Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,1 položek/den

Hornistka Kateřina Javůrková: Potřebuju pro život další impulz, otevřít jinou kapitolu

15:26
Nedávno se hornistka Kateřina Javůrková s Českou filharmonií vrátila z turné po Anglii a Irsku, brzy odjede do Spojených států, kde vedle sólových koncertů a recitálů povede na několika univerzitách mistrovské kurzy. Do USA se s filharmonií vrátí na podzim - čekají je mj. dvě vystoupení v newyorské Carnegie Hall. Kromě hudby má i nezvyklého koníčka, který přerůstá v druhou profesi.

Začněte bojovat s celulitidou včas aneb Vše od jídelníčku po speciální péči

13:42
Plavková sezóna se blíží, je tedy nejvyšší čas pustit se do boje s pomerančovou kůží - celulitidou. Pokud chcete být skutečně úspěšné, je zapotřebí zvolit komplexní přístup, včetně úpravy jídelníčku, cvičení a kosmetické či estetické péče.

Vyberte si sluneční brýle, které vám konečně sednou

11:59
Slunečné počasí přímo volá po nových slunečních brýlích, které nejen chrání oči, ale také dodávají vaší vizáži na osobitosti a stylu. Pokud nevíte, jaký typ obrouček si vybrat, nejprve se zaměřte na to, jaký tvar má váš obličej.

Varující příznaky syndromu vyhoření

23.dubna
Ti lidé moc nechápou, co se s nimi děje. Jsou smrtelně unavení a bez chuti do života. Jejich emotivní reakce bývají často nepřiměřené a to, co je kdysi těšilo, je už dnes jenom vyčerpává. Mají problémy se spaním a se spoustou dalších věcí. Sežehnul je totiž syndrom vyhoření.

Život v mapách aneb Ženy, které sledují a zaznamenávají svět kolem nás

22.dubna
Potřeba zmapovat svět kolem nás je tu od nepaměti. Předchůdce map nacházíme na stěnách jeskyní pravěkých lidí i na starověkých hliněných tabulkách. Jde vlastně nejen o touhu popsat, utřídit a poznat to, co člověka obklopuje, ale v přeneseném významu i zmapovat sám život a všechno, co se ho týká. A že nám mapy mohou pomoci orientovat se prakticky ve všem, ukazují tři dámy, které jsme oslovili. Z...

Michala Marková: Překladatelé obvykle nejsou vidět. Jsme schovaní za knížkami

22.dubna
Hned po únorovém vydání se u nás román Počátek spisovatele Dana Browna vyšvihl na první místo žebříčku nejprodávanějších knih. Řeč je o českém překladu díla, na němž pracovala Michala Marková s kolegou Davidem Petrů. Jako čtenáři si často neuvědomujeme, že s kvalitou originálu musí jít ruku v ruce i překlad. Michala Marková převedla do češtiny řadu bestsellerů posledních let, ale přiznává, že n...

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Ženu si podrobují muži, kteří ji neumějí získat

21.dubna
Ženy často sní o ideálním muži, o panu Úžasňákovi, se kterým budou žít v krásném a harmonickém vztahu. Problém je, že takový muž většinou existuje jen v romantických filmech a v románech pro ženy.

Martin Pechlát: Jsem Husákovo dítě, ale dětství jsem měl hezké

21.dubna
Jako plachý potápěč na sebe výrazněji upozornil už v úspěšném filmu Účastníci zájezdu. Role samotářského podivína mu sedla, ačkoli sám sebe označuje za společenského člověka, jemuž k herectví dopomohla spolupráce s kamarády. „Raději si povídám s nimi, než bych své názory vykládal veřejně. Tu potřebu necítím,” říká třiačtyřicetiletý herec Martin Pechlát.

Vlasovým trendům vládnou vlnitá mikáda, krátké účesy a ofina

20.dubna
Stejně jako móda, i krása podléhá módním trendům. Podívejte se, jaké vlasové trendy v podobě střihů a barev přináší aktuální sezóna.

Svatební inspirace na nadcházející sezónu

20.dubna
Chystáte letos svatbu a nemůžete se rozhodnout, jaké šaty jsou pro vás ty pravé? Inspirujte se aktuálními modely světových návrhářů, kteří udávají trendy v tom, co budou nevěsty nosit. Na extravaganci ale zapomeňte, v módě je jednoduchost a nadčasová elegance.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes