Proženy.cz

Popis:

Články z Prozeny.cz

URL:

http://www.prozeny.cz/

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

27,8 položek/den

7 triků pro dokonalé třené těsto. Takhle bude vaše bábovka vždy perfektní!

6:08
Když se řekne „třené těsto“, jako první se člověku asi vybaví třená mramorovaná bábovka. Upéct ji není nijak složité, a pokud si osvojíte následujících pár tipů, bude pro vás ještě jednodušší.

Slavní na ulici a bez peněz: Kdo měl dřív hluboko do kapsy a dnes vydělává miliony?

6:08
Jsou pohádkově bohatí, úspěšní a obdivují je lidé po celém světě. Ale nebylo to tak vždy. Než se zařadily mezi smetánku, ocitly se mnohé celebrity úplně bez peněz – a někdy i bez domova. Kdo ze slavných pochází z chudých poměrů, a kdo dokonce přespával na lavičce?

Opravdu se mužům líbí velké zadky?

6:08
V poslední době to vypadá, že ženská ňadra byla nahrazena důležitější částí těla – pozadím. Kdejaká celebrita si své půlky nechává pojistit na astronomické částky a mezi nejčastější otázky současnosti patří: „Mám v těch kalhotách dost velký zadek?“ A co na tenhle kult říkají muži?

Těžce postižený Ondra (4) potřebuje 24hodinovou péči. „Je to naše sluníčko,“ říká maminka

6:08
Malý Ondra (4) se narodil s řadou zdravotních problémů, které vyústily v mentální retardaci. Vypadá to, že jeho stav se už sice nezlepší, ale společně s rodinou a Dobrými anděli statečně bojuje o každý úsměv.

Co čeká Ryby v pondělí 19. února

0:31
I když budete ve velkém pokušení bezmyšlenkovitě utrácet, měly byste se ovládat. Peníze, které byste dnes rozházely, budete ve druhé polovině týdne moc potřebovat. Stejně tak se vyhýbejte dluhům. Kamarádka vám sice bez problémů půjčí, ale peníze bude chtít pochopitelně zpátky.

Co čeká Vodnáře v pondělí 19. února

0:31
Mluvte, i když se vás nikdo na nic neptá. Když budete čekat, až o vaše názory někdo projeví zájem, mohly byste taky celý den být zticha. V práci si povídejte s kolegy, doma se svými milými. Zvlášť přínosná bude nezávazná konverzace s neznámými lidmi na ulici nebo v obchodě. Nic převratného si sice nesdělíte, ale přesto to pro obě strany bude příjemné zpestření hektického dne.

Co čeká Kozoroha v pondělí 19. února

0:31
To, co o situaci ve firmě uslyšíte, zní jako čirý výmysl, ale ve skutečnosti to má s pravdou společného mnohem víc, než byste čekaly. V každém případě uděláte dobře, když dáte dohromady krizový scénář, který v případě potřeby použijete. Zachráníte si tím kůži a také zabráníte tomu, aby ve vašich příjmech nastal závažný výpadek.

Co čeká Střelce v pondělí 19. února

0:31
Přiznejte si, že byste nejraději zůstaly s miláčkem doma a místo práce si užívali vzájemné blízkosti. Asi to nevyjde, ale to nevadí. Přes den pro vás dva vymýšlíte vzrušující program, který po návratu z práce bez zbytečného otálení zrealizujete. Při trigonu mezi Marsem ve vašem znamení a Luně v Beranu to je skvělý nápad!

Co čeká Štíra v pondělí 19. února

0:31
Při Luně v Beranu máte práce až nad hlavu, ale naštěstí máte i dostatek sebevědomí. Když šéf přijde s tím, že byste si ke své práci mohly přibrat něco navíc, podíváte se na něho tak, že rychle vycouvá. S tím, že by vám řekl, že jen žertoval, sice nepočítejte, ale i tak to pro vás bude dostatečná satisfakce.

Co čeká Váhy v pondělí 19. února

0:31
Lunu ve svém partnerském sektoru využijte k tomu, abyste se dostaly ze zajetých kolejí. Zkuste se podívat na okolní svět, a hlavně na lidi, kteří vás obklopují, jinýma očima. S údivem zjistíte, že jsou mnohem zajímavější, než jste si dosud myslely.

Co čeká Pannu v pondělí 19. února

0:30
Zbytečně se nevztekejte! Budete k tomu mít blízko, ale musíte se ovládat. Stačí, když se po příchodu do práce dozvíte, že to, co se v pátek domluvilo, je zase jinak. Rozčiluje vás změna jako taková, a také je vám líto času, který jste přes víkend věnovaly řešení něčeho, co už neplatí.

Co čeká Lva v pondělí 19. února

0:30
Klidně využijte energii lidí stejné krevní skupiny. Zároveň by bylo dobré, abyste pozorně poslouchaly, co vám říkají. Když vás nabádají, abyste svůj intelekt nenechávaly ležet ladem, ale že se máte posunout o pár stupňů výš, rozhodně to zvažte. Do konce února se rozhodněte, zda v tomto ohledu budete něco dělat, nebo podobné nápady vzdáte.

Co čeká Raka v pondělí 19. února

0:30
Ráno se vám vůbec nechce vstávat. V práci bude delší dobu trvat, než se pořádně rozjedete. Při dopoledních poradách a jednáních si dejte pozor, abyste nepůsobily příliš pasivním dojmem. Když na vás někdo zvýší hlas, nesmíte se dát zastrašit. Ukažte, že se nebojíte, a křikněte taky!

Co čeká Blížence v pondělí 19. února

0:30
Chovejte se rozumně! Pokud nejdřív něco dovolíte nebo odsouhlasíte, ale hned vzápětí to odvoláte, koledujete si o průšvih. Jakmile nastane situace, kdy nebudete vědět kudy kam, klidně si vyžádejte čas na rozmyšlenou. Bude to lepší než chaotické jednání, kterým byste naštvaly jak okolí, tak sebe.

Co čeká Býka v pondělí 19. února

0:30
Přece nemusíte osobně asistovat u všeho, co se děje. Rozdejte příkazy a pak už jen kontrolujte, zda a jak byly splněny. Doma i v práci si tím ušetříte spoustu nervů. Navíc uznáte, že okolí je mnohem schopnější, než jste si dosud myslely. Dejte blízkým i kolegům důvěru a čekejte, čím vás potěší!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes