tn.cz

Popis:

Zahraničí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

12 položek/den

Propadlá zem v garáži ukrývala tajný pokoj. Nebyl prázdný!

16:33
Rodina z amerického Idaha je v šoku. Pod podlahou v garáži našla něco podivného. Doufají, že za tím není nic zlověstného.

Tělo Janky vezou na Slovensko. Rodina odhalila detaily k pohřbu

15:23
Rodina malé Janky připravuje dívčin pohřeb. V těchto dnech probíhá přeprava tělíčka z Anglie na Slovensko. Ta není vůbec jednoduchá. Vše zařizuje muž, kterého romská komunita nyní považuje za hrdinu. Pro rodinu v nouzi, která by si jinak vše jen těžko mohla dovolit, vybral tolik potřebné peníze a vše zorganizoval.

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

15:23
Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

V Mexiku obejvili nejdelší jeskyni na světě. Skrývá tajemství Mayů

14:12
V Mexiku objevili nejdelší podmořský jeskynní systém na světě. Měří 347 kilometrů a zřejmě odhalí mnoho nových informací o historii Mayské civilizace.

Modelce amputovali nohu kvůli tamponu! Nyní přišla i o druhou

13:38
Devětadvacetiletá modelka Lauren Wasserová utrpěla po použití tamponu syndrom toxického šoku. Kvůli závažné infekci museli mladé ženě amputovat nohu. Nyní však přišla i o druhou.

Tereza může skončit jako Britka! Dostala doživotí v těhotenství!

11:51
Českou pašeračku Terezu může potkat podobný osud, jako Khadiju Shahovou z Velké Británie. Mladá matka skončila za pašování heroinu v pákistánském vězení na doživotí. Soud nebral ohled ani na její těhotenství.

Dívka (16) dobyla jižní pól. Náročnou cestou v - 50 stupních!

10:05
Australská studentka Jade Hameisterová se ve svých 16 letech stala nejmladší dobyvatelkou jižního pólu. Bez pomoci a v obrovských mrazech zdolala náročnou cestu.

Autobus za jízdy zachvátily plameny. Uhořelo v něm 55 lidí

8:56
Dvaapadesát lidí zahynulo v hořícím autobuse na západě Kazachstánu. Oznámilo to dnes kazašské ministerstvo vnitra. Z hořícího vozu se zachránilo jenom pět osob.

Švédská zoo šokovala veřejnost! Přiznala se k zabíjení lvích mláďat

6:40
Zoo ve švédském městě Borås čelí ostré kritice poté, co se otevřeně přiznala k zabití devíti zdravých lvích mláďat. Ředitele zoo vysvětlil důvod, kvůli kterému zvířata popravili.

Byznys pašeračky Terezy? Obří peníze šly do kapsy jiné Češky!

6:06
Tereza H., která kvůli pašování heroinu sedí v pákistánské cele, byla součástí byznysu, ve kterém lítají velké peníze. Nabízela své služby v erotických salónech ve Švýcarsku. Odměny za ně ale nešly jen jí, ale i podnikatelce z Česka.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes