tn.cz

Popis:

Domácí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

15,2 položek/den

Babiš a Okamura jednali o vládě, tohle po setkání řekl šéf SPD

21:45
Experti hnutí ANO posoudí programové priority, které jim na dnešní schůzce předložili šéfové hnutí SPD. Podle předsedy SPD Tomia Okamury by nová vláda ANO mohla prosazovat priority jeho strany. Místopředseda hnutí ANO Richard Brabec atmosféru schůzky chválil a označil ji za věcnou. Téma vstupu SPD do vlády nebo případné podpory nové vlády zatím na stole nebylo.

Změna v čele vlády? "Nemusím být premiér," připustil Babiš

21:10
Premiér Andrej Babiš ve čtvrtek připustil, že v příští vládě nemusí být premiérem. Přitom právě on v této funkci představoval pro většinu politických stran překážku pro udělení důvěry jeho kabinetu. Reakce politiků byly zatím spíše vlažné. Podle některých by ale jeho odchod z funkce premiéra mohl usnadnit další vyjednávání o vládě.

Stavba dálnice D1 se zastaví. Auta musejí ustoupit zvířatům!

18:17
Stavba posledního úseku D1 kolem Přerova se musí zastavit. Soud totiž vyhověl žádosti o odklad, kterou podali ekologové. Žalobou napadli udělení výjimek z ochrany dvaceti šesti zvláště chráněných živočichů.

Míšu srazilo v Praze policejní auto. Máma promluvila o jejím stavu

17:43
Stav mladé ženy, kterou srazilo na konci října v Praze policejní auto, je stále vážný. Dopravní nehodu vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), zatím ale nepokročila.

Martin zmizel beze stopy. Příteli volal, že chce skočit z mostu

17:43
Policie pátrá po Martinovi Vozárikovi už od 8. ledna. Již v minulosti měl sklony k sebevraždě a přátelé i rodina se nyní bojí o jeho život.

V boji s morem prasat přituhuje, odměna za divočáky letí vzhůru!

17:08
Kvůli boji s africkým morem prasat se od pátku 19. ledna zvýší odměna za zastřelené divoké prase, takzvané zástřelné, na 8000 korun. Zvýší se i odměna za nalezení uhynulého kusu v celé ČR, nyní se vyplácí 3000 až 4000 korun.

Velká komplikace! Praha musí na delší čas zavřít Libeňský most

17:08
Praha přibližně o půlnoci uzavře až do odvolání Libeňský most, který spojuje Libeň a Holšeovice. Po mostě jezdí i tramvaje, výluku tak bude muset řešit i pražský dopravní podnik. Most je ve velmi špatném stavu. Bližší informace oznámí magistrát v 18 hodin. Na webu TN.cz můžete sledovat tiskovou konferenci.

Pacientku zabil rentgen. Ústecká nemocnice odhalila příčinu!

14:47
V tubusu rentgenu, který v říjnu zabil pacientku v ústecké nemocnici, byla mechanická závada. S tímto závěrem přišla společnost Krajská zdravotní. Rentgenový přístroj byl rozebrán na části minulý týden, dostal se do rukou znalcům.

Papírový nebo eRecept? Nechte doktory si vybrat, navrhl poslanec

13:02
Sněmovna bude při schvalování vládní lékové novely o transfuzích hlasovat i o zrušení povinných elektronických receptů. Pozměňovací návrh podal při dnešním druhém čtení technické předlohy Jaroslav Dvořák (SPD). Sněmovna by mohla o podobě novely rozhodovat příští týden v pátek.

Nahé fotky, ale i sex. Učitel tance ze Strakonic měl zneužívat dívky!

12:26
Ve čtvrtek začal soud s vedoucím tanečního souboru ze Strakonic, který je obviněný z pohlavního zneužívání nezletilých dívek. Za pořizování nahých fotek a pohlavní styk s jednou z jeho svěřenkyň mu hrozí osm let.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes