tn.cz

Popis:

Domácí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

17,1 položek/den

Černá sobota: Zemřeli dva motorkáři. Vjeli do plotu a do skály

22:32
Dva motorkáři v sobotu zemřeli při vážných nehodách na Semilsku a Tachovsku. Oběma se stal osudným střet s pevnou překážkou. Spolujezdkyně jednoho z nich navíc utrpěla těžká zranění.

Zlínský dopravní podnik po vážné nehodě raději zkontroluje řidiče!

21:59
Zlínský dopravní podnik se rozhodl zavést mimořádné zdravotní kontroly svých řidičů. Impulzem k tomu byla vážná nehoda trolejbusu v centru města, která se stala v pondělí. Podobné nehody se ale stávají prakticky po celé republice a jednou z možných příčin je i to, že řidiči jsou přepracovaní, protože si často musejí přivydělávat jinde.

Vysvětlují, zakazují, hlídají. I tak Češi kontrolují děti na internetu

19:10
Včera jsme vás informovali o případu jedenácti letého školáka, který se v Brně uškrtil na švihadle, když se pravděpodobně pokoušel napodobit video, které viděl na internetu.Tato tragédie opět vyvolala debatu o tom, jak ochránit děti před hrozbami internetu

Komunistům vadí 4 ministři. Babiš si do složení týmu mluvit nenechá

15:49
Nejprve komunisté vzkázali, že vláda, kterou jsou ochotni podpořit, by neměla vyhostit ruské diplomaty bez jejich souhlasu. A nyní rovnou řekli, že mají výhrady ke čtyřem ministrům Babišovy vlády.

POČASÍ: Příští dva týdny budou studené, i pak se oteplí jen málo

15:14
Pokud se už nemůžete dočkat teplých jarních dnů, máme pro vás špatnou zprávu - musíte ještě vydržet. Podle měsíčního výhledu, který uvěřejnil ČHMÚ, nás totiž čekají podprůměrné či průměrné teploty.

Jak rychle vyčistit dětskou židličku? Matka odhalila svůj trik!

14:41
Úklid po malých dětech není vždy jednoduchý. Britská matka zveřejnila trik, díky kterému vyčistí dětskou židličku bez problémů, snadno a rychle.

Hasiči v Praze měli napilno: Psa vytáhli ze studny, kočku z šachty

12:26
Pražští hasiči v sobotu dopoledne zachraňovali ze studny pejska, který se zaběhl majitelce v Hostavicích.

Máte problémy se změnou času? Připravte se na ni dopředu!

6:16
Změna času je opět tady. O víkendu v noci ze soboty na neděli se čas posune o hodinu dopředu, a to ve dvě hodiny ráno, takže budeme spát o hodinu méně. I když tuto změnu někteří nepociťují, většinu lidí naopak trápí nespavost, nebo psychické i fyzické problémy. Jak se nejlépe se změnou času vypořádat a pomoci tělu zvyknout si? Tyto rady vám pomůžou.

Pesticidy jsou téměř ve všem! V kterých potravinách je jíme nejvíc?

6:16
Zda nejsou potraviny kontaminovány cizorodými látkami, zjišťovala Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). V loňském roce prověřila bezmála 2000 vzorků. U 12 potravin zjistili nadlimitní množství cizorodých látek, nejčastěji se jednalo o pesticidy.

Začalo jaro, lyžařská sezóna ale ještě nekončí! A skipasy zlevňují

23.března
Astronomické jaro už je sice tady, teploty pomalu rostou, ale lyžařská sezóna na našich horách ještě nekončí. Naopak - podmínky jsou teď prý velmi dobré a klesají i ceny skipasů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes