Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/krimi/

Katalog:

Z domova → Krimi

Publikuje:

12,3 položek/den

V pražských Komořanech unikl chlor, zasahovali požární chemici

18:01
Hasiči v pondělí odpoledne zasahovali u úniku většího množství chloru v pražských Komořanech. Nikdo se nezranil. Policie uzavřela po dobu zásahu přilehlou ulici.

Děti z lesní školky hrály na schovávanou, čtyřletá dívka spadla do studny

15:10
Štěstí v neštěstí měla čtyřletá dívka na Frýdecko-Místecku, která v pondělí při hře na schovávanou spadla do šest metrů hluboké studny. Vyvázla bez větších zranění. K události došlo v areálu lesní školky poblíž beskydské obce Krásná. Dívku ze studny vytáhli hasiči.

Soud potrestal pěstouny za záškoláctví vlastního syna

15:10
Manžele z Klatovska, kteří mají v pěstounské péči dvě malé děti, soud potrestal za to, že vlastního, 15letého syna neposílali do školy. Podle rozsudku chlapec za druhé pololetí loňského školního roku zameškal a neměl omluveno 176 hodin.

Rvačka v centru Prahy: Skupina mužů se mlátila přímo před kamerou

14:00
Rvačku několika lidí natočila v noci na neděli kamera v centru Prahy. Strážníci zadrželi čtyři muže. Nikdo nebyl vážně zraněn.

Muž se po dvaadvaceti letech na útěku přiznal ke zmanipulování Binga

12:53
Dvaačtyřicetiletý programátor Pavel Fantyš, který před více než dvaceti lety zmanipuloval televizní soutěž Bingo tak, aby předem vytipované losy vyhrály, se v pondělí při novém projednávání případu u pražského městského soudu k zásahu do programu přiznal. Odmítl nicméně, že by se tím nějak obohatil. Celková škoda činí téměř 27 miliónů korun.

Zmatený řidič urazil po dálnici D35 přes 15 kilometrů v protisměru

12:19
Zmatený řidič se v neděli ráno řítil v protisměru na dálnici D35 ve směru od Olomouce na Mohelnici. V protisměru zvládl urazit přes 15 kilometrů, než se jej povedlo zastavit. Policisté vyloučili vliv alkoholu a drog, řidič tak byl poslán na psychiatrické vyšetření.

Soud vydal zatykač na šéfku pečovatelského domu, podezírá ji z okradení důchodců o milióny

12:19
Příkaz k zatčení vydal minulý týden Okresní soud Plzeň-sever na bývalou šéfku soukromého domu s pečovatelskou službou ve Zbůchu Zdeňku Hollou (50), která podle obžaloby okradla klienty o milióny. Stalo se tak poté, co padesátiletá žena nepřišla bez omluvy k soudu, který tak nemohl vyhlásit rozsudek. A protože už k podobné situaci došlo opakovaně, má soud podezření, že Hollá jednání úmyslně maří.

Odsouzený řezal spoluvězně střepem. Byly to jen škrábance, řekl soudu

12:19
Trestní senát pardubické pobočky krajského soudu v Pardubicích pod vedením Romana Drahného se od pondělního rána zaobírá krvavým konfliktem mezi odsouzenými v Pardubické věznici. Státní zástupkyně Lenka Faltusová jej před soudem kvalifikovala jako pokus o vraždu. Případ má však několik neochotných svědků z řad vězňů.

Řidič audi na Liberecku nezvládl zatáčku a narazil do stromu, na místě zemřel

10:36
Sedmadvacetiletý řidič Audi A3 zemřel v noci na pondělí na Liberecku poté, co naboural do stromu. Záchranáři už mu nemohli pomoci.

Při požáru myčky na Rychnovsku zemřel muž

8:52
Při požáru myčky v kuchyni zemědělské usedlosti zemřel v neděli na Rychnovsku muž. Policisté a záchranáři se ho snažili resuscitovat, ale veškeré pokusy byly neúspěšné.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes