Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

8,6 položek/den

Tvrz Bouda otevírá

21:53
Králicko - Mimořádně ve dva dubnové víkendy otevře tvrz Bouda. Poprvé už tento víkend, vstupy do podzemí jsou vždy v 11, 13 a 15 hodin.

Na hasiče čeká Ohnivá rozhledna

18:41
Ústí nad Orlicí - Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje pozval na další ročník soutěže v náročných disciplínách TFA Ohnivá rozhledna na Andrlově chlumu u Ústí nad Orlicí.

Projekt Ukrajina už přivede jen sestry

16:57
Pardubický kraj - Další lékaři už díky projektu Ukrajina do nemocnic nepřijdou. Kraj však stále počítá s příchodem ukrajinských sester.

Turisté vyrazí na pochody. Napříč okresem

16:10
Orlickoústecko - Sobota láká vysokými teplotami. Na několika místech Orlickoústecka se konají pochody. Podívejte se, kde…

TECHNOhrátky lákaly na všehochuť oborů

15:14
Česká Třebová - Inteligentní logistika, Naprogramuj si robota, Pneumatika v praxi, Budu elektrikářem, Budu truhlářem nebo Budu zámečníkem. To bylo šest stanovišť v rámci dalšího zastavení projektu TECHNOhrátky.

Festival nabídne chrámový koncert

14:25
Česká Třebová - Jubilejní dvacátý Bennewitz Festival 2018 bude v pátek od 19 hodin pokračovat v kostele sv. Jakuba Většího v České Třebové chrámovým galakoncertem, na němž vystoupí varhaník Pavel Svoboda, hráč na trubku Vladimír Rejlek a houslista Jaroslav Svěcený, recitovat bude Otakar Brousek ml.

Akrobacie s hlavou v kanálu, záchrana bobra a pohřeb motorkáře: videa dne

7:09
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 19. dubna 2018.

Pastviny otevřou dveře

19.dubna
Pastviny - Malá vodní elektrárna v Pastvinách pořádá v sobotu 21. dubna od 9 do 14 hodin den otevřených dveří.

Jak jsme žili v Československu: Svou historii ukáže Přívrat

19.dubna
Orlickoústecko - Rok 2018 je rokem stého výročí založení samostatného Československa. Deník u této příležitosti tentokrát v pátečním vydání zavítá do Přívratu.

Pěvecký sbor Zlatý klíček slaví padesátiny

19.dubna
Ústí nad Orlicí /FOTO/ - Pěvecký sbor Zlatý klíček, který pracuje při ZŠ Komenského v Ústí nad Orlicí, oslavil na úterním koncertu 50 let od svého založení.

Deváťáci uklízeli město

19.dubna
Jablonné nad Orlicí - Jablonští deváťáci se v úterý tradičně zapojili do úklidu města organizovaného odborem výstavby a životního prostředí zdejšího úřadu.

Město ocení své osobnosti

19.dubna
Letohrad - Cenu města Letohradu za rok 2017 převezmou před zahajovacím galakoncertem Mezinárodního hudebního festivalu tři osobnosti z různých oborů lidské činnosti.

Výročím věnují přednášku

19.dubna
Česká Třebová - Městské muzeum pořádá ve čtvrtek 19. dubna při příležitosti 740. výročí první zmínky o České Třebové a 100. výročí vzniku Československa přednášku o dějinách litomyšlského biskupství s přihlédnutím k dějinám Českotřebovska, které bylo součástí držav litomyšlského biskupa.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes