tn.cz

Popis:

Zahraničí

URL:

http://tn.nova.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

13,8 položek/den

Největší demonstrace za 50 let, lidé chtějí omezení prodeje zbraní

0:14
Statisíce studentů a dalších lidí z různých částí Spojených států demonstrovaly v sobotu za zpřísnění kontroly prodeje zbraní. Protesty, které se konaly ve stovkách amerických měst, měly přesvědčit zákonodárce k přijetí tvrdších zbraňových zákonů v reakci na únorový masakr na floridské škole.

Přimrzlá křídla, zobáky plné ledu. Čápy zaskočily kruté mrazy

21:59
Zobáky pokryté ledem a přimrzlá křídla - tak dopadli čápi, kteří se vraceli z Afriky do Evropy, ale zatím doletěli jen do Bulharska. Tam je totiž zaskočily kruté mrazy.

Ve Francii policisté po střelbě objevili výbušniny i další zbraně!

19:45
Policisté vyšetřující útok v supermarketu na jihu Francie objevili na místě činu výbušniny, pistoli a lovecký nůž. Při prohlídce domu útočníka objevili zřejmou zprávu na rozloučenou, v níž byly odkazy na teroristickou organizaci Islámský stát (IS).

Smutný nález: Na pláži v Austrálii uvízlo 150 kosatek! VIDEO

16:23
Velmi náročná záchranná operace se konala v pátek na pláži v Hamelin Bay v západní Austrálii. Uvízlo tam 150 velryb.

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka

14:41
Skandál hýbe základní školou Las Brisas Academy ve městě Goodyear v americkém státě Arizona. Policisté zatkli sedmadvacetiletou učitelku Brittany Zamoraovou. Podezřívají ji, že se pravidelně oddávala sexu s teprve třináctiletým studentem. Ten možná nebyl jedinou obětí chlípné učitelky.

Na americké pláži našli tvora podobného lochnesské příšeře

13:33
Tajemné stvoření nápadně podobné legendární Nessie bylo údajně nalezeno na jedné z pláží ostrova Wolf v americké Georgii. Tělo zvířete objevili Jeff Warren se svým synem, kteří se plavili na lodi okolo ostrova. Podle britského deníku The Sun odborníci zatím z videa a fotografií nedokázali tvora identifikovat.

Policie zadržela mladíka (17) kvůli teroru na jihu Francie

11:53
Francouzská policie zadržela v noci na dnešek v souvislosti s vyšetřováním pátečního teroristického útoku v supermarketu na jihu země sedmnáctiletého mladíka, který byl přítelem útočníka.

Soumrak Facebooku: Mazání velkých účtů, obří propad akcí

11:19
Akcie sociální sítě Facebook tento týden klesly o 13 procent. To byl nejhorší týdenní výkon od července 2012, což bylo zhruba dva měsíce poté, co firma vstoupila na burzu.

Teror ve Francii: Zemřel četník, který se vyměnil za rukojmí

7:24
Teroristický útok v supermarketu ve francouzském městě Trébes má další oběť. V noci na sobotu zemřel v nemocnici četník Arnaud Beltrame, který si vyměnil místo s rukojmími zajatými pětadvacetiletým extremistou Redouanem Lakdimem. Terorista jej před zásahem speciální jednotky postřelil.

Matka koupila dceři (3) dětskou kosmetiku. Dopadlo to děsivě!

6:16
Američanka Kylie Cravenová koupila své dceři (3) dětskou sadu kosmetiky. Nevinná zábava však skončila děsivě. Děvčátku přes noc napuchl obličej, udělaly se mu puchýře a vyrážka. Vyděšená matka tak dceru odvezla do nemocnice. Tam lékaři zjistili, že má alergickou reakci.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes