Orlický deník

Popis:

Informace a zprávy z Ústí nad Orlicí a okolí

URL:

http://orlicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publikuje:

8,4 položek/den

Spolek letos oslaví jubileum

10:56
Česká Třebová - Rok 2018 je pro zapsaný spolek Za jeden provaz důležitý. Slaví deset let své činnosti a výročí završí na podzim uspořádáním jubilejního desátého ročníku Podzimního benefičního plesu.

Pád opilce do kolejiště a Labská princezna na suchu: prohlédněte si videa dne

7:31
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 23. ledna 2018.

Záchranná služba převážela novorozence

6:35
Ústí nad Orlicí - Nejen k chronicky nemocným nebo lidem se závažným úrazem vyjíždí posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

Zeman, nebo Drahoš? Koho chcete vy? HLASUJTE

2:15
Orlickoústecko - Tento pátek a sobotu si Češi zvolí svého prezidenta. Miloše Zemana a Jiřího Drahoše čekají tento týden ostré televizní debaty, pak přijde rozhodnutí. Koho na Pražském hradě chcete nyní vidět vy? Hlasujte v naší anketě.

Obnoví odpočinková místa

21:54
Ústí nad Orlicí - Město letos dokončí projekt, který zaměřilo na rozvoj cestovního ruchu a obnovu tradičních odpočinkových míst v okolí Ústí nad Orlicí.

Naši prvňáci: Již ve středu Masarykova ZŠ Kunvald a ZŠ Horní Čermná

18:52
Orlickoústecko - Mami, tati, 24. ledna vyjdou fotky z naší Masarykovy ZŠ Kunvald a také ZŠ Horní Čermná.

OBRAZEM: Valné hromady sborů hasičů

18:06
Orlickoústecko /FOTO/ - Hasiči bilancovali. V sobotu 20. ledna se konala výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů v Knapovci a Ústí nad Orlicí.

Kouzelný dědeček poprvé v Evropě, na sněhu a v kulichu

14:02
Letohrad - Námořní svéráz Martin Doleček z Letohradu, jehož snem je na své lodi Alya II obeplout svět, tráví zimu v Čechách.

Zelení volili nové vedení

13:15
Česká Třebová - Strana zelených volila na svém sjezdu v České Třebové nové předsednictvo. Jejím předsedou byl až do parlamentních voleb Matěj Stropnický, po neúspěchu Zelených však odstoupil z funkce.

Festival smíchu nabídne komedii ze světa vědy

23.ledna
Pardubice - Grand Festival smíchu, v němž soutěží nejlepší divadelní komedie z celé republiky, má v úterý na programu inscenaci Dotkni se vesmíru a pokračuj v podání Městského divadla Brno. K vidění bude od 19 hodin na velké scéně Východočeského divadla Pardubice.

Číslo dne: 300

23.ledna
Lanškroun - Odhadem asi tolik lidí dorazilo v sobotu na vernisáž mladého talentovaného fotografa Martina Faltejska do muzea v Lanškrouně.

Školu Erudio otevřou rodičům

23.ledna
Žamberk - V žamberské základní škole Erudio se uskuteční den otevřených dveří pro rodiče předškoláků. Dozvědět se více o výuce, vyučovacích metodách a prioritách na této škole mohou v úterý od 15.30 hodin.

Do Pardubic dorazí zpěvák Led Zeppelin

22.ledna
Pardubic - Robert Plant, jeden z nejvýznamnějších hudebníků, nositel Řádu britského impéria, držitel několika cen Grammy a nezaměnitelný hlas legendární kapely Led Zeppelin dorazí do Pardubic.

Češi budou volit novou hlavu státu

22.ledna
Orlickoústecko /UDÁLOST TÝDNE/ - Miloš Zeman, nebo Jiří Drahoš? To je otázka, kterou nyní řeší celá Česká republika.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes