Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,1 položek/den

Andrea Cerqueirová: Po dědovi se jmenuje náměstí a most v Rio de Janeiru

11:12
„Táta poznal maminku počátkem sedmdesátých let v Praze a byla z toho velká láska,“ popisuje Andrea Cerqueirová (44). „Otec je Brazilec a do Československa přijel se svými rodiči a dvěma sourozenci poté, kdy dědovi hrozilo v Brazílii vězení.“

Simona Lewandowská: Nový cirkus, mě vždy dostane do kolen

27.května
Polovina jejího rodu pochází z Polska, polovina jsou kočovníci. Měla před sebou slibnou dráhu modelky, po přijetí na konzervatoř však dala přednost herectví. Působí bezprostředním dojmem a svých prvních rolí si považuje. Její učitelé o ní hovoří jako o slibném talentu. „Občas sním o tom, že si založím kočovnou společnost,“ prozrazuje sedmnáctiletá herečka.

Charitativní přehlídka svedla na molo nejznámější modelky současnosti i minulosti

26.května
Součástí probíhajícího mezinárodního filmového festivalu ve francouzském Cannes byla i charitativní módní přehlídka pod taktovkou supermodelky Naomi Campbellové. Na rozdíl od klasické přehlídky se na molu střídaly modely od různých světově známých návrhářů, kteří své šaty věnovali na dobročinné účely organizace Save the Children. Po molu se prošla i sama Naomi Campbellová, modelka Kate Mossová ...

Zemřela italská módní návrhářka Laura Biagiottiová

26.května
Ve věku 73 let zemřela v pátek na následky srdečního infarktu „královna kašmíru”, italská módní návrhářka Laura Biagiottiová. Informovala o tom agentura AP s odkazem na její dceru Liviniu. Biagiottiová patřila mezi první italské návrháře, kteří prorazili na světový trh. Známá byla mimo jiné kolekcemi slunečních brýlí a parfémy.

Vychutnejte si dobrůtky na černém pivu

26.května
Pivem si právem připíjíme na zdraví, pokud se to s ním nepřehání, zdraví opravdu prospívá. Obsahuje například velkou dávku vitamínů, zejména z řady B. Zároveň je pivo hojně využíváno i při přípravě pokrmů. Podívejte se s námi na přednosti piva a také na recepty, jež tentokrát připravoval šéfkuchař Jiří Dobeš z restaurace Léta Páně v Panském Dvoře Dolní Počernice.

Jak se s rolí prvních dam vyrovnaly manželky našich prezidentů

26.května
Role první dámy u nás nikdy nebyla pevně daná, vždy záleželo na každé ženě, jak se tohoto postavení ujme, a co všechno jí umožní doba. Tím největším vzorem dodnes zůstává manželka druhého československého prezidenta Hana Benešová, která stála i na počátku zrodu kultu první dámy u nás. Lásku lidu, a dokonce i politických protivníků svého muže si získala nejen svým kultivovaným vystupováním, vytř...

Klára Kolouchová: Úniky do hor mě vracejí na zem

25.května
Když si zrovna Klára Kolouchová nedává do těla během, posilováním nebo nešplhá na některý z horských velikánů, docela si užívá pocitu, že může být za dámu.

Tričko s nápisem je originální kousek, který dodá vašemu šatníku šťávu

25.května
Hledáte kousek, který ozvláštní váš šatník, ale zároveň se chcete vyvarovat přílišné extravagance? Obyčejné jednobarevné tričko s nápaditým nápisem zapluje do vaší skříně s grácií, navíc se stane pomyslnou třešničkou na dortu každého outfitu. Pořiďte si nápis, který nejlépe sedí k vaší osobnosti a uvidíte, že tričko najdete v koši na prádlo častěji, než byste možná chtěla.

Proč Španělé večeří tak pozdě

24.května
Zatímco většina Evropanů kolem desáté večer ulehá do postelí, Španělé teprve večeří. A rozhodně se tak neděje jen kvůli přímořské atmosféře, mnohem větší úlohu zde sehrává již více jak 70 let špatně nastavené časové pásmo.

Přivítejte léto svěžími barvami, šatník oživte žlutými tóny

24.května
Slunce už nabralo na síle, je tedy na čase zařadit do aktuálních outfitů jeho neodolatelnou, léto evokující barvu. Zářivé odstíny žluté se zlatavými tóny nebo její signálně svítivé barvy, stejně jako měkce okrové a naoranžovělé variace, jsou aktuálními středobody módních kolekcí.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes