ParlamentniListy.cz

Popis:

Názory a petice | Aréna | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

12,8 položek/den

Radim Valenčík: Letošní podivné připomenutí 17. listopadu (2. část)

18:02
Včera jsem uvedl tři důvody, proč – podle mě – 17. listopad proběhl letos poněkud divně a slíbil je podrobněji rozebrat.

Katarína Švejnová Höesová: Důchodový systém v ČR – lesk a bída předvolebních slibů

18:02
Gradovaní populistických vyjádření, předvolebních diskusí a vehementní přesvědčování voličů už pomalu doznívá, leč za dveřmi už stojí kandidáti na prezidenta, kteří se o podporu budou ucházet v lednu. Voliči se rozhodli nebo jinak řečeno o výsledku voleb rozhodlo 39,16 procenta těch, kteří svou šanci vyjádřit se nevyužili. Být překvapen výsledkem si myslím, není na místě. Apatie těch, kteří vol...

Jiří Vyvadil: Krach jednání o německé vládě je šancí pro jinou Evropu

16:03
Již 8. 2. 2015 jsem v rozhovoru pro Parlamentní listy vyslovil názor, který jsem pak mnohokráte následně opakoval, že ti ze západních politiků, kteří vyprovokovali konflikt s Ruskem prostřednictvím kyjevského majdanu, který byl základem ozbrojeného puče na svržení prezidenta Janukoviče musí odejít a jmenoval jsem kromě Obamy zejména kancléřku Merkelovou či Camerona. Cameron tam není, Obama tam ...

Marek Řezanka: Když my tu máme demokratický blok…

16:03
Tak máme TOP 09, STAN, KDU-ČSL a ODS v jednom pytli. Pravice se spojila v takzvaný „Demokratický blok“. Uvidíme, jak jí ta jednota dlouho vydrží. Jedno z témat, které by ji mohlo výrazněji rozdělit, je blížící se prezidentská volba.

Ladislav Žák: Čechy krásné, Čechy mé…

15:03
Mediální komentáře k nedávným výročím republiky a 17. listopadu, minulým parlamentním a nadcházejícím prezidentským volbám, lehce okořeněné komentáři českých korýšů, kteří přilepeni na trupu lodi hluboko pod čarou ponoru spekulují, co se děje na kapitánském můstku světa, a někteří odvážnější ze své pozice dokonce neváhají radit, kam otočit kolo dějin a světa běhu, tvoří, alespoň podle mého názo...

Jan Bureš: Krach německých koaličních jednání potápí euro, koruna zatím zůstává bez “šrámů”

14:02
Krach německých jednání o koalici je pro eurozónu nepříjemnou zprávou a na své kůži to také bezprostředně začalo pociťovat i euro. To během ranního obchodování ztratilo více jak půl procenta.

Václav Klaus: Sovětský komunismus skončil, ale kde je svoboda?

13:03
Nesešli jsme se proto, abychom oslavovali sté výročí jedné z nejdůležitějších a svými katastrofálními a zničujícími důsledky jedné z nejhorších událostí 20. století Velké říjnové socialistické revoluce. Sešli jsme se proto, abychom si toto datum připomněli. I dnes bohužel existují místa, kde je toto výročí předmětem oslav.

Karel Januška: Úhel pohledu

12:03
V. Moravec si do svého diskusního pořadu pozval předsedu ÚS p. Rychetského. Snažil se mne utvrzovat v tom, že žiji v právním státě. Mám o tom silné pochybnosti.

Tereza Spencerová: Rusko má dnes co říct a roste

9:03
Donald J. Trump si ve Vietnamu podal ruku s Putinem… A asi si ji měl raději nechat upadnout. Protože kratičké setkání, během něhož stačil Putinovi naznačit, že ani tak moc nevěří, že by Rusko zmanipulovalo volby v USA, bylo následováno titulky amerického tisku ve stylu „Trump se nechal zpracovat Putinem“.

Jan Ziegler: Tito čeští zbabělci jsou stejné zlo jako islamističtí radikálové

9:02
Není totiž možné na jedné straně kritizovat muslimské fanatiky, a na straně druhé tleskat mlácení černocha v pražské tramvaji čí výhrůžkám vraždění prvňáčků v Teplicích. Taková svinstva nelze tolerovat.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes