Novinky.cz

Popis:

Rubrika Vztahy a sex. Vše o vztazích a sexu.

URL:

http://www.novinky.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,9 položek/týden

Nezadaní se mají mnohdy lépe než sezdaní, tvrdí nová studie

11:47
Hledáte nového partnera? Pak nic neuspěchejte. Nejnovější studie totiž zjistila, že lidé, kteří žijí bez partnera, mají často šťastnější a bohatší život než ti, co žijí v páru.

Co by rodiče měli vědět, než začnou uvažovat o rozvodu

20.února
Dětská duše je nesmírně křehká. Nejdůležitějšími lidmi pro dítě jsou logicky jeho rodiče. Svého potomka formují a připravují pro život. I proto by si měli rodiče vždy velmi jasně uvědomit, že kvalita jejich vztahu se odráží i v duši dítěte. Rozvod tak děti může doslova paralizovat, a to i tehdy, když je vztah rodičů již delší čas nefunkční a rodiče před dětmi neskrývají své hádky a neshody.

Hádky vztahům prospívají, chce to ale znát správnou techniku

19.února
Občasné hádky nejsou ve vztahu na škodu, naopak mu prospívají. Podle nejnovějšího průzkumu dokonce páry, které se dovedou hádat správným způsobem, mají desetkrát větší naději, že spolu vydrží než dvojice, které své problémy zametají pod koberec. Podle odborníků je ale důležité naučit se správné techniky hádky.

Čemu se vyhnout na první schůzce

18.února
Jste single a čeká vás první rande, které tentokrát opravdu nechcete zkazit? Kromě správného výběru oblečení a důkladné hygieny byste se měla zaměřit i na vaše chování. Upřímnost se v dlouhodobém vztahu vyplácí, ale na první schůzce se vám může pekelně vymstít.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Guru Jára a další sexuální léčitelé

17.února
Zakladatel esoterické školy Poetrie, známý jako guru Jára, dostal sedm a půl roku vězení za znásilňování studentek. Rozsudek Krajského soudu ve Zlíně ale ještě není pravomocný. Jára, respektive Jaroslav Dobeš, označoval sám sebe za Óm nadsamce. Nabízel mladým dívkám kurzy jógy a studium východních filozofií. Jeho specialitou bylo odháčkování, jakýsi vrchol duchovní poutě, na kterou se s ním vyd...

Chcete okořenit svůj milostný život? Vsaďte na předehru v podobě masáže

16.února
Chtěla byste vašeho partnera překvapit, nebo jen trošku opepřit váš milostný život? Na spodní sexy prádlo či erotické hračky tentokrát zapomeňte a soustřeďte se na intimní předehru.

Zamilovanost lidem svědčí, a to v každém věku

14.února
Zamilovanost nemá s věkem nic společného. To, čemu říkáme láska, totiž není nic jiného než změť hormonálních a neurochemických mechanismů, které prostě fungují nezávisle na tom, kolik je nám let. O vztah jako takový je pak ale nutné pečovat.

Co lze vyčíst z obličeje

11.února
Na čele se odráží inteligence a vztahy s rodinou, nos vypovídá o vitalitě a brada o vůli. Nevěříte? Eliška Landovská (55) vyučuje fyziognomii obličeje již dvanáct let a tvrdí, že se v obličeji zračí celý život, nebo chcete-li osud. „Dítě za svůj obličej nemůže, dospělý je ale plně odpovědný,“ upozorňuje a dodává, že ve tváři lze číst jako v otevřené knize.

Nejčastější mýty a lži o manželství

10.února
O manželství se dočítáme řadu věcí, které s realitou mnohdy nemají nic společného, nelze se tak divit, že jej uzavírá stále menší počet lidí. Některá nerealistická očekávání jednoduše nedokáže naplnit ani ten nejdokonalejší partner. A právě na tyto skutečnosti má upozornit již dvanáctý ročník Národního týdne manželství, který nese název „Manželství bez mýtů” a letos připadá na 12. - 18. 2. 2018.

Žena má díky korzetu čtyřicet pět centimetrů v pase, nesundává ho ani při sexu

9.února
Devětatřicetiletá Diana Ringová z amerického San Diega nosí korzet 23 hodin denně, aby si udržela svůj vosí pas, který má pouhých 45 cm. Odkládá ho jen ve výjimečných situacích, jako je návštěva sprchy či posilovny. Při sexu ho naopak nikdy nesundává.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes