Omlazení.cz

Popis:

Omlazení.cz - Centrum ženské krásy Portál pro ženy. Diskuze, články, soutěže, bazar, wiki, poradny. Plastická chirurgie, dermatologie, kosmetika, oblečení, pohyb, psychologie, životní styl.

URL:

http://www.omlazeni.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,8 položek/týden

Chci i nechci vztah

13:02
27 let, 3 roky nezadaná. Šťastná, spokojená, ale sem tam s myšlenkami na vztah. Když už něco vypadá nadějně, nechci se vázat a vzdát svobody. CO s tím?

Trable s partnerem

23.dubna
Jsem s přítelem skoro 1 rok. Bohužel se toho v poslední době dost změnilo. Z kluka, který by dal vše za to aby se mnou byl, je teď někdo úplně jiný. Co s tím?

Nebýt či být - Tak vymřeme. A co má být?

21.dubna
Je mít dítě nemorální? Spoustu lidí se ani nezamyslí, proč vlastně mít dítě a jednoduše si ho pořídí. Někdo, protože zkrátka chce, někdo, protože to tak "má být". Co ale to samotné dítě, kterého se nikdo neptá, zdali na svět přijít chce?

Několik nabídek zaměstnaní najednou, které vzít?

20.dubna
Kterou prací vzít a nevzít, jak člověk zjistí že udělal dobře a nebude vzapětí litovat když už není mžnost zpěta takových špatných rozhodnutí udělal v životě už několik

Nejsem sama sebou, práce, stavba....

15.dubna
Prožívám uvnitř sebe jakousi krizi, a snad tímhle deníčkem zkusím aspoň trochu rozklíčovat, co se děje... stresuje mě vysněná práce, jsem unavená ze stavby domu, nemám o nic zájem a mám strach, abych neohrozila své manželství, které je pro mě vším...

Je nesmělý nebo jen nemá zájem?

13.dubna
Líbí se mi nesmělý kolega z práce. Nedokážu odhadnout, zda se mu také líbím nebo o mě nemá zájem a já si to jen namlouvám. Ráda bych znala nějaký jiný názor než mých kamarádů.

Odpustit?

12.dubna
Jsem s přítelem 2 roky, všechno bylo naprosto skvělé, než jsem se mu dostala na email a našla tam zprávy od jiné, s kterou si dopisuje po celou dobu našeho vztahu.

Vztahovačný přítel

11.dubna
Příliš vztahovačný přítel nebo je chyba ve mně? Hádky kvůli nedůležitým maličkostem jsou na denním pořádku i přes veškerou snahu, aby tomu tak nebylo.

Přítel si nechává věci od své expřítelkyně

8.dubna
Přítel si nechává věci od své expřítelkyně. Nejedná se jen o dárky, ale i o dopisy, popsané papírky, fotky v mobilu. Budeme spolu rok a já se s tím stále trápím.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes