Omlazení.cz

Popis:

Omlazení.cz - Centrum ženské krásy Portál pro ženy. Diskuze, články, soutěže, bazar, wiki, poradny. Plastická chirurgie, dermatologie, kosmetika, oblečení, pohyb, psychologie, životní styl.

URL:

http://www.omlazeni.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6 položek/měsíc

(Ne)vztah po internetu a další trápení

10.prosince
Jelikož se nemám komu svěřit, tak bych byla ráda, kdyby mi někdo zkusil poradit. Cítím se hodně sama, bez nějakého smyslu života, vyčítám si plno věcí a přišla jsem o někoho, na kom mi hodně záleželo..

Chce být se mnou, ale nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá

26.listopadu
Našel si mě báječný muž...jenže je zadaný. Já to zjistila, ženské na to mají šestý smysl. Nicméně on stále zapírá. Mluví i o budoucnosti, jenže já nevím, zda mu můžu i nadále věřit.

Jak zaujmout staršího muže

19.listopadu
Jak zaujmout staršího muže? Nevím jak zaujmout staršího muže, který se mi moc líbí. Dřív se semnou bavil, ale já moc výřečná nebyla. Jak to napravit??

Poznamenaná špatnými vztahy?

19.listopadu
Měla jsem vztah, ve kterém se mnou bývalý emočně manipuloval. Od té doby, co jsem se s ním rozešla, mi připadá, že mám zvláštní smůlu na chlapi. Jakoby mě ten toxický vztah poznamenal a já to ze sebe nemohla setřást..

Lze mít zase krásný vztah po nevěře?

12.listopadu
Jedna osudná nevěra. Lze ji překonat? Jak můžu partnerovi pomoct? Je nějaká šance, že se na nevěru časem zapomene? Nedokážu se smířit s tím, že je konec.

Milenecký vztah

2.listopadu

Miluji svého expřítele

31.října
Stále miluji expřítele, ale má jinou. Bylo to mezi námi složité, ale krásné. Jsem ted v neobvyklé situaci a nevím jak z toho ven. Jedna věc je ale jasná, miluji ho. Ale on mi přijde zmatený, chová se jinak.

Začala jsem si s ex, od té doby zahlcuje sociální sítě fotkami s cizími ženami z divokých večírků.

29.října
Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, odjel natrvalo do zahraničí, před dvěma měsíci jsem za ním jela na dovolenou, bylo to fajn pro nás pro oba, přeskočila jiskra a já o nás zase začala uvažovat. Jenže po mém návratu zpět do ČR začal na sociální sítě hojně přidávat fotky s cizími slečnami z bujarých večírků, nejhorší na tom je, že mi paralelně píše, jak mu chybím a beze mě to není ono. Oficiálně jsme si nic neslíbili, jsem stále jeho ex, takže scény a výčitky z mojí strany bohužel nejs...

Pozdě zamilovaná

7.října
Už strašně dlouho, cca půl roku si vyčítám že jsem odmítla jednoho mého nápadníka. Pracujeme s spolu v jedné fabrice, v jednom týmu a vídáme se denně. Momentálně spolu nekomunikujeme vůbec, jen když je to nutné kvůli práci.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes