Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,1 položek/týden

Tajemství stashingu aneb Proč vás partner nikdy nepředstaví svým přátelům a rodině

19.září
Zvládat randění a vztahy je dnes stejné jako kličkování minovým polem, a to především kvůli novým vzorcům chování, kam se řadí i tzv. stashing. Tedy stav, kdy vás partner odmítá představovat svým nejbližším. A to přesto, že on sám se s vaší rodinou i přáteli zná.

O prospěšnosti sexu u seniorů

16.září
Naše postmoderní společnost, orientovaná na mladé, krásné a úspěšné, má mnoho tabu. Třeba to o sexu, který je vnímán téměř výlučně v souvislosti s těmi mladými a krásnými lidmi, a pro seniory se už jaksi „nehodí“. Omyl.

Omlazení intimních míst zlepšuje jejich vzhled, ale i sexuální život žen

11.září
Zatímco modelace prsou je již dávno vnímána jako něco běžného, omlazení a vylepšení vzhledu ženského genitálu, ať už vulvy, nebo poševního vchodu a jeho okolí, je stále ještě obestřeno určitým tabu. Přitom se nejedná o žádný módní výstřelek, ale zcela funkční záležitost zlepšující jak vzhled, tak i funkci ženského genitálu.

Sexuoložka Hanka Fifková: I sexuolog se nechá unést představami

9.září
Dostala jsem stručný mail: „Milá paní doktorko, žijeme spolu s partnerem tři roky. Oba máme za sebou dlouhé vztahy, do kterých jsme hodně investovali. Bohužel neskončily dobře. Jsme ve věku, kdy už oba víme, co chceme. Rozumíme si a ve všem se shodneme. I v sexu. Ovšem v sexu se bohužel shodneme i na tom, že nás oba přestal bavit. Nemáme problém o tom spolu mluvit a hledáme nějaké řešení. Myslí...

Věk a jeho vliv na milování

8.září
Na počátku nového vztahu je intenzita milování i mnohonásobně vyšší než po několika měsících či dokonce letech. Spolu s utlumením vzájemných vášní a četnosti milostných hrátek napadá mnohé poněkud vtíravá otázka: Měli bychom mít sex častěji, a kolikrát za týden či měsíc?

Kdy je nejlepší čas na sex? Možná budete překvapeni

6.září
Patříte mezi jedince, kteří se po ránu probouzejí čilí a ve skvělé náladě? Pak toho využijte a zlákejte partnera k milostným hrátkám. Nejlepší čas, kdy si je dopřát, je podle odborníků v půl osmé ráno nebo 45 minut po probuzení.

Nevěru přiznává třetina Čechů, mnozí za ni nepovažují flirt či sex na jednu noc

4.září
Češi jsou vůči nevěře stále velmi benevolentní. Přestože ji přiznává pouze třetina z nich, i mnozí další se jí dopouštějí, jen si nepřipouštějí, že by se jednalo o podvádění. Jak ukázal poslední průzkum společnosti SANEP, až dvě třetiny naší populace nepovažují za nevěru flirt, sex po telefonu, sex na jednu noc, líbání, erotické služby, sex s expartnerem, skupinový sex, erotické sms, lesbický s...

Chcete na schůzce či pracovním obědě zaujmout? Dbejte na stolovací návyky

4.září
Čeká vás schůzka v restauraci s potenciálním partnerem, pracovní oběd s klientem nebo večeře s příbuznými? Pak je na místě zhodnotit své stolovací návyky a ujistit se, že nezpůsobíte nějaké faux pas, které by vás mohlo v očích druhých poškodit.

Co o vás prozradí oční kontakt

3.září
Má mě rád? Nemá? Jsem mu sympatická? Nudím ho, vzbuzuji zlost, pohrdá mnou? Nejraději by mě zabil? Odpověď získáte v jediné sekundě. Stačí se podívat do očí.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Agresivitu musíme trestat dřív a přísněji

2.září
Před mnoha lety jsem s kolegyní Jaroslavou Pondělíčkovou rozebíral několik desítek případů vražd, které měly sexuální motiv. Překvapilo nás, že se více než polovina těch pachatelů projevovala nebezpečně už před tím, než někoho zavraždila. V řadě případů spáchala i několik méně závažných agresivních a sexuálních deliktů. Z faktů, které vyplývaly z našich podkladů, bylo zjevné, že je justice i so...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes