Outsider Media

Popis:

Outsider Media - Pohled zdola

URL:

http://www.outsidermedia.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

3,6 položek/den

Retro: Kristýna Kočí nám otevírá oči

20:23
Nejvyšší státní úředníci přihrávali násobně předražené státní zakázky, často spolufinancované z EU jakýmsi kmotrům, jak naivně potvrdila Kristýna Kočí. A Kristýna Kočí pokračuje: „Mě je jedno, jestli Bárta ovládá celou polici, protože my držíme celou justici. Proto ten Pospíšil.“ Kdo drží celou justici? Kdo je MY?!

Prohlášení ortodoxních patriarchátů k situaci v Sýrii

16:57
My, patriarchové, ostře odsuzujeme brutální agresi, která se udála dnes ráno proti naší drahé zemi Sýrii ze strany USA, Francie a Velké Británie na základě nepodložených tvrzení o tom, že syrská vláda použila chemické zbraně.

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

9:26
Informační válka, kterou dnes prožíváme, má, tak jako každá válka, své hrdiny i své zbabělce a samozřejmě i své generály. Pan Stropnický, který už selhal v roli ministra obrany a jako podměrečný působí i v roli ministra zahraničí, si na sobotní tiskové konferenci zkusil i roli maršálka...

Asad vrátil Francii Řád čestné legie

9:26
Asad se rozhodl vrátit toto vyznamenání v souvislosti s účastí Francii ve "třístranné agresi" společně s USA a Velkou Británii.

Retro: Prémie manažerů BP rozzuřily akcionáře

19.dubna
BP se připravuje na bouřlivé zúčtování s investory na své čtvrteční výroční valné hromadě, zatímco nespokojení akcionáři protestují proti manažerským bonusům a obyvatelé z amerického pobřeží Mexického zálivu letí do Londýna, aby se pustili do křížku s vrcholovým vedením kvůli loňské ropné katastrofě Deepwater Horizon.

Střípky z aprílového Londýna roku 2018

19.dubna
Tak jsem se na pár dní ocitl zase v Londýně. A je zajímavé porovnat si titulky českého zpravodajství s těmi anglickými, a to nejen z novin typu volně rozdávaného Metra či Evening Standard, ale i z rozhlasových zpráv BBC a tzv. seriózních novin.

P. C. Roberts: Komu věříte?

19.dubna
Po návštěvě syrského města Dúmá si západní média začínají klást otázku, kdo si onu pohádku o tamním plynovém útoku vlastně vymyslel.

Kriterium voleb aneb Neodstranitelný rozpor demokracie a kapitalismu

18.dubna
Kdypak asi ti sociální inženýři tohoto takzvaného tržního systému už konečně přiznají ten neodstranitelný rozpor kapitalismu a demokracie?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes