ParlamentniListy.cz

Popis:

Česká politická scéna jako na dlani

URL:

http://www.parlamentnilisty.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

18,2 položek/den

JUDr. Vojtěch Filip

12:15
Ve vyjednávání pokračujeme a až na výjimky, které jsme předpokládali, například v oblasti bezpečnosti či zahraniční politiky.

Ing. Lukáš Černohorský

11:07
Existuje šance dodatečně zpochybnit privatizační smlouvu se společností Karbon Invest? Podle toho, co zaznělo na čtvrtečním zasedání vyšetřovací komise k OKD, zní odpověď „ano“.

Ing. Jiří Paroubek

10:33
B. Sobotka převzal sociální demokracii počátkem června roku 2010, kdy tato strana byla nejsilnější politickou stranou v zemi.

Karel Fleischer

20:59
Volby v ČR jsou šaškárnou pro zahraniční média. Je jedno koho kdo volil. V parlamentu bude vždy Benda a jeho ODS a ČSSD. Bezbarvá KDU-ČSL bude v každé vládě. Ti co prohráli volby, budou sedět opět ve vládě. Ale co udělají občané?

Lucie Páníková Vlčková

23.března
Na jedné straně dětem necháváme svobodu vývoje, najdou se i takoví rodiče, kteří jim nedávají žádná omezení ani podmínky, nechávají je růst „svobodně“. Jenže málokdo si uvědomuje důsledek takové benevolence.

Mgr. Petr Hannig

23.března
Na plných kandidátních listinách strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU....... nebyl žádný žádný bývalý člen Úsvitu ani nikdo, kdo chtěl kandidovat na kandidátce SPD a nebyl zařazen

Radek Rozvoral

23.března
Bohuslav Sobotka končí ve vysoké politice. Včera to oznámil na svém facebookovém profilu s tím, že na konci března opustí Poslaneckou sněmovnu a od 1.4. bude nadále už jen řadovým členem ČSSD.

Petr Dolínek

23.března
Od soboty 24. března 2018 začne opět jezdit v pražských ulicích oblíbený cyklobus. Na lince č. 147 bude přepravovat jízdní kola na speciálním nosiči na zadní části autobusů Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP).
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes