Plzeňský deník

Popis:

Moje Plzeňsko - Plzeňský deník (denik.cz)

URL:

http://plzensky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publikuje:

4,5 položek/den

Před knihovnou zaparkuje Gottwaldova limuzína

18:37
Plzeň – Obrněná prezidentská limuzína, automobil Škoda VOS, kterou skutečně jezdil Klement Gottwald, přijede před Studijní a vědeckou knihovnu Plzeňského kraje 22. února.

Učitelů je málo, za katedru musí studenti

16:06
Plzeňský kraj - Ředitelka plzeňské 13. základní školy Zdeňka Vrátníková hledala několik měsíců učitele fyziky, matematiky a přírodopisu.

Ponton má padáka, město se zbavilo domu, kde sídlí

20.února
Plzeň – Patnáct let sídlí ve školní budově v Podmostní ulici nezisková organizace Ponton, která pomáhá hlavně dětem ze sociálně ohrožených rodin. Funguje tu vedle základní školy, ale bude se muset vystěhovat.

Nádraží a zastávky se opravují, ale i chátrají

19.února
Plzeňský kraj – Modernizace plzeňského hlavního nádraží udělá v pondělí další krok dopředu. Zmizí jižní železniční most přes Mikulášskou ulici (na snímku) a po vzoru severního začne růst zcela nový. Pro Správu železniční dopravní cesty jde o významnou stavbu a my jsme se podívali, jak jsou na tom nádraží ve zbytku kraje. Kde je hotovo a kam by se měly napřít síly?

Akce s Mysliveckou kapelou Atlas musela být kvůli chřipce zrušena

19.února
Plzeňský kraj - Současná chřipková epidemie ovlivňuje počty účastníků na společenských a kulturních akcích.

ČSAD: Doprava v kraji by bez domluvy zkolabovala

18.února
Plzeň – Autobusový dopravce se vyjádřil k dluhu 123 milionů korun, který má do tří let splatit Plzeňskému kraji.

Cestování vrtulníkem je stále populárnější

18.února
Plzeňský kraj - Létání plzeňského podnikatele vždycky lákalo. Před jedenácti lety, když mu to dovolila finanční situace, si pořídil vlastní vrtulník. Nejdříve ho používal pouze pro soukromé účely, později i pro práci. A podobných případů v Plzeňském kraji v poslední době přibývá.

Tramvaje zůstanou týden v depu, nesmí pod mosty

17.února
Plzeň - Mezi 19. a 26. únorem bude kvůli stavebním pracím na železničních mostech u Hlavního nádraží vyloučena tramvajová doprava na linkách 1 a 2 v úseku náměstí Republiky Mikulášské náměstí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes