Publikuje:

3 položek/měsíc

Kopic triumfuje: Osmý rok poslouchám, že Plzeň je přežraná úspěchy. A vidíte, pořád nic…

24.srpna
Jeho vyrovnávací trefa byla v odvetě play off klíčová. Vrátila Plzeň do hry a nasměrovala ji počtvrté do fotbalové Ligy mistrů. „Určitě můj nejdůležitější gól, takže bych ho zařadil na první místo,“ libuje si dvaatřicetiletý Jan Kopic po postupovém vítězství 2:1 nad Karabachem. Reprezentační záložník si se spoluhráči přeje, aby úřadující čeští šampioni ve skupině elitní soutěže narazili na Paris St. Germain.

Fotbalisté Maccabi Haifa si po 13 letech zahrají skupinu Ligy mistrů

24.srpna
Fotbalisté Maccabi Haifa si díky remíze 2:2 v odvetě 4. předkola na hřišti Crvené zvezdy Bělehrad zahrají poprvé od roku 2009 základní skupinu Ligy mistrů. V hlavní soutěži bude také dvojnásobný vítěz předchůdce LM Poháru mistrů Benfica Lisabon, jež i v druhém utkání porazila Dynamo Kyjev.

A teď do Paříže, velí viktoriáni! Výsledek 2:1 si dáme patentovat, jásá kapitán

24.srpna
Nástrahy šesti zápasů v předkolech Ligy mistrů zvládli, topí se v euforii. Než do kvalifikace vstoupili, fotbalisté Viktorie Plzeň v kabině vtipkovali, že určitě vyrazí do Paříže. Teď na jejich slova došlo, čtvrteční los základních skupin jim klidně může přisoudit i Messiho a jeho PSG. „Já odmalička fandím Realu Madrid, tak ještě ten. Ale už tady hrál, tak by mě fanoušci asi kamenovali,“ směje se Luděk Pernica, který dovedl tým k postupu jako kapitán místo potrestaného Lukáše Hejdy.

Šádek v nebi! Odpoledne se mu narodila dcera, večer slavil Ligu mistrů. Tohle nic nepřekoná, zářil šéf Plzně

23.srpna
Byl nesutečně šťastný, dojatý. Aby ne. Vždyť před rokem byl jeho klub téměř mrtvý. Téměř bez peněz, bez nového investora. V úterý večer se ocitl majitel fotbalové Plzně Adolf Šádek v nebi, Viktoria počtvrté postoupila do Ligy mistrů. „Tohle nic nepřebije," prohlásil Šádek v rozhovoru pro sportovní stanici Premier Sport 2.

Sen splněn! Plzeň dokráčela do Ligy mistrů

23.srpna
Fantazie! Fotbalová Plzeň počtvrté rozrazila bránu Ligy mistrů V úterní odvetě play off předvedla proti Karabachu ve druhém poločase dechberoucí obrat, po výhře 2:1 slaví postup mezi evropskou klubovou elitu. Zlaté postupové góly vstřelili Kopic s Klimentem.

Krejčíková se Siniakovou vstoupily ve čtyřhře vítězně do generálky na US Open

23.srpna
Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou vstoupily vítězně do generálky na US Open, kde mohou zkompletovat svou sbírku grandslamových deblových titulů. Na turnaji v Clevelandu porazily 6:3 a 6:2 brazilsko-britskou dvojici Ingrid Gamarraová Martinsová, Emily Webleyová-Smithová.

Limberský má průšvih, zápasnice ho přijela zkasírovat o 30 tisíc

23.srpna
Plzeňská legenda David Limberský je ve fotbalovém studiu tradičním hostem, v odvetě play off Ligy mistrů ovšem dostal netradiční kolegyni. Martina Jindrová, zápasnice MMA, spěchala z Londýna nejen proto, aby fandila svojí Viktorce. Hodlá také zkasírovat populárního Limbu o 30 tisíc. Více už v našem videu.

Útočník Stastny bude hrát za Carolinu

23.srpna
Hokejový útočník Paul Stastny bude pokračovat v kariéře v NHL týmu Caroliny. Šestatřicetiletý syn slovenské hokejové legendy Petera Šťastného podepsal s Hurricanes roční kontrakt na 1,5 milionu dolarů.

West Ham získal z Chelsea levého obránce Emersona

23.srpna
West Ham získal z jiného londýnského fotbalového klubu Chelsea levého obránce Emersona Palmieriho. Člen italského týmu, jenž loni vyhrál mistrovství Evropy, přestoupil za 13 milionů liber (380 milionů korun) a podepsal smlouvu na čtyři roky.

Hokejisté Hradce Králové v přípravě opět vyhráli, Plzeň podlehla Karlovým Varům

23.srpna
Hokejisté Hradce Králové vyhráli v přípravě na novou extraligovou sezonu i třetí zápas, když porazili Vídeň těsně 3:2. Plzeň nestačila v západočeském derby na Karlovy Vary (4:7), Litvínov podlehl Liberci 2:5. Stejně jako Litvínovští prohráli poprvé v přípravě hráči Pardubic, když nedokázali dát gól soupeři z Mladé Boleslavi.

Motocyklový jezdec Mir přijde kvůli zraněnému kotníku o příští závod MS

23.srpna
Motocyklový jezdec Joan Mir přijde o příští závod mistrovství světa MotoGP v Misanu, který se jako Grand Prix San Marina pojede 4. září. Při vážné nehodě ve víkendové Velké ceně Rakouska si zranil kotník. O nucené pauze mistra světa z roku 2020 informoval jeho tým Suzuki.

Formule 1 se do Ruska v nejbližších letech nevrátí, tvrdí její šéf Domenicali

23.srpna
Mistrovství světa formule 1 se v nejbližších letech do Ruska nevrátí. Uvedl to šéf seriálu Stefano Domenicali pro Sport Bild. Ruská strana na to reagovala výzvou k vrácení peněz za letošní zrušený závod.

Dráhové cyklistky získaly na juniorském MS bronz v týmovém sprintu

23.srpna
České dráhové cyklistky získaly v úvodní den juniorského mistrovství světa v Tel Avivu bronzovou medaili v týmovém sprintu. O první cenný kov pro českou výpravu se postaraly Anna Jaborníková, Natálie Mikšaníková a Sára Peterková.

Dorovná Roglič historicky nejúspěšnějšího jezdce Vuelty? Start španělského závodu se blíží

23.srpna
Vuelta a España, jak zní celý název třetího nejprestižnějšího cyklistického závodu světa, patří společně s Tour de France a Giro d'Italia k seriálu závodů zvaných "Grand Tour." Španělský třítýdenní závod je pro letošní ročník odstartoval v pátek 19. srpna a trvá až do 11. září. Favoritem je trojnásobný vítěze Vulety Primož Roglič, který stihl vyléčit své zranění, kvůli kterému odstoupil z Tour de France. Z Čechů se představí Jan Hirt a Vojtěch Řepa. Kompletní informační i výsledkový servis z pr…

České hokejistky v generálce na MS podlehly

23.srpna
České hokejistky podlehly v generálce na mistrovství světa 2:3 Německu, jež bude na šampionátu v Dánsku jedním z jejich soupeřů ve skupině B ve Frederikshavnu. Do turnaje svěřenkyně trenérky Carly MacLeodové vstoupí v pátek duelem proti Maďarsku.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes