Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2 položek/den

Bloudící vozík s vůní kávy pomáhá lidem bez domova

12:48
Je dlouhý asi tři metry. Váží tři sta kilo. Ovládá se šlapáním jako kolo. Řeč je o originálním cyklostánku s kávou. Kolemjdoucím ji v něm vaří lidé bez domova.

Podprsenky bez kostic neškrtí a jsou sexy

11:05
Známe to všechny. Podprsenky, které nesedí, zařezávají se do kůže a někdy i škrábou. Řešíte-li otázku nákupu nového spodního prádla, vyzkoušejte podprsenky bez kostic. Ty dekoltu sice nijak nepřilepší, ale za pohodlí to rozhodně stojí.

Jak díky make-upu získat mladistvý vzhled i ve zralém věku

11:05
Toužíte vypadat krásně i ve zralém věku? Pak zapomeňte na přípravky i techniky, které jste používala, když jste byla mladší. Každý věk má svá specifika, a to, co vypadalo dobře v mladším a středním věku, nemusí vypadat dobře o pár let později. Špatné líčení vám tak může víc ublížit než pomoci.

Modrá košile - pět tipů, jak nosit módní bestseller

28.března
Košile patří k základnímu stavebnímu kameni dámského šatníku, v bílé je doslova synonymem variability a všestrannosti. Její bledě modrá varianta nabízí další možnosti kombinace a dovede se přizpůsobit mnoha stylům.

Jana Paulová: Na dodržování eko věcí si dávám v životě pozor

27.března
Letos slaví Jana Paulová krásné čtyřicátiny. Právě tolik let žije v manželském svazku s hudebníkem Milanem Svobodou. Ve světě umění se jinak díky slavným rodičům pohybuje odmalička, přičemž hereckou profesi si na nich doslova vydupala.

Osvojte si dramatický vzhled pomocí šněrovaček

27.března
Módní trend šněrování vládne již několikátou sezónu. Jeho kořeny sahají do roku 1970, kde byl součástí boho stylu, dnes se s ním setkáváme v daleko širším pojetí. Detaily šněrování nalezneme na kalhotách, tričkách, košilích, ale i botách.

Radost i prokletí velmi chytrých lidí

26.března
O vysoce inteligentních lidech bychom si mohli myslet, že jsou automaticky předurčení k úspěchu a k oslnivým kariérám. Jenže někdy to bývá právě naopak. Kvůli vysokému IQ i mimořádným schopnostem myslí a reaguje část z nich trochu jinak než běžná populace. Bývají hodně citliví a zranitelní, mohou trpět nedostatkem sebedůvěry, často si připadají osamělí…

Martin Dejdar: Zpívám rád a zpěv mě baví

26.března
Rozchechtaný televizní komik, hrdina historické ságy o nedávných českých dějinách, vtipný moderátor, divadelní experimentátor, bravurní dabér, vyhledávaný muzikálový herec, vášnivý hokejista. Zaškrtněte, co chcete, a vyjde vám Martin Dejdar.

Lenka Šváchová: Už asi nikdy nedostanu šperk

25.března
Vystudovala polygrafii a pedagogiku, šťastná však ze své volby nebyla. Chtěla zažívat uspokojení z práce a radost z vlastní tvorby. Lenka Šváchová milovala sklo, a tak se rozhodla pro riskantní krok – naučit se z něj vyrábět šperky. Půjčila si peníze, koupila začátečnickou sadu pro práci se sklem a vrhla se do díla. Přitom vůbec netušila, že má šperkařství vlastně v genech.

Viktorie Besó: Máma neví, že píšu erotické romány

24.března
„S kamarádkami jsme divočily, byl to takový Sex ve městě,“ říká autorka Viktorie Besó o době, kdy si po rozchodu s přítelem užívala single života. Vrátila se tehdy z USA, kam utekla hned po maturitě, aby se vymanila ze zajetých tradic své konzervativní rodiny z malého moravského města. Na tom by nebylo možná nic překvapivého, kdyby se z přítele nakonec nevyklubal budoucí manžel a z divokých záž...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes