Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

13,4 položek/den

Muži předělávali zbraně, aby se z nich dalo střílet dávkami. Hrozí jim až osm let

17:32
Z nedovoleného ozbrojování obvinili kriminalisté českobudějovické expozitury šest lidí z Prachaticka. Ti měli předělávat zbraně tak, aby se z nich dalo střílet dávkami. Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) sledovali obchodníky se zbraněmi téměř rok. Obviněným hrozí až osm let za mřížemi.

Lupič přepadl v Praze solnou jeskyni

15:32
Ženu pracující v umělé solné jeskyni v pražském Veleslavíně přepadl ve čtvrtek po poledni dosud neznámý lupič. Odnesl si několik tisíc korun. Pachatel nikoho nezranil, přepadená žena však utrpěla psychický šok.

Jeřáb visící nad nádrží Dlouhé stráně se pod dohledem hasičů zřítil do vody

14:33
Autojeřáb, který se minulý týden v pátek převrátil, když pracoval na dolní nádrži vodní přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně v Jeseníkách, načež zůstal viset nad hladinou, hasiči ve čtvrtek sesunuli do nádrže. O termínu a způsobu jeho odstranění budou odborníci rozhodovat v příštích dnech. Právo o tom ve čtvrtek informoval mluvčí Skupiny ČEZ Vladimír Sobol. Při havárii zemřel šestapadesátiletý...

Dlužníkům zapálil s toluenem byt, ve kterém zemřeli dva lidé. Dostal 15 let

14:33
Na 15 let do vězení se zvýšenou ostrahou poslal ve čtvrtek Krajský soud v Ústí nad Labem 32letého Václava Moravu za obecné ohrožení a držení předmětů k výrobě drog. Morava v únoru v Jirkově na Chomutovsku zapálil svým dlužníkům byt, v němž uhořeli dva lidé. Rozsudek zatím není pravomocný, Morava i státní zástupce si ponechali lhůtu pro případné odvolání.

Mladík střílel z okna airsoftovou zbraní. Málem trefil ženu s dítětem

13:33
Střelba na ulici vystrašila v úterý kolem třetí hodiny odpoledne obyvatele Kuklen, části Hradce Králové. Na tísňovou linku 158 se obrátila žena, která šla se svým dítětem v kočárku po ulici a kolem které těsně něco prolétlo.

Motorkář jel před houkající sanitkou, která spěchala k muži v bezvědomí

12:32
Devětapadesátiletý motocyklista na Orlickoústecku blokoval podle policie průjezd sanitky, která jela k pacientovi v bezvědomí. Policie o případu, který se odehrál v minulých dnech, informovala ve čtvrtek s tím, že přestupek bude řešit správní orgán.

Policie obvinila taxikáře, který na letišti napadal řidiče Uberu

11:33
Policie obvinila ze dvou trestných činů taxikáře kvůli incidentu s řidičem Uberu na Letišti Václava Havla Praha. Jeho kolegu, který se na incidentu také podílel, předala do správního řízení. Novinky o tom ve čtvrtek informovala mluvčí policie Kateřina Rendlová. Taxikáři v září na letišti oblepili auto nápisy nelegální transport a rozbili mu čelní sklo.

Mladá řidička autem srazila ženu na přechodu, chodkyně je těžce zraněná

10:33
Na přechodu pro chodce ve Zlíně srazila v úterý 21letá řidička se svým vozem starší chodkyni. Ta musela být s těžkými zraněními převezena do nemocnice, řidička je obviněna z ublížení na zdraví z nedbalosti. Ve čtvrtek o tom informovala policie.

Na Sokolovsku hoří bývalá pekárna. Hasiči zjišťují, zda v ní nejsou lidé

10:33
V Chodově na Sokolovsku hoří objekt bývalé pekárny v blízkosti náměstí ČSM nedaleko centra města. Hasiči zjišťují, jestli na místě nejsou lidé.

Pár kliknutí na počítači stačí dětem ke koupi napodobenin drog

10:33
Několik kliknutí na počítači stačí, aby se děti v Česku dostaly k napodobeninám nelegálních drog, které nakupují on-line a následně zkoušejí. Často jsou tyto látky mnohem nebezpečnější než originály a ony přitom ani netuší, co vlastně užívají.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes