Prostřeno.cz

Popis:

Magazín - Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

URL:

http://www.prostreno.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

4,8 položek/den

Nepodceňujte procházky. Poznejte úžasné výhody obyčejné chůze

18:11
Nejčastější výmluvou proč se nevěnujeme nějakému sportu či pohybu je nedostatek času a také financí. Je sice pravda, že některé sporty jsou finančně náročnější, ale na chůzi tahle výmluva neplatí. Ono ani s tím časem to nebude tak horké. Máme pro vás několik důvodů, proč byste neměli podceňovat obyčejnou chůzi a začít pravidelně objevovat krásy svého okolí.

Nápoj, který snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak

15:53
Vysoká hladina cholesterolu a vysoký krevní tlak. Tyto dvě věci mají něco společného a mohou způsobit poškození vašeho srdce. Naštěstí existuje speciální nápoj, který si můžete sami připravit v pohodlí domova. Jaké ingredience potřebujete?

Jakých pravidel se držet, abyste dotáhli do konce všechny své cíle

14:44
Máte zase plnou hlavu toho, co všechno chcete letos ve svém životě změnit? Aby to nedopadlo jako minule, kdy z plánů nějak „sešlo“, vydejte se za úspěchem správným směrem. Cesta vede přes tato jednoduchá pravidla, která vám nedovolí neuspět!

Sýr cottage jako bohatý zdroj bílkovin při redukční dietě

12:21
Sýr cottage je zdravý a výživný, je vhodný při redukčních dietách, podporuje růst svalů a to ještě není všechno. Cottage není bohatý jen na bílkoviny, obsahuje spoustu cenných minerálů a vitaminů. Poznejte všechny jeho kvality a vychutnejte si jeho lahodnou chuť.

Trápí vás vysoký krevní tlak nebo zánět? Naordinujte si granátové jablko

10:11
Exotická dobrota je rovněž báječným zdrojem antioxidantů, vitaminů a vlákniny, takže se vyplatí zahrnout ji do jídelníčku co možná nejčastěji.

Co se stane s vaším tělem, když přestanete jíst červené maso

20.února
Jak se vaše tělo změní, když přestanete jíst červené maso? Z těchto zdravotních a kosmetických benefitů si vybere téměř každý!

Čím se dá zmírnit nepříjemné noční pocení

20.února
Jíte dostatek ryb, vlašských ořechů nebo lněných semínek? Ne? Pak se nedivte, že se v noci potíte ostošest. Naopak vyvarovat byste se měli kofeinu, protože tento stimulant „nakopává“ k činnosti potní žlázy. To jste věděli?

Varovné příznaky, že vám chybí důležitý vitamin A

20.února
Máte na bělmu podivné skvrny? Trápí vás nadměrná suchost očí? Mohla by to být známka toho, že nejíte dost mrkve, rajčat, paprik či hovězích jater. Přesně v těchto potravinách naleznete vitamin, jehož deficit stojí za vašimi obtížemi!

Šalvěj nebo heřmánek. Bylinky, které vám pomohou od bolesti hlavy

20.února
Máte doma heřmánek, levanduli, šalvěj nebo rozmarýn? Pak prášky na bolest hlavy můžete klidně nechat v šuplíku. Čaje připravené z těchto blahodárně působících rostlin vám udělají dobře také. A bez rizika nežádoucích vedlejších účinků!

Přírodní prostředky pro krásnější vlasy. Možná je máte doma

20.února
Poměrně drahý šampon, co sliboval úžasné účinky, vás zklamal na celé čáře? I tak si krásné vlasy můžete „pořídit“. Ošetřete je třeba kokosovým olejem, avokádem nebo směsí mléka s medem. Nebo vsadíte raději na aloe veru?

Bílé potraviny, které jsou zdravější, než jste si mysleli

19.února
Co mají společného květák, tofu a ústřice? Na první pohled poněkud mdlou barvu. Když se ale zaměříte na jejich prospěšnost, dojdete k názoru, že je prostě musíte jíst – ve větším množství a nejlépe denně!

Co říkají odborníci o snídani. Je opravdu tak důležitá?

19.února
Způsobí vám vynechání snídaně nějaké problémy? Pomůže vám první ranní jídlo ve skálopevném zdraví? I na to se mnozí ptají! Takže, co je pravdy na tom, že je přísun potravin po probuzení nesmírně důležitý?

Potraviny vhodné pro vaši pokožku. K čemu je dobrá hořká čokoláda

19.února
Pokožka je největším orgánem lidského těla a je třeba se o ni pečlivě starat. Tedy pokud má vypadat mladě, svěže a být bez vrásek. Mnozí v tomto směru spoléhají na kosmetické výrobky, ale neuvědomují si, že hlavní roli hraje strava! Jak a čím i vy můžete podpořit svoji krásu? Zkuste třeba čokoládu!

Potraviny plné zinku. Proč je dobré hlídat si přísun tohoto minerálu

19.února
Zinek je další z minerálů, který se v našem těle vyskytuje jen v relativně malém množství. O to více je potřeba si hlídat jeho přísun. V organismu má hned několik důležitých funkcí. Jeho nedostatek můžeme pocítit jak oslabenou imunitou, tak i uvadající krásou. Hlídáte si příjem tohoto minerálu?

Čaga sibiřská. Pomáhá při léčbě rakoviny a krotí záněty

19.února
Čaga sibiřská neboli rezavec šikmý není na českém trhu žádnou novinkou. Že tuhle cizopasnou houbu, která patří mezi choroše, ještě neznáte? Léčitelé ji skloňují ve všech pádech. A možná to teď začnete dělat i vy!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes