Prostřeno.cz

Popis:

Magazín - Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

URL:

http://www.prostreno.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5 položek/den

Ženský ženšen. Proč byste ho měli mít po ruce

10:03
Ženšen, tisíciletý zázrak čínských lékařů, považuje se za preventivní i léčebný prostředek. Jak současná medicína pohlíží na anděliku čínskou neboli tang kuej, ženský ženšen? Krotí hormony a podporuje plodnost!

S dýcháním i hormonální bouří si poradí fenyklový čaj

19:03
Čaj, který vykazuje respirační, gastrointestinální, antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky? Fenyklový! V lékárně stojí okolo 35 korun. S čím vším si za tyhle peníze poradí? Spolehněte se i na srovnání hormonální bouře!

Jak se zbavit bakterií a mít krásné vlasy i pleť. Využijte sezamová semínka

16:03
Plesová a společenská sezona je náročná na tepelnou úpravu vlasů. Jak napravit škody způsobené žehličkou na vlasy a fénem? Přidejte na svůj jídelníček sezamová semínka!

Varovná znamení, že vaše tělo už stres nezvládá

14:32
Jste pod tlakem a už to „nedáváte“? Pokud vám hodně padají vlasy, cítíte úzkost sedm dní v týdnu, podezřele tloustnete, a skoro vůbec nespíte, všechno tomu nasvědčuje. Neberte tyhle signály na lehkou váhu!

Zdravotní přínosy řasy kombu, přezdívané taky mořská zelenina

13:03
Jak si posílit imunitní systém, získat celou řadu prospěšných látek a ještě nakopnout paměť i myšlení? To je otázka, na níž existuje snadná odpověď. Zařaďte do svého jídelníčku mořskou řasu, která vám prospěje od hlavy až k patě!

Kešu oříšky nejen skvěle chutnají. Mají i vliv na snížení tvorby ledvinových kamenů

20.listopadu
Kešu jsou velmi chutné oříšky, a pokud se to s jejich konzumací nepřehání, jsou i velmi zdravé. Kešu prospívají zdraví srdce, posilují kosti i imunitu. Dopřejte si zdravé mlsání!

Předvánoční úklid. Koberce vyčistí pivo, ocet i pěna na holení

19.listopadu
Období, kdy se musí nablýskat celá domácnost pro sváteční atmosféru, už je na spadnutí. Chcete si letos hodně ušetřit práci? Dejte do pořádku znečistěné koberce pomocí osvědčených prostředků, se kterými to půjde jako po másle!

Instantní nudlové polévky ohrožují zdraví, varují odborníci

19.listopadu
Opravdu žijeme ve světě, kde nás běžně prodávané nudle z pytlíku mohou i zabít? Už to tak vypadá. Ti, kteří je s vidinou levného jídla vesele konzumují, prý nahrávají mrtvici a srdečním chorobám. Nejste v nebezpečí i vy?

Suchá kůže či nadváha. Jezte častěji pistácie

19.listopadu
Taky máte rádi charakteristickou chuť pistácií? Dopřejte si jich, co hrdlo ráčí. Hodí se pro dietu, pleť i sexuální zdraví!

Regulujte infekce i menses s pomocí oreganového oleje

19.listopadu
Éterický oreganový olej je něco jako poklad za pár kaček. Použijte ho, když je vám ouvej na duši, nebo vám vypovědělo službu cenné zdraví. V jakých případech se vám bude nesmírně hodit?

Důvody, proč jíst pravidelně čínské zelí

19.listopadu
Vypadá jako římský salát, ale kdyby mohl, možná by se kvůli tomuto přirovnání urazil. Jeho listy a stonky jsou totiž jemnější a chuťově sladší. Vzhledem k tomu, že pochází z Číny, je v mnoha částech planety známé jako „čínské zelí“.

Matcha čaj. V čem vám bude zelený nápoj prospěšný

18.listopadu
Venku je zima, že by „ani psa nevyhnal“, vaše imunita slábne, a navíc máte potíže s pamětí? To jsou hned tři důvody, proč si nachystat šálek japonského zeleného čaje, který (nejen) tyto problémy dokáže vyřešit.

Vypouklé břicho. Dejte si potraviny, které vás ho zbaví

18.listopadu
Pneumatika okolo pasu a vypouklé břicho? Nežádoucí! Jak se obojího zbavit ještě do Vánoc? Vsaďte na správné potraviny!

Draslík. Signály, že ho máte v těle až moc

18.listopadu
Minerál, který hlídá krevní tlak, je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Pokud ho jíte tolik, kolik máte, bude vám velice prospěšný. Jeho nadbytek ale způsobuje brnění končetin a dýchací potíže, které mohou končit i krátkodobou zástavou dechu.

Zastavte stárnutí ještě dnes. Je to snazší, než si myslíte

18.listopadu
Popravdě kdo z nás se nebojí stárnutí? Tento strach sdílí nejen velká část žen, ale najdou se i muži, kteří se nechtějí smířit s příznaky stárnutí. Víte, že stárnutí můžete velmi jednoduše zpomalit, nepotřebujete k tomu ani drahé přípravky, ani zásahy estetické medicíny. Máme pro vás několik jednoduchých pravidel, kterých se jednoduše držte, a změny na sebe nenechají dlouho čekat.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes