Praha Press

Popis:

Noviny pro byznys a život na úrovni

URL:

http://www.prahapress.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publikuje:

3 položek/den

Odborníci i fandové motosportu zamíří do Brna na MOTOSALON 2018

24.února
Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení je největší odbornou prezentací ve střední Evropě.

Výuka mezinárodního obchodu na VŠE je na světové úrovni

24.února
European Foundation for Management Development rozhodla na zasedání 20. února 2018 o udělení prestižní programové akreditace EPAS dvěma magisterským oborům VŠE na maximální období pěti let.

Nové Audi RS 4 Avant přichází na český trh

24.února
Legendární model řady RS kombinuje enormní jízdní výkony s nejvyšší úrovní praktické využitelnosti. Nově vyvinutý motor 2.9 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 331 kW (450 k), který je efektivně přenášen na vozovku vyspělým pohonem všech kol quattro.

Skanska zmodernizuje 8 kilometrů dálnice D11

24.února
Skanska podepsala smlouvu s ŘSD na rekonstrukci 8 km dálnice D11 od Pražského okruhu směrem na Hradec Králové.

Aero přesídlilo do nově zrekonstruované budovy přezdívané Pentagon

24.února
Nejviditelnější budova Aera, která je zároveň vstupní branou do areálu, se dočkala celkové rekonstrukce. Do jejích prostor se přestěhoval celý management společnosti spolu s administrativním personálem.

Baltic Boat Show 2018 může být zajímavou možností pro obchodníky

24.února
Mezinárodní sportovní veletrh Baltic Boat Show 2018 v litevské Rize je přednostně zaměřený na luxusní čluny a jachty.

Soutěž Kanceláře roku 2017 zná své vítěze

24.února
Na slavnostním galavečeru ve Slovanském domě byli vyhlášeni vítězové druhého ročníku soutěže zaměřené na kvalitní a inovativní pracovní prostředí. Ve velké konkurenci uspěly kanceláře firem Air Bank, Saint Gobain, Renomia nebo Red Hat Czech.

Tramvaj přes Libeňský most pojede

24.února
Libeňský most bude od soboty 3. března 2018 otevřen pro městskou hromadnou dopravu, konkrétně tramvaje. Funkční stav mostu musí nejprve potvrdit nezávislý statik. Auta by se pak na most mohla vrátit v polovině měsíce po zkušebním provozu.

Celníci obklíčili budovu a začali odchytávat nelegální pracovníky

24.února
Budovu šesti patrového administrativního centra v Praze 4 – Pankráci, si dneska v dopoledních hodinách vytipovali ke své kontrole pražští celníci.

Tři jednotky hasičů zasahovaly v Praze 3

24.února
Dne 22. února 2018 zasahovaly jednotky pražských hasičů z centrální, holešovické a strašnické stanice u požáru na balkóně bytu obytného domu v ulici Roháčova v Praze 3.

Daňová Kobra odhalila podvod za 750 000 000 korun

24.února
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování operující v rámci Daňové Kobry odhalili podvody maskované za podnikání v oblasti polygrafie ve výši téměř 800 milionů.

Odpoledne pro děti plné elegance, noblesy a tance

24.února
To přinese netradiční taneční bál s názvem Stardancík, který se uskuteční v neděli 25. února 2018 ve Velkém sále paláce Žofín. Vstup na dětský ples s bohatým doprovodným programem bude pro děti i jejich rodiče zcela zdarma. Je však nutné se dopředu registrovat.

Prostor před libeňským nádražím zkrášlí nové stromy a rostliny

20.února
Na příjemnou změnu a svěží prostředí se mohou těšit obyvatelé pražské Libně i cestující z místního vlakového nádraží. Na jaře letošního roku bude zahájena kompletní rekonstrukci dvouřadého stromořadí a zeleně u parkoviště před libeňským nádražím.

Brzy bude v Libni klidný park u říčky Rokytky

20.února
Dlouho očekávaná revitalizace libeňského Elsnicova náměstí proběhne v roce 2018 spolu s rekonstrukcí přilehlé Zenklovy ulice. Díky revitalizaci se stane klidným parčíkem u říčky Rokytky.

Péči státu o umělecké sbírky Pražského hradu přiblíží nová výstava

20.února
Výstava Předjaří na Pražském hradě u příležitosti stého výročí vzniku samostatné republiky bude věnována péči státu o umělecké sbírky Pražského hradu na příkladu osudu tapisérií a gobelínů, jejich restaurování a využití ve výzdobě společenských prostor.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes