ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

22,3 položek/den

Nenechme se urážet a vydírat od Merkelové

22:58
Urážky a vydírání od samozvaných vládců EU neustávají. Našim politikům chybí diplomatická ofenziva s konkrétním programem k získávání spojenců a k prosazování potřeb ČR v EU.

Gratulace Karolíně Erbanové k zisku bronzové medaile

22:58
Předseda vlády Andrej Babiš zaslal gratulaci Karolíně Erbanové k zisku bronzové medaile v rychlobruslení na 500 metrů na zimních olympijských hrách v Koreji.

Sjezd podle očekávání

22:25
To, že se Jan Hamáček stane předsedou ČSSD, bylo víceméně předem jasné. Opíral se o širokou koalici sobotkovských hlasů, tvořených z převážné většiny členů ÚVV této strany (celkem 140 lidi z 550 delegátů) a delegátů krajů s největším počtem hlasů.

Čínskou medicínu bych nechal pod dohledem

21:51
Vypuštění poskytovatelů čínské medicíny ze seznamu nelékařských zdravotnických povolání zvyšuje riziko postižení pacienta, který se rozhodne tento způsob léčby využít.

Ministr Šmíd udělí čestné tituly Dáma, Rytíř a Mecenáš kultury

20:43
V neděli 25. 2. 2018 udělí ministr kultury Ilja Šmíd čestné tituly Dáma, Rytíř a Mecenáš kultury. Slavnostní večer proběhne od 19 hodin v Divadle na Vinohradech v rámci festivalu proti totalitě Mene Tekel.

GDPR se dotkne i soukromých subjektů v řádu statisíců

20:08
Přestože na to měla vláda ČR 2 roky, teprve nyní byly projednány v Legislativní radě vlády návrhy zákonů, které mají do českého právního řádu adaptovat Obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

Rakousko opět vzorem?

19:34
Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu zrušení zákazu kouření v restauracích a barech v Rakousku

Jsou rozhodnutí Bruselu skutečně rozhodnutím České republiky?

19:34
pokud svou roli nesehrají především privilegovaní občané,které Český národ vyslal do EU hájit NAŠE zájmy-proto tam byli přece zvoleni!–tedy euro-poslanci v různých funkcích a postavení-pak jsou jejich veškerá vzletná politická prohlášení na dvě věci

Ostravsko opět pod smogem. Bojujeme za zlepšení ovzduší

18:26
Ostravsko se již několik dnů opět potýká se zhoršenou kvalitou ovzduší. Limity polétavého prachu, který má na svědomí až 11 tisíc předčasných úmrtí ročně i vysoce dráždivého oxidu siřičitého byly několikrát překročeny.

Premiér Babiš se setká se zástupci profesních spolků

17:52
Předseda vlády ČR Andrej Babiš se v úterý 20. února 2018 setká ve Strakově akademii se zástupci profesních spolků. Ti chtějí premiéra informovat o roli řemesel a cechů v české ekonomice a projednat s ním hlavní řemeslná témata.

To, co dělá osobnost významnou, ona sama mnohdy považuje za samozřejmé

17:17
Pocta hejtmana Libereckého kraje je každoročně udělována osobnostem, které se celoživotní prací nebo významným skutkem zasloužily o dobré jméno či rozvoj Libereckého kraje.

Falešná morálka

17:17
Komentář první místopředsedkyně ODS na facebookovém profilu k dodržování zásad morálky v současné politice

Nebezpečný růst napětí na západní hranici NATO.

16:42
Na úvod si dovolím jedno vážné konstatování, které vyplývá z mnoha setkání s občany naší země, ale i z mnoha jednání v Evropě.

Novela zákona o hmotné nouzi prohlubuje chudobu

16:42
Proti novele zákona o pomoci v hmotné nouzi se vyslovilo mnoho odborných i neziskových organizací, s argumentem, že prohlubuje chudobu lidí v nouzi, a dokonce může porušovat ústavní práva.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes