prvnízprávy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Katalog:

Z domova

Publikuje:

11,6 položek/den

Sydöstran: Lživá propaganda o Krymu a Gruzii!

7:54
Tvrzení, že Rusko napadlo Gruzii v roce 2008 a obsadilo Krym v roce 2014 lze neustále slyšel z úst švédských politiků a objevují se v titulcích novin, ale neodpovídají skutečnosti.

Rolling Stone: Rok 2018 bude pro Evropskou unii velmi těžký!

7:21
Evropská unie musí překonat velmi těžký rok, který částečně určí její budoucnost, uvedl časopis Rolling Stone.

Newsweek: Nové jaderné rakety USA zvýší riziko války s Ruskem a Čínou!

4:31
Pokud ministerstvo obrany USA vyvine nové jaderné zbraně s „nízkou sílou", zvyšuje se pravděpodobnost války s Ruskem a Čínou, uvedl Newsweek.

Zbořil: Blíží se ČR Evropě nebo se jí vzdaluje?.....

3:57
Vysazeným Putinovým legálům i ilegálům se krátí čas, který ještě mají na to, aby uzavřeli České republice dveře do Evropské unie a odtáhli nás někam na Východ. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Německý Stern informoval o ruských pekelných zbraních

11:24
V Rusku se objeví modifikace jedné z nejsilnějších a nejstrašlivějších zbraní – těžkého raketometu TOS-1, napsalo německé vydání Stern.

DW: Mladý kancléř z Rakouska vyvolává u Merkelové bolesti hlavy!

11:24
Šéf Rakouska Sebastian Kurtz se svojí „drzou sebedůvěrou" a „populismem" je pro německou kancléřku Angelu Merkelovou nepříjemným politikem, napsaly Deutsche Welle.

Rusko: Ukrajina se připravuje na novou válku!

10:49
V Moskvě považují ukrajinský zákon o reintegraci Donbasu důkazem o přípravách na novou válku, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.

Hill: Trumpův seznam "fejkových médií" vedou CNN a New York Times!

10:15
Donald Trump oznámil vítěze ceny „Fake News Award" (Cena falešných zpráv): seznam zahrnuje americká média jako CNN, ABC News, The New York Times a The Washington Post, napsal The Hill.

Sjezd německé SPD rozhodne o dalším pohybu eura…

10:15
Euro opět stočí pozornost do Německa. Po výrazných ziscích z posledních týdnů ho tento víkend bude velmi zajímat výsledek sjezdu německých socialistů (SPD).

ČNB bude opět průhledná

10:15
Blížící se zasedání ČNB, které se uskuteční 1. února, přinese nejen všeobecně očekávané zvýšení úrokových sazeb, ale bude znamenat i návrat k transparentnosti v oblasti zveřejňování makroekonomické prognózy.

Možný shutdown americké vlády budí pozornost investorů

10:15
Trhy budou sledovat, jak se americký kongres vypořádá s vypršením dočasných opatření na financování federálních výdajů. Region dnes ovládnou polské statistiky.

Nejsem jist, koho můžu nazvat kolegou, abych za to nedostal po čuni

9:06
"Děkuji za ten dotaz, vážený pane kolego. I když radši řeknu, vážený pane poslanče, protože po včerejším jednání si nejsem jist, koho můžu nazvat kolegou, abych za to nedostal po čuni," řekl ministr Richard Brabec v úvodu odpovědi na interpelaci Radka Holomčíka.

Erik Best: Zeman je českým Obamou

19.ledna
Všichni statisticky významní poražení z prvního kola prezidentské volby (Pavel Fischer, Michal Horáček, Marek Hilšer a Mirek Topolánek) podpořili Jiřího Drahoše. Píše na svém blogu Erik Best.

Lavrov: V řadě evropských zemí dochází k plíživé rehabilitaci nacismu

19.ledna
Moskva je znepokojena skutečností, že v některých zemích je pozorována "plíživá" rehabilitace nacismu, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

FT: Pentagon pochybuje o vítězství nad Ruskem a Čínou v případě války

19.ledna
Coby součást nové obranné strategie Pentagonu učinil hlavní důraz na konfrontaci vůči svým hlavním potenciálním protivníkům - vůči Rusku a Číně, napsaly The Financial Times.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes