté, kteří na místě ještě zajišťují stopy a prohledávají okolí.

Muž zapálil karavan se třemi lidmi uvnitř. Hrozí mu 12 let vězení

20.dubna
Na pražském nákladovém nádraží zapálil muž karavan, v tu chvíli v něm byli další tři lidé. Muže teď policie obvinila z trestného činu těžké ublížení na zdraví, poškození cizí věci a týrání zvířat. Při požáru totiž zemřeli dva psi.

Muž podle soudu zneužil až 160 holčiček! Půjde do vězení

20.dubna
Ústecký krajský soud uznal vinným Jaroslava Pulpána, který měl vymámit nahé fotky a videa z více než 160 dívek. Soudce teď čte rozsudek, může to trvat několik hodin. Jde totiž zřejmě o nejrozsáhlejší případ zneužívání dětí přes internet.

Vlak srazil pod Nuselským mostem muže, byl na místě mrtvý

20.dubna
Osobní vlak srazil ve čtvrtek v noci v pražských Nuslích muže a na místě ho usmrtil. Doprava na frekventované spojnici mezi hlavním a smíchovským nádražím hodinu stála.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes