PHP-Fusion.cz

URL:

http://www.phpfusion.cz/

Katalog:

Tech

Publikuje:

6 položek/měsíc

Jak to žije (14); můžete testovat

14.března
Včera a dnes 13 a14. března 2018 byly updatovány nejnovější aktualizace, tedy změny a opravy, z GitHub, verze 9.03 PHP - Fusion. Můžete tedy testovat validitu nejnovější vývojové verze. Obsah je naplněn staršími články a obsahuje také registraci pro členy do ID 248.

Jak nastavit NumLock v Ubuntu

10.března
V nejnovější instalaci Ubuntu 16.04.3 LTS vás může zlobit na klávesnici zelené tlačítko NumLock. Většinou při povýšení Ubuntu na vyšší verzi. Tady je návod, který se mně osvědčil, jak se problému vyhnout.

Olympijský rekord nix.cz a obava

26.února
Na internetové síti NIX.CZ zazanamenali během semifinále České republiky proti Rusku na zimních olympijských hrách v Jižní Koreji nový rekord v datovém toku. Ale půjde to tak lehce i dál?

Chytré telefony Huawei jsou prý nebezpečné

25.února
Velmi delikátní věc. CIA, FBI, NSA a národní zpravodajská služba sdělují americkému senátu, že nedoporučují používat čínské chytré telefony Huawei. Ale žádné slovo, proč tyto mobilní telefony nepoužívat!

Hackeři zneužívají šifrovanou webovou komunikaci

22.února
Praha, 22. 02. 2018 – Důmyslnost hackerů stoupá nebývalým tempem. Ke svým útokům stále častěji využívají zašifrovanou webovou komunikaci i známé internetové služby jako jsou Dropbox či Google Docs. Více se zaměřují také na zařízení internetu věcí, které organizace často nechávají neaktualizovaná a zranitelná. Tyto závěry přinesla studie Cisco 2018 Annual…

Windows 10; Oprava 50 chyb zabezpečení

19.února
Druhé úterý v každém měsíci společnost Microsoft vydává aktualizace, které opravují chyby zabezpečení zjištěné za poslední měsíc. Aktualizace, která vyšla nyní, zaplnila přibližně 50 bezpečnostních mezer v programech, jako je Internet Explorer, Adobe Flash Player a Edge, abychom jmenovali jen několik.

Hlídač obsahu DRM a olympiáda

17.února
Na kanále ČT Sport se vám zřejmě také stane, že živý přenos (ani archiv) z Olympiády v Pchjongčchangu na videu neuvidíte. Důvodem je Správa digitálních práv DRM. O trapas se postaral Google.

Herní myš Trust vyvíjená s eSport týmem Epsilon

11.února
11. 02. 2018, Dodrecht/Praha – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh GXT 180 Kusan. Myš určená pro eSport hráče, resp. kompetitivní hraní, se prezentuje vysokou přesností s kvalitním optickým senzorem, ergonomickým designem a programovatelnými tlačítky.

Jak to žije (13); rok 2018

9.ledna
Končí rok 2017 a vstpujeme do nového roku 2018. Chtěl bych vyslovit díky všem členům (177 přihlášených), kteří tu na portálu phpfusion.cz v roce 2017 byli a zřejmě se zajímali o existenci PHP - Fusion. I tím pro naši komunitu něco udělali a my se snažíme jim to vrátit v…

Skype pro Linux 32 bit

9.ledna
Na technické podpoře Ubuntu.cz jsem viděl diskuzi o problémech s nainstalováním klienta Skype. Také jsem měl z počátku problém, ale nakonec jsem se dopracoval k úspěšnému zprovoznění. Funguje v Ubuntu, Kubuntu a dalších OS pod platformou Linux.

Twitter solidní, Facebook otazníky

9.ledna
Na Twitteru se dějí nové věci, přitom je solidní k uživatelům. Na Facebooku zaznamenáváme stále více
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes