Novinky.cz

Popis:

Novinky.cz - zpravodajský server

URL:

http://www.novinky.cz/zena/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2 položek/den

Astroložka Eliška Landovská: Ideálního partnera máme stále s sebou

12:33
„Jaké jsi znamení?“ S touhle otázkou jsme se nejspíš někdy setkali všichni. Ať už astrologii považujeme za neškodnou hru, šarlatánství, nebo ji bereme vážně. Ovšem nechat si vypočítat horoskop na míru, to už je jiná. Je ale přirozené, že ve svízelných životních situacích hledáme pomoc. Eliška Landovská se astrologií profesionálně zabývá již dvaadvacátý rok. Je přesvědčená, že správně sestavený ...

Olga Žáková: Krasobruslení je pro oko diváka krásný a náročný sport

22.února
Krasobruslení je její veliká láska. Byla krasobruslařskou reprezentantkou, rozhodčí na mistrovství Evropy, světa a zimních olympijských hrách a nyní její komentáře slyšíme při každém šampionátu, který pro Českou televizi spolukomentuje. Olga Žáková říká, že krasobruslení je, jako když naskočíte do rozjíždějícího se rychlíku, ze kterého už nemůžete vyskočit

Sladká módní přehlídka, na které se divákům sbíhaly sliny

22.února
V belgickém Bruselu se odehrála netradiční módní přehlídka. Na první pohled na modelech člověk neshledal nic výjimečného. Ovšem pokud se podíval pozorněji, zjistil, že nejde o ledajaké šaty. Oblečení totiž bylo ozdobeno jedlou čokoládou a bonbóny.

Victoria Beckhamová představila kolekci pro denní nošení

21.února
Na módním Fashion Weeku v New Yorku své návrhy předvedlo mnoho zvučných jmen. Nicméně málokteré z nich za poslední roky sklízí takový obdiv jako značka Victoria Beckham, za kterou stojí manželka fotbalisty Davida Beckhama. Bývalá zpěvačka dala hudbě košem a ve světě módy je oslavovanou návrhářkou.

Módní trendy 2017 podle českých návrhářů

20.února
Podívejme se na jarní a letní trendy očima odborníků. Oslovili jsme sedm známých českých módních návrhářů, kteří se podělili o svá doporučení, v čem budete letos rozhodně trendy a šik, nabídli i ukázku ze svých kolekcí. Je jasně vidět, že i česká móda má co nabídnout.

Etiketa v Česku aneb Co se v mládí naučíš

19.února
Je 18.15, dveře se otevírají a uvaděči pouštějí do Stavovského divadla v Praze první diváky večerního představení. Někteří se po kontrole lístků trousí rovnou do hlediště, jiní míří nejprve do šatny. Já si jednu z posledních repríz veselohry Sluha dvou pánů, která se v Národním divadle hrála přes 20 let, nechám ujít. Dnes večer mě totiž zajímá právě a jen ta šatna.

Dennis Quaid: V šedesátých a sedmdesátých letech byl kokain brán jako neškodný

19.února
Dvaašedesátiletý rodák z Texasu Dennis Quaid, který kromě desítek filmů proslul i jako milovník žen, má teď kromě třicetileté blondýnky další lásku. V novém rodinném snímku Psí poslání je to věrný čtyřnohý kamarád.

Muzikálová zpěvačka Marie Křížová: Moravané umějí pít, znají svou hranici

18.února
Závodně hrála tenis, ale také tančila lidové tance a dojížděla na hodiny zpěvu. Vystudovala tělesnou výchovu a asi by učila děti, kdyby ji sestra nepřihlásila na konkurz. „Vlastně jsem ji měla jen doprovázet,“ říká Marie Křížová, sedmadvacetiletá muzikálová zpěvačka z Kyjova.

Novou módní značku představila dívka s Downovým syndromem

17.února
Madeline Stuartová není ve světě fashion žádné neznámé jméno. Před dvěma lety oslnila na Fashion Weeku v New Yorku a od té doby její hvězda stoupá strmě vzhůru. Letos v rámci prestižní přehlídky ale nestála pouze modelem. Stala se totiž návrhářkou a představila vlastní kolekci.

Masové kapsy a rolády, které ocení i nejnáročnější labužníci

17.února
Zdá se vám jednoduše upečené maso trochu fádní? Náplně mu propůjčí jiný rozměr. Netradiční kapsy a rolády z vlastního repertoáru vám nabízí šéfkuchař restaurace Nola Martin Zdvihal.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes