Olomoucký deník

Popis:

Moje Olomoucko - Olomoucký deník (denik.cz)

URL:

http://olomoucky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Olomoucký

Publikuje:

3,8 položek/den

Olomouc hostí prestižní summit, přijeli Halík, Telička i Drahoš

14:07
Prestižní vědecký summit, konající se vůbec poprvé ve střední Evropě, se v těchto dnech odehrává v Olomouci.

Pobíhající pitbull ukousl ženě prst, lékaři jí tam přišili jiný z nohy

24.dubna
Bojový pes připravil čtyřiapadesátiletou zdravotní sestru Hanu Kolouškovou o prst na pravačce, když byla druhou březnovou sobotu se svou dcerou a zlatým retrívrem Ronym na obvyklé procházce do přírody kousek za městem.

Radní rozhodli. Moravské divadlo Olomouc povede David Gerneš

24.dubna
Moravské divadlo Olomouc od podzimu povede sedmadvacetiletý David Gerneš, současný ředitel Mikulovské rozvojové s.r.o. v Mikulově. V úterý dopoledne o tom rozhodla Rada města Olomouce.

AFO ovládne Olomouc. Zve na světové hvězdy, párty i program pro rodiny

24.dubna
Ve světové centrum popularizace vědy promění Olomouc tradiční Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO).

Třída Míru má nový asfalt, uzavírka končí

23.dubna
Hotovo. Olomouckou třídou Míru opět projedou řidiči bez omezení. Opravu povrchu vozovky firma dokončila podle plánu a na silnici v jednom rekonstruovaném pruhu už leží nový asfalt.

4 tisíce za metr. Nedostatek parcel okolo Olomouce šroubuje ceny

23.dubna
Pět set metrů čtverečních plochy v Olomouci-Slavoníně za dva miliony korun. Taková je dnes realita na trhu se stavebními pozemky v krajském městě a okolí.

Hospodám chybí kuchaři. Vyučení jdou do fabrik, u plotny je neumí zaplatit

23.dubna
„Hledám kuchaře, praxe v oboru, nástup možný ihned. Plat až 20 tisíc korun.“ Takových inzerátů jsou ve výlohách restaurací, inzertních portálech a v evidenci Úřadu práce v Olomouckém kraji stovky.

Leteckému muzeu se na Vysočině daří líp než v Olomouci

22.dubna
FOTOGALERIE / Letecké muzeum které se předloni odstěhovalo z Olomouce do Koněšína na Třebíčsku, hlásí lepší návštěvnost, než mělo na Hané.

Tvarůžkový festival přitáhl do centra Olomouce tisíce lidí. Tady jsou fotky

22.dubna
Třetí ročník Tvarůžkového festivalu o víkendu provoněl centrum Olomouce. Ochutnat syrečkové speciality, ale také piva z regionálních pivovarů přišly na Horní i Dolní náměstí tisíce lidí.

Chata na Šeráku opět otevře

21.dubna
Oblíbená horská chata na Šeráku v Jeseníkách bude po několikaměsíční nucené přestávce opět fungovat. První hosty přivítá 27. dubna.

FOTO: Pšenice dostala přesnou porci živin, pomohl satelit

21.dubna
Hnojit pole za humny pomocí družice obíhající kolem Země. Na nejmodernějších technologiích a přesnosti při obhospodařování pozemků staví litovelská společnost MJM. Pšenici ozimé rostoucí u Nedvězí v pátek pracovníci dávkovali dusíkaté látky postřikovačem variabilně podle toho, jak rostliny potřebovaly.

Taneční galashow v Olomouci ukázala balet i hip hop

20.dubna
/FOTOGALERIE/ Dvouhodinovou přehlídkou standardních a latinskoamerických tanců, ale i baletu, jazzu, flamenca či hip hopu ožil v pátek večer sál Pegasus Regionálního centra Olomouce.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes