Pravý břeh

Popis:

Pravý břeh je internetovým serverem o české i světové pravicové politice. Každý den přinášíme nové a originální komentáře, analýzy či reportáže.

URL:

http://www.pravybreh.cz

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,1 položek/den

Víte, jak uvařit žábu, aby nevyskočila? Kuchaři Zeman s Babišem to umí

17.dubna
Nejspíše znáte to podobenství o žábě. Když hodíte žábu do vařící vody, pokusí se vyskočit. Pokud ji dáte do chladné… The post Víte, jak uvařit žábu, aby nevyskočila? Kuchaři Zeman s Babišem to umí appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Proč stále nemáme vládu aneb 4 mýty, ve kterých nás málem utopil Andrej Babiš

14.dubna
Neúspěch jednání o vládě mezi ANO a ČSSD je dobrou příležitostí k vyčištění povolebního stolu. Nebo spíše k vyčištění hlav. Hnutí ANO… The post Proč stále nemáme vládu aneb 4 mýty, ve kterých nás málem utopil Andrej Babiš appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

The Road to Somewhere – program pro konzervativní pravici

14.dubna
Britský žurnalista a spisovatel David Goodhart ve své poslední knize The Road to Somewhere: The Populistic Revolt and the Future of Politics… The post The Road to Somewhere – program pro konzervativní pravici appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Pět návrhů, jak zasypat společenské příkopy

14.dubna
„Dům rozdělený proti sobě nemůže obstát,“ píše se v Evangeliu podle Marka. Biblický text odrážel nejen obecnou moudrost, ale také konkrétní… The post Pět návrhů, jak zasypat společenské příkopy appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Nové nadechnutí a výzvy ODS

14.dubna
Výsledky říjnových sněmovních voleb ukázaly mnohé nepříznivé zprávy o stavu české společnosti. Mezi nimi ale jednu pozitivní, a sice že… The post Nové nadechnutí a výzvy ODS appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Každý, kdo komunisty pouští k moci, nás vede na cestě k socialismu

14.dubna
Podstatou komunismu je špatné pojetí světa a společnosti a neodvratné směřování k totalitě. Jedním ze základních nástrojů je společenská lež.… The post Každý, kdo komunisty pouští k moci, nás vede na cestě k socialismu appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Manifest čtyř

14.dubna
Kniha vychází z tvůrčí dílny čtyř dlouholetých přátel, kteří již téměř čtvrt století vytvářejí konzervativně-liberální centrum a spojuje je i redakční práce v revue… The post Manifest čtyř appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Klub Pravého břehu: Kam směřuje Polsko?

14.dubna
The post Klub Pravého břehu: Kam směřuje Polsko? appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Tři dekády svobody. Co dělat, aby nám zůstala?

14.dubna
Poslanec Marek Benda, známý bojovník za občanské a osobní svobody, se přijel do Klubu Pravého břehu podělit o cenné zkušenosti… The post Tři dekády svobody. Co dělat, aby nám zůstala? appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Rozum a odvaha

14.dubna
Rozum a odvaha jsou podle Petra Fialy dvě klíčové vlastnosti potřebné k tomu, abychom efektivně čelili současným výzvám a krizím… The post Rozum a odvaha appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Vraťme politice smysl

14.dubna
„Chci vrátit politice smysl!“ S tímto heslem vstoupil do české politiky profesor Petr Fiala. Jeho cílem není jen obnova Občanské… The post Vraťme politice smysl appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Pařížská výzva: Konzervativci vrací úder

14.dubna
Ředitel Občanského institutu Roman Joch je spoluautorem Pařížské výzvy, společného manifestu konzervativních intelektuálů z několika evropských zemí. Ta mimo jiné… The post Pařížská výzva: Konzervativci vrací úder appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Proč ODS říká Babišovi ne? O co v současné situaci jde ODS

14.dubna
Pravidelné akce v rámci Klubu Pravého břehu jsme zahájili setkáním s předsedou ODS a předsedou správní rady Pravého břehu prof.… The post Proč ODS říká Babišovi ne? O co v současné situaci jde ODS appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Miloš Zeman znovu? Příběh politického pragmatika v bonmotech

14.dubna
Pravý břeh ve spolupráci s Mladými občanskými demokraty zahájil nový cyklus setkání s experty, politiky a osobnostmi z podnikatelské sféry,… The post Miloš Zeman znovu? Příběh politického pragmatika v bonmotech appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .

Silné Česko v Evropě 21. století

14.dubna
Manifest navrhuje, jak by se Evropská unie v době, kdy čelí čtyřem krizím současně (hospodářská krize čili krize eurozóny, migrační… The post Silné Česko v Evropě 21. století appeared first on Pravý břeh – Institut Petra Fialy .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes