ParlamentniListy.cz

Popis:

Názory a petice | Aréna | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

14,9 položek/den

Miroslav Kulhavý: Chce Magda Vášáryová vyvolat národnostní třenici?

7:40
Paní Vášáryová, ve které hazardní jedové chýši bývalého vlastníka, pana Horáčka, kterého jste podporovala, jste nerozumným sázením prohrála své zkušenosti z diplomacie? Takto plytce a trapně vystartovat po Zemanovi za kritiku Dubčeka je kontraproduktivní; zvláště když se zaštiťujete celým Slovenskem. Kdo Vám dal k tomu hlas? Už se mně ozvali přátelé ze Slovenska s tím, že Vás doma pro to vítání...

Záhada lokálek: SŽDC chce neomezenou likvidaci neprovozovaných tratí

21:28
Těsně před Vánocemi požádala SŽDC nedávno vzniklý Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře o souhlas s plánem dlouhodobých výluk na devíti neprovozovaných tratích s účinností od 1. 1. 2018. Jde o podobný princip, jako kdybyste léta chodili za školu, nenosili omluvenky a pak chtěli po školním inspektorovi, aby vám zameškané hodiny odpustil a napsal na vysvědčení samé jedničky. To může projít v...

Miroslav Pořízek: Staronová hra všichni proti Zemanovi právě graduje

19:10
Pokud se podíváme na letošní volbu prezidenta republiky oproštěni od dezinformací šířených dlouhodobě a systematicky především „veřejnoprávními sdělovacími prostředky“, stála a stojí klíčová otázka tak, že jde v zásadě jen o to, zda Miloš Zeman bude zvolen již v prvním kole (což se nestalo) nebo až v tom druhém.

Petr Hampl: Čím nafoukanější, tím hloupější

18:36
330 nebezpečných slov nejen o Ferdinandu Peroutkovi. Varování: Následující text obsahuje narativy neslučitelné s bezpečnostní politikou Evropské unie.

Kverulant: Předražené vysílačky pro celníky

18:01
Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 60 milionů korun. O žádnou soutěž však nejde, zadávací podmínky jsou totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel. Kverulant dnes zaslal dopis řediteli celníků a požádal ho o zrušení fingované soutěže.

Štěpán Křeček: Ceny výrobců rostou. Můžou za to vyšší mzdy

15:43
„Rostoucí mzdy vedou k navyšování cen zemědělských a průmyslových výrobců. Vyšší mzdy se promítají do nákladů na výrobu, čímž prodražují cenu koncových výrobků. Zároveň vyšší mzdy navyšují poptávku, která vytváří prostor pro zdražování,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.

Roman Žižlavský: Proč Zeman vyhrál a možná znovu vyhraje

13:58
Důvodem, samozřejmě kromě mnoha dalších faktorů, jsou voličské průkazy. Prostě blbě udělaný volební zákon. Ano, zřejmě je to kapku nadneseno, ale kdo ví, možná že ani ne.

Petr Šonka: Praktičtí lékaři vystavují průběžný účet e-receptům

13:23
Zdržení až hodinu denně, padání systému, nedoručené přístupové údaje, ... to je první účet, který praktičtí lékaři vystavují e-receptu, a to necelý měsíc od jeho povinného zavedení.

Petr Dufek: Úspěšný start české ekonomiky v novém roce

12:12
Sice ještě nejsou zdaleka známa všechna data z české ekonomiky za loňský rok, ale už teď je možné říct, že byl velmi úspěšný.

Jan Campbell: Davos 2018 a volby

11:01
Mezitím než dojde k TV umožněné veřejné inventuře a prezentaci cen a kvality produktů v druhé cenové skupině pražské kavárny Drahoš, odehraje se již 48. představení drahé inscenace WEF ve švýcarském Davosu. Tohoto divadla se tentokrát neúčastní prezidenti Putin ani Si Ťin-pching. Za ně vystoupí na scéně Davoského fóra 23 - 26.1.2018, podle oznámení Bílého domu, prezident Trump.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes