Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,9 položek/týden

Osm věcí, které se dějí s vaším tělem při sexu. A vy o tom ani nevíte

18:24
Přemýšlela jste někdy nad tím, co se děje s vaším tělem během sexu? Pokud ne, tak věřte, že u opojných pocitů radosti to zdaleka nekončí. Sex dokáže zlepšit prokrvení organismu, uvolňuje svaly, a navíc se díky němu zbavíte přebytečných kalorií.

Život s hysterickým partnerem aneb Když se vztah změní v bitevní pole

21.července
Většinou se o sklonech k hysterii píše v souvislosti se ženami. Pravda je ale taková, že hysterické vlohy mají i muži, a když se rozjedou, tak to stojí za to. Výbušné chování, výčitky a obviňování alespoň zprvu střídají hezké okamžiky plné pozornosti a lásky. Ale i to se časem může změnit. Hysterik totiž v první řadě potřebuje bitevní pole, protože klid je pro něj trvale nesnesitelný.

Češi jsou hraví a soutěživí, často u her ale podvádějí a hádají se

19.července
Češi mají rádi společenské hry, alespoň jednou ročně po nich sáhne 69 % z nich. Třetina je dokonce hraje pravidelně, a to minimálně jednou měsíčně. Ne vždy ale hrají poctivě a s úsměvem ve tváři. Podle nejnovějšího průzkumu společnosti PerfectCrowdCZ a značky Albi až u poloviny herních partií někdo podvádí, výjimečné nejsou ani hádky. Platí to jak pro děti, tak dospělé.

Když se ze žárlivosti vyvine psychóza

18.července
Ani ve vztahu dvou psychicky zdravých lidí není vůbec snadné zvládnout křehkou rovnováhu mezi citovou závislostí na partnerovi a svou osobní nezávislostí. Tu si člověk musí zachovat. Lidé, kteří to dokážou, žijí v příjemném, hezkém vztahu a zároveň s pocitem svobody. Samozřejmě, že mezi nimi dojde občas k přirozeným neshodám nebo konfliktům, ale dovedou je obvykle bez velkých potíží překonat.

Jak si užít dovolenou s přáteli a vyhnout se případným sporům

17.července
Cestování ve dvou či ve skupince je sice o dost zábavnější, ale má i své stinné okamžiky. Stačí se několikrát neshodnout na výběru výletu či konkrétní aktivity, chtít strávit večer jinak a nálada výpravy se může ocitnout na bodu mrazu. Pokud chcete předejít těmto nedorozuměním při cestování, podívejte se s námi na několik osvědčených tipů.

Afrodiziaka - pomocníci, kteří do ložnice vrátí chtíč a touhu

15.července
Začátky většiny vztahů jsou plné napětí, vášně a energie pulzující mezi partnery. Postupem času se ale žhavé zamilování promění v opravdovou lásku, která může sklouzávat ke stereotypům. Ty pak pomalu a jistě potlačují milostnou touhu, která je pro šťastný partnerský život klíčová. Bez ní totiž začnou vznikat problémy vyplývající z frustrace partnerů, velké lásce tak může být velmi záhy konec. P...

Řeč těla pomůže odhalit, zda o vás druhý stojí již při prvním setkání

14.července
Nalézt v dnešní době nového partnera není nic jednoduchého. Kvůli nedostatku času, ale také z neschopnosti navázat komunikaci s neznámými lidmi, mnozí sází na online seznamování. Bohužel tento způsob vyjde málokdy. Podle odbornice na vztahy Steph Hollowayové je to dáno tím, že je psaný text ochuzen o řeč těla, která jedinci pomáhá rozlišit, zda má o něj druhý skutečný zájem a není to jen prázdn...

Jak spánek ovlivňuje náš sexuální život

13.července
Spánek sehrává v našem životě velmi důležitou roli. Významně ovlivňuje náš zdravotní stav, hmotnost, pracovní výkony, psychický stav, náladu, ale také sexuální život. Čím víc si budeme dopřávat kvalitního spánku, tím lépe se budeme cítit a užívat si lepší sex. Podívejte se s námi, co všechno prokázaly nejnovější studie.

Odborníci varují před kapavkou, šíří se i orálním sexem a začíná být odolná vůči antibiotikům

11.července
Kapavka je považována za nejrozšířenější pohlavní nemoc. Přestože ještě před pár lety byla dobře léčitelná, dnes tomu tak není. Bakterie, které nemoc způsobují, jsou totiž stále častěji rezistentní vůči léčbě antibiotiky. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) jsou zaznamenány případy lidí v Japonsku, Francii a Španělsku, u kterých nefungují vůbec žádné léky.

Sexuoložka Hanka Fifková: Léto přímo svádí k sexuálním nehodám

8.července
Spousta lidí se snaží zažít o prázdninách nebo o dovolených něco hezkého a výjimečného. Chtějí vybočit ze zaběhnutých zvyklostí všedního dne. Romantické, vášnivé anebo aspoň neobvyklé milování mezi takové zážitky určitě patří. O sexuálních dobrodružstvích ani nemluvě. Ale podobné snahy mohou mít samozřejmě svá úskalí.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes