ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

18,6 položek/den

Jeseník: Vrcholí přípravy na zahájení stavby nového Centra společných aktivit

23:57
Vrcholí přípravy na zahájení stavby nového Centra společných aktivit, centra, které v budoucnu nabídne interaktivní knihovnu, multimediální učebnu, hudební sál či projektovou místnost.

Bohumín: Chodit do kina je znovu trendy

22:17
Bohumíňáci znovu rádi chodí na filmy do kina. Vloni jich v meziročním srovnání přišlo o více než 400 více, a to i přesto, že kino K3 bylo kvůli poruše projektoru skoro dva měsíce mimo provoz.

Liberec už má koncesi na provoz krematoria a pohřební služby

22:17
Ještě před převzetím správy a provozu krematoria městem Liberec a zřízením městské pohřební služby musí radnice podniknout do konce letošního června ještě několik nezbytných kroků.

Strakonice: Klostermann 12° - nový světlý ležák je na světě

20:37
Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. dnešního dne slavnostně, za přítomnosti čestných hostů, uvedl do prodeje nový dvanáctistupňový světlý ležák, který byl uvařen u příležitosti 170. výročí narození Karla Klostermanna, spisovatele, jenž ve svých dílech ztvárnil život na Šumavě a v Pošumaví.

Jablonec nad Nisou: Ve školce v Nové Pasířské přibude 24 míst

19:30
Zařazení dalšího projektu do IPRÚ Liberec – Jablonec nad Nisou schválili jablonečtí zastupitelé na svém únorovém zasedání. Jde o projekt Navýšení kapacity MŠ Nová Pasířská v Jablonci nad Nisou za 26,9 milionu korun. Žádost o dotaci bude podaná v rámci Výzvy IPRÚ na Infrastrukturu pro předškolní vzdělávání.

Brno: Město stanovilo kritéria pro výběr žadatelů o dostupné byty

17:49
Pravidla pronájmu bytů v domech v majetku města Brna, která jsou účinná od října loňského roku, zavedla novou kategorii bytů – sociální byt bez potřeby komplexní sociální podpory. Radní města Brna na dnešním zasedání schválili kritéria pro výběr žadatelů o pronájem těchto bytů.

Ústí nad Labem: Vedení města jedná s vlastníky o přístavu Vaňov

16:08
Odvrátit hrozbu kontroverzních projektů v přístavu Vaňov chce vedení města. Jedná s vlastníky areálu o jeho možném odkoupení.

Vsetín: Na Kopečku budou vařit v nové kuchyni

15:00
Jako jediná na Vsetíně zůstane po celou dobu letních prázdnin uzavřena mateřská škola Na Kopečku. Čeká ji totiž celková rekonstrukce kuchyně. Od září by pak měly děti, které ji navštěvují, konzumovat jídla uvařená na moderních kuchyňských spotřebičích.

Praha 11 má nového radního, do vedení městské části se zapojila ČSSD

12:13
Zastupitelé MČ Praha 11 na svém 36. zasedání zvolili nového radního, kterým se stal Petr Štefek (ČSSD). Jižnímu Městu má pomoci zlepšit vztahy s metropolí.

Zastupitelé města chtějí zachování lékařské péče v kroměřížské nemocnici

11:40
Zastupitelstvo města Kroměříže přijalo usnesení, ve kterém žádá hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka a členy krajského zastupitelstva o zachování dostupné lékařské péče v Kroměřížské nemocnici a.s. ve stávajících oborech pro všechny obyvatele regionu.

Písek: Spolupráce s Agenturou pro sociální začleňování pomůže řešit problém vyloučených lokalit

11:06
Město Písek bude v příštích třech letech úzce spolupracovat s Agenturou pro sociální začleňování. První setkání lokálního partnerství se za účasti zástupců města, neziskových organizací, škol, úřadů i městské policie uskutečnilo v pondělí 12. února 2018.

Liberec: Drobné opravy v centru řeší město bezodkladně

10:33
Také v letošním roce nechá město vyčlenit speciální pracovní skupinu, která v ulicích Liberce rychle řeší menší opravy chodníků, povrchů komunikací, schodišť a další související práce.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes