Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,3 položek/týden

Jak se vyrovnat s prvním rozchodem

12:03
První láska bývá nejkrásnější a také nejintenzivnější. O to horší je pak ale rozchod, kdy má člověk pocit, jako by se mu zhroutil celý svět. Tak tomu ale není. Ne nadarmo se říká - co bolí, to přebolí. Poradíme vám, jak zařídit, aby vás rozchod bolel co nejméně.

Jaroslav Zvěřina: Ženský orgasmus je někdy složitý labyrint

18.listopadu
Ženy a muži prožívají různě sexuální vzrušení i sexuální vyvrcholení. Mladí zdraví muži dosahují orgasmu jaksi samozřejmě, ženy to mají naopak mnohem složitější. Až desetina z nich ho nedosáhne při intimním styku vůbec, další třetina spíš vzácně.

Přibývá mužů, kteří si vystačí sami

16.listopadu
Před romantickým vztahem se ženou dávají heterosexuální muži stále častěji přednost hlubokému přátelství s jiným mužem. U žen vyhledávají jen příležitostný sex, ale vše ostatní, včetně emocí, již prožívají s přítelem.

Hlavní viníci nedostatečného zájmu o sex v dlouhodobém vztahu

15.listopadu
Nedostatečný zájem o sex trápí většinu párů v dlouhodobých vztazích. Britští vědci zjistili, proč tomu tak je a jak partnerům dopomoci k opětovnému vzplanutí vášně.

Luxusní erotická hračka, vibrátor za více než 28 miliónů korun

14.listopadu
Investovat peníze lze do různých věcí. Zatímco někteří miliardáři si libují ve svých sbírkách luxusních vozů, obrazů či starožitností, jiní upřednostňují erotické umění. A to nejen pro své sexuální potěšení, ale i do své cenné sbírky. Právě pro ně je určena jedna z nejdražších erotických hraček vůbec - luxusní vibrátor Pearl Royale od Fornicari za více než 28 miliónů korun.

Ženy pohlížejí na lásku stále jinak než muži

14.listopadu
Pokud jde o lásku, mluví muži a ženy stále jiným jazykem. Jak vyplynulo z rozsáhlého průzkumu deníku The New York Times, který analyzoval více než 80 000 příspěvků, jež za posledních 13 let poslali jejich čtenáři do rubriky Moderní láska, muži hovoří v souvislosti s láskou především o sexu a činech, zatímco ženy o manželství a pocitech.

Jak zabodovat při seznámení s rodiči partnera

12.listopadu
Seznámení s rodiči vašeho partnera je věc značně ošemetná. Na jedné straně je pozitivní to, že se váš vztah vyvíjí kupředu a evidentně si vás partner váží, na straně druhé je to ale velký nápor na nervy. Nenechte nic náhodě a pořádně se na to připravte. Poradíme vám, jak na to.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Sapiosexuály přitahuje mozek, nejen krása

11.listopadu
Na internetových fórech a sociálních sítích se začal šířit nový pojem: „sapiosexuál“. Vznikl trochu zkomoleným složením dvou latinských slov: sapiens (rozumný, moudrý) a sexualis (sexuální, pohlavní). Označuje lidi, které neodolatelně přitahuje inteligence nebo moudrost partnera. A to nejen intelektuálně, ale i sexuálně.

Znásilnění cizím člověkem je mýtus, tvrdí iniciátorky změny sexuální výchovy

9.listopadu
Každá desátá žena zažije ve svém životě znásilnění. Z devadesáti procent ho spáchá osoba, kterou napadená zná. Média v nás podporují stereotypy, že k němu dochází v noci a ze strany někoho cizího. Kampaň nazvaná Když to nechce spolku Konsent se snaží tyto mýty vyvracet, jedno z možných řešení vidí ve zkvalitnění sexuální výchovy ve školách.

Nejlepší způsob, jak se s někým rozejít

4.listopadu
Máte pocit, že váš stávající vztah už nemá smysl, případně dotyčného už nemilujete a chcete se s ním rozejít? Najít tu správnou formu a čas, není rozhodně jednoduché. A existuje vůbec šetrný nebo nejlepší způsob, jak to udělat? Vědci s jedním takovým přišli.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes