Pražský patriot

Popis:

Pražský patriot - vše o dění v Praze

URL:

http://www.prazskypatriot.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Praha

Publikuje:

22,2 položek/den

Přestřelku mezi Hamplem a Hřebejkem odstartoval vzkaz, aby šel Fiala už s tím podílením se na evropském dialogu do hajzlu. My s

13:50
Přestřelku mezi Hamplem a Hřebejkem odstartoval vzkaz, aby šel Fiala už s tím podílením se na evropském dialogu do hajzlu. My si fakt zasloužíme to Rusko, já se tak stydím za tyhle názory. Hlavně se příživník Hřebejk…

Udělají cokoli, aby ovládli Českou republiku. Jsme bohatá, průmyslová země a ta krádež se tedy jistě vyplatí. Navíc jim budou p

13:50
„Nový Vítězný únor! Zeman a Babiš udělají cokoli, aby ovládli Českou republiku. Jsme bohatá, průmyslová země a ta krádež se tedy jistě vyplatí. Socialisté, komunisté, Okamura a Piráti jim v tom budou rádi pomáhat, protože doufají v drobečky ze stolu, na kterém budou Babiš se Zemanem hodovat. Nový Vítězný únor je tady. Opravdu si to necháme líbit?“

V centru Prahy se konaly akce připomínající oběti komunismu

13:17
Před plíživým návratem totality a umělým rozdělováním společnosti varovali včera řečníci při vzpomínkové akci na oběti komunismu. Konala se na pražském Újezdě v předvečer 70. výročí převzetí moci komunisty v někdejším Československu. Desítky příchozích u pomníku obětem komunismu uctily položením kytice a zapálením svíčky památku tisíců lidí, kteří za komunistické diktatury přišli o život nebo b...

Ve Vltavě pod Vyšehradským tunelem byl nalezen aktivní dělostřelecký granát

12:09
Dnes ráno byl u Podolského nábřeží v blízkosti Vyšehradského tunelu vytažen hledačem kovů z Vltavy dělostřelecký granát. Nález zastavil na hodinu a půl tramvajovou i automobilovou dopravu v okolí.

Podolská vodárna – Sídliště Modřany: Noční přerušení provozu tramvají

11:35
Z důvodu údržby tramvajové trati dojde v noci ze čtvrtka 1. března od 21:45 hodin na pátek 2. března do 4:15 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Podolská vodárna – Sídliště Modřany.

Labyrintem dějin českých zemí projdete v Císařské konírně

11:02
Výstava Labyrintem dějin českých zemí bude probíhat od 27. února do 1. července v Císařské konírně. Představí formou originálních archiválií a dalších unikátních předmětů zlomové okamžiky ve vývoji českého státu od 10. století do současnosti. Stěžejním exponátem, vrcholem výstavy, je tzv. Vladislavovo privilegium z r. 1158, nejstarší dochovaná listina dokládající existenci českého státu.

Masopustní veselí přivítá bájného Horymíra

10:28
Příjezd důvěrně známého reka, bájného Horymíra mohou účastníci Masopustu v Radotíně očekávat v sobotu 3. března od 11 hodin na náměstí sv. Petra a Pavla.

Výstava domácí hospicová péče v KC Průhon do konce února

10:28
Tématem výstavy je domácí hospicová péče. Výstava fotografií Až do konce je společným projektem studentů oboru Fotografie v reklamní praxi střední školy ART ECON a tří domácích hospiců z Tábora, Olomouce a Prahy – Zbraslavi.

Masopust 2018 v Letňanech. Holokrci, soutěž o nejkrásnější masku nebo zabijačkové hody

9:55
I letos pořádá městská část Praha 18 masopustní průvod s rejem masek a programem na Staré Návsi. Masopust 2018 se koná v sobotu 3. března, začátek je v 10:30 hodin před budovou radnice.

Průklesty kolem Biologického rybníka

9:55
V Praze 20 probíhá údržba břehových porostů – sekání rákosu a výřez náletových dřevin v okolí Biologického rybníka. Práce jsou prováděny v úseku Svépravického potoka mezi rybníky Biologickým a Xaverovským. Koryto Svépravického potoka se bude revitalizovat.

V noclehárnách pro lidi bez domova v Praze je zatím míst dost

8:49
V pražských noclehárnách je zatím dostatek míst pro lidi bez přístřeší. Pokud by v příštích mrazivých dnech kapacita nestačila, hlavní město i organizace na pomoc lidem v nouzi otevřou přes noc i svá denní centra. ČTK to řekli mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman, ředitel pražské Naděje Jan Kadlec a Pavla Lydholm z Armády spásy.

Na výstavišti začala tradiční Matějská pouť, letos láká i na pár novinek

8:49
V areálu Výstaviště Praha začala včera tradiční Matějská pouť, která do 15. dubna nabídne 115 atrakcí z Česka, Německa, Nizozemska a dalších zemí. V minulých letech na akci dorazilo v průměru čtvrt milionu lidí, v sobotu i přes chladné počasí přišly první tisíce dětí i dospělých.

Eva Emingerová rozžhavila Malostranskou besedu

8:14
Výtečná Eva Emingerová a její Trio uvedly do varu zaplněný sál Malostranské besedy a jeho diváky, kterými byli senioři z Prahy 1, pozvaní radnicí na další díl seriálu „Setkání s kulturou“.

Abstrakce - obrazy a keramika

7:39
Do Knihovny Antonína Švehly se vrací volné výtvarné sdružení Bez rámu. Výstavy “bezrámistů” se opakovaně setkávají s velkým ohlasem. Uvidíte práce autorů Anny Dostálové, Zdenky Filipové, Hany Hlavsové, Marcely Hubáčkové, Zdeňka Kostříže, Vlasty Lopuchovské, Naděždy Mixové, Jany Outlé, Živy Pokorné a Renaty Přívratské. Výstava nese souborný název Abstrakce – obrazy a keramika.

Zaplní fanoušci Staroměstské náměstí? V pondělí dorazí na oslavy v centru Ester Ledecká a další olympionici

21:31
Staroměstské náměstí se stane jako již tradičně dějištěm přivítání a oslav úspěšných českých sportovců. Fanoušci zde budou moci přivítat naše úspěšné olympioniky ze Zimních olympijských herv Pchjongčchangu v čele s dvojnásobnou zlatou medailistkou Ester Ledeckou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes