Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,2 položek/týden

Co činí muže atraktivními

9:41
Přestože je všude kolem nás atraktivita vnímána jako fyzická krása, z pohledu odborníků existují i mnohem důležitější věci než samotný vzhled. Ve skutečnosti se v souvislosti s atraktivitou jedná o velmi komplikovaný biochemický proces, který ovlivňují desítky faktorů. Některé z nich, jako například délka prsteníčku, jsou navíc zcela mimo naši kontrolu. Svou atraktivitu tak můžeme ovlivnit jen ...

Neodpustitelné činy mužů aneb Kdy je lepší vztah ukončit

27.března
Žádný vztah není dokonalý. Vždy se mohou objevit nějaké mouchy, jež harmonii vztahu naruší. Jak uvedla pro Daily Mail odbornice na vztahy Tracy Coxová, vždy velmi záleží, o jak závažné věci se jedná, zda jde o recidivy, tedy opakující se pochybení, plánované či neplánované činy. Odpustit lze i nevěru, naopak naprosto neodpustitelné je emocionální či fyzické zneužívání.

Když se ze sexu stane zbraň

25.března
Sex je podstatnou součástí partnerského života. Ve chvílích, kdy se partneři hádají a mají mezi sebou rozepře, je vcelku normální, že jde vzájemná intimita na chvíli stranou. Mnohem závažnější situace nastává, pokud se ze sexu, respektive jeho absence, stane cílená zbraň k potrestání protějšku.

Rady pro ženy, jak si zlepšit sexuální život

24.března
Uspokojivý sex sehrává v našich životech velmi důležitou roli. Bohužel ne všichni si jej do sytosti dopřávají, zejména u žen se pak jedná o dost častý jev. Řada z nich hledí jen na uspokojení svého partnera, samy se pak spokojují s málem. Z dlouhodobého hlediska to ale nevěstí nic dobrého.

Nová image, motorka či milenka aneb Když muž propadne krizi středního věku

22.března
Každý muž se jednoho dne dostane do stavu, kdy si začne uvědomovat svou vlastní smrtelnost. Začne mít pocit, že jestli okamžitě ve svém životě něco nezmění, ujede mu tzv. vlak a už si nestihne splnit své sny. Odborníci v této souvislosti hovoří o krizi středního věku.

Proč si někteří lidé upírají radost z nakupování

21.března
Zatímco někteří jedinci neustále bojují s touhou po nakupování, jiné trápí přesný opak. Přestože mají dostatek peněz, upírají si právo vynaložit vlastní peníze na to, aby si udělali radost.

Trápí vás bolest při sexu? Známe nejčastější příčiny

20.března
Mnoho žen se potýká s nepříjemnou bolestí, která doprovází jejich milostný život. Z příjemné intimní chvilky se tak okamžitě stává stresující záležitost, o které se stydí mluvit nejen se svým partnerem, ale i s odborníkem. Právě ten však dokáže problém snadno a diskrétně vyřešit.

Co muž od partnerky chce v posteli, ale nikdy o to nepožádá

18.března
Sex je pro většinu párů nezbytnou součástí vztahu. Někdo ho vyžaduje dvakrát týdně, jinému stačí milování dvakrát za měsíc. Na četnosti až tak nezáleží, důležitější je spokojenost obou partnerů. Rozšířený názor, že si více stěžují ženy, není až tak přesný. Mnozí pánové jsou také nespokojeni, jen o tom nemluví. Respektive se neodhodlají partnerkám říct, co bych od nich v posteli chtěli.

Jak si vyložit fráze z internetových seznamek

17.března
Mnozí lidé jsou natolik zaneprázdněni, že nechtějí ztrácet čas hledáním lásky naživo. Proto se stále více jedinců uchyluje k seznamování přes on-line seznamky. Na co si dát pozor a co některé fráze ve skutečnosti znamenají, vysvětluje vztahová expertka Samantha Jayneová pro Daily Mail.

Maličkosti, které nenápadně ničí vztah

16.března
Často slýcháme, že k tomu, aby vztah fungoval, jsou zapotřebí dva. Málokdo si ale uvědomuje, že prvopočáteční problémy začínají u jednoho z partnerů. Může to začít pomalu, maličkostmi, které nikomu nepřijdou důležité. Jejich opakování ale může časem přerůst v problém, který vztah doslova rozloží.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes