Outsider Media

Popis:

Outsider Media - Pohled zdola

URL:

http://www.outsidermedia.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,6 položek/den

V čem, na nás, kromě brýlí, dělá Drahoš ještě šmé? Ve všem!

21:41
Snaha dělat dojem, a to i s využitím falešných prostředků, nedělá posuzovanému žádný problém, ale je-li při tomto poklesku přichycen, hledá okamžitě falešné cesty, jak jej vysvětlit, při kterémžto úskoku projevuje poměrně málo vtipu a invence.

Retro: Sportem k trvalé prosperitě I

21:41
Začněme hloubat nad smutným osudem českého sportu. Proč se veřejný majetek tuneluje stále stejným způsobem a proč to stále někomu prochází?

Generační světonázorové řešení

18.ledna
Poučují nás, že zejména národ těch starších důchodcovských vesnických dementů je tu přece od toho, aby jim tu posthusákovskou elitu (jíž jsou oni součástí) v nějakých formálních volbách už jednou provždy odkývl a pak aby mlčel a s jejich činy - protože přece s činy elit! - jenom souhlasil.

Je-li Praha tak zcela jiná, nechť se osamostatní

17.ledna
Všimněme si: Prezidentská volba - celá republika zemanovsky zelená s jedinou drahošovskou žlutou uprostřed jako vášnivý výkřik: My jsme politicky jiní, opační než vy – a to téměř ve všem. A to nejen pokud jde o Drahoše.

Retro: Česká dioxinová kapitalistická kolonie

17.ledna
Znovu se tragicky ukazuje, kam vede současné vykrádání a privatizace státní moci. Po vytunelování kontrolních mechanismů už normálního občana nic nechrání před otravou všeho druhu. A neviditelná ruka trhu logicky posílá kontaminované produkty tam, kde je možné je ještě prodat, to jest do zemí, kde nefunguje stát.

Tip pro pravdoláskaře: Na Lesbu vzniká první EU-koncentrák

17.ledna
Systémové selhání státu a korporátního fašismu vede k tomu, že na řeckém ostrově Lesbos vzniká první koncentrák, který provozuje EU za naše daně. Chápu, že naši pravdoláskaři nyní musí povinně nenávidět Zemana a proto mají jiné humanistické starosti. Jenže po jejich vítězství to může být i náš společný EU-úděl.

Kverulant.org: Předražené vysílačky pro celníky

16.ledna
Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 60 milionů korun. O žádnou soutěž však nejde, zadávací podmínky jsou totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel. Kverulant dnes zaslal dopis řediteli celníků a požádal ho o zrušení fingované soutěže.

Je to slušný člověk, ten člověk je slušný…

15.ledna
Ilona Švihlíková píše o rizicích politického amatérismu a nezkušenosti Jiřího Drahoše i o tom, proč současné pojetí politiky jako souboje jednoznačného dobra a zla neodpovídá skutečnosti.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes