Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Jací lidé nejčastěji propadají kultu selfie

10:20
Fenomén selfie zcela pohlcuje sociální sítě. Focení na dovolené, výletech, při zážitcích, cvičení, jídle, s domácími mazlíčky, v novém účesu je dnes zcela běžná záležitost. Samozřejmě někdo tomuto trendu podléhá víc, někdo méně. Což potvrzují i vědci z Univerzity Brighama Younga ve Spojených státech, kteří na základě svého výzkumu rozlišují tři kategorie osob, které se na sociálních sítích těmi...

Jak naplánovat první společnou dovolenou

23.května
První společná dovolená bývá plná očekávání a romantických představ. Ne vždy ale tak končí. Partneři si často vůbec neuvědomují, co taková dovolená obnáší, a jaké nástrahy v sobě ukrývá. Ne náhodou většina odborníků považuje právě první společnou dovolenou za zlomový okamžik, který dokáže důkladně prověřit vztah.

Sexuoložka Hanka Fifková: Čeho se lidé v sexu často bojí

20.května
„Víte, jak dlouho mi trvalo zvednout telefon a objednat se k vám?“ Touto větou začíná můj rozhovor s mnoha klienty. Může se vám zdát, že by to v současné liberální české společnosti neměl být už žádný problém. Ale není to tak. I v 21. století bývá pro hodně lidí těžké vyhledat odbornou pomoc, pokud je trápí nějaká sexuální potíž.

Život s mrzoutem vede k celé řadě onemocnění

19.května
Špatná volba partnera se neodráží jen na náladě a psychickém rozpoložení člověka, ale také velmi významně na jeho zdraví. Podle nejnovější vědecké studie manželství s optimistickým a veselým jedincem zvyšuje pravděpodobnost dobrého zdraví, zatímco život s mrzoutem a věčným negativistou vede k celé řadě onemocnění.

Tipy, jak povzbudit libido

17.května
Někteří lidé mají náladu na sex neustále, jiní ne tak často. Odlišná sexuální aktivita pak může ve vztahu napáchat řadu potíží. Odborníci ale přišli na jednoduchý způsob, jak to změnit – jděte si zaběhat. A také si užívejte orgasmus.

Jak se rodí láska z pohledu psychologů

15.května
Co způsobí, že se do někoho zamilujete, nebo někdo do vás? Opravdu platí, že se protiklady přitahují? Psychologové na těchto otázkách postavili svůj roční výzkum, během kterého našli pár zajímavých odpovědí.

Jak vypadá sexuální život průměrného páru

13.května
Sexuologové se shodují, že uspokojující sex je jeden z nejdůležitějších atributů spokojeného partnerství. Přesto tento fakt lidé stále více podceňují. Málo se milují a po nějaké době jejich sex postrádá prvky nápaditosti a napětí. Což potvrzují i průzkumy. Podle britského odborníka na vztahy Jamese Preece se průměrný britský pár miluje jednou až dvakrát týdně, a to často ve stejné době, na jedn...

Kdy jsou ženy nejčastěji nevěrné

12.května
Nevěra je často přisuzována především mužům, ženy za nimi ale nezůstávají nijak pozadu. Jen o svých avantýrách tolik nemluví a mnohem lépe je maskují. Podle průzkumu seznamky VictoriaMilan, která se zaměřuje na zadané partnery hledající pouhé rozptýlení, se nejčastěji u žen „přihodí“ v konkrétním věku, v necelých 37 letech, a obvykle sedm a půl roku po vstupu do manželství.

Jak se omluvit, aby vám to druhý uvěřil

10.května
Udělali jste velkou chybu a rádi byste to napravili omluvou, ale máte strach, že vaše slova nevyznějí skutečně upřímně a uvěřitelně? Pak se zkuste držet následujících rad.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Ochrana dětí zavání někdy hysterií

6.května
Nedávno jsem viděl v jednom starším českém filmu populární herečku, jak se koupe ve vaně se svou nahou dcerkou. Nevinná, decentně pojatá scéna. Zachycovala dítě vodomila, které si chtělo s mámou hrát. Kdyby ty záběry vznikly v současné době a byly zachycené s dnešní přímočarostí, mohla by z toho ta herečka mít docela nepříjemnosti. Zejména tehdy, pokud by se stala lákavým soustem pro určité typ...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes