prvnizpravy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

3,8 položek/den

Pouze zhruba 30 % lidí, kteří protekli Evropou, bylo zaevidováno!

9:08
"Pouze zhruba 30 % lidí, kteří protekli Evropou, prošli z Řecka do Švédska, tak pouze 30 % lidí bylo zaevidováno. A to se musí změnit," bouřil třetí lednovou středu ve Sněmovně bývalý ministr vnitra Milan Chovanec.

Čermák: K čemu je nám minulost ? Bylo či nebylo

7:59
Otázka v názvu není až tak banální, jak se na první pohled někomu může zdát. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Vladimír Čermák.

Řekněme upřímně, že tři čtvrtiny všech evropských dotací je zlodějina

17.ledna
"Co se stalo s touhle zemí, že už není normální pracovat, ale normálně čerpat, že spousta inteligentních mladých lidí organizačně schopných, kteří by byli schopni někoho zaměstnat, něco vybudovat, se věnují dotačním programům?" zeptal se poslanec Václav Klaus.

Jakl: Nebudu volit někoho jenom proto, že toho druhého nemám rád!

17.ledna
Takhle není možné se chovat ani v životě, přece si nevezmu za manželku tuhle spolužačku, protože nemám rád jinou , to je dost hloupé, uvedl Ladislav Jakl v debatě v pořadu Události, komentáře na ČT24.

„Lidé bděte !“ Jiří Drahoš usiluje se stát českým prezidentem!

16.ledna
"Je skutečně Jiří Drahoš, tak „noblesní“, tak jemný a ušlechtilý, jak se zřejmě onen neúspěšný kandidát na prezidenta domnívá, když podobně je tak představován občanům i ve většině našich médií?" ptá se v komentáři na webu Novárepublika.cz Ludvík Smýkal.

Lanz: Miloš Zeman stmelující aneb všichni na jednoho!

16.ledna
Od nástupu Miloše Zemana do funkce prezidenta republiky jsme stále častěji a hlasitěji slýchávali, že „Miloš Zeman není mým prezidentem“, „prezident Zeman rozděluje společnost“, „Zeman nám dělá ostudu v zahraničí“, “ prezident nás táhne na východ“,...

Vladimír Čermák: Kdo z koho aneb nula od nuly pojde

16.ledna
V posledním komentáři pro Prvnizpravy.cz jsem se snažil sdělit čtenářům tohoto webu, proč nemohu jít k prvnímu kolu prezidentských voleb.

Agitace dokonce před kostely a v kostelích se minula účinkem

15.ledna
"Co obnažilo české politické divadlo v prvním kole volby českého prezidenta, bylo myslím nejenom pro mne, docela tristní. Nenechal jsem se ovlivnit hodně zřetelnými a leckdy zběsilými agitkami ala všichni proti Zemanovi, všichni lepší než Zeman," píše publicista Zdeněk Hrabica.

Roček: Televizní debaty byly asistované sebevraždy

15.ledna
Na výsledku 1.kola prezidentských voleb v Česko – Moravsku se výrazně podepsaly veřejné sebevraždy, které prováděli kandidáti na prezidenta před televizními kamerami, píšev komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček.

Drahoš jako prezident by se jel na Slovensko omluvit za výroky Zemana

14.ledna
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš narozdíl od současného prezidenta a rovněž kandidáta na prezidentování v dalším období Miloše Zemana, který po svém povolebním vystoupení zmizel v zázemí, poskytoval jeden rozhovor za druhým. Pro Slovenskou televizi třeba řekl ...

Lesnické fakulty a střední školy zařazují do výuky náboženství

14.ledna
Církev přijetím restitučního zákona, který byl přijatý, jak víte v nekřesťanskou noční hodinu s rozhodujícím hlasem za trestný čin již odsouzeného poslance, získala církev stále ještě nevyčíslitelné množství lesních ploch. Proto na tuto skutečnost reagují vysoké i střední odborné školy. Víte proč?

Pravdoláskaři, obrovsky nenávist vyhrotili a rozdělili společnost

14.ledna
"Byl jem pokládat květiny 17. listopadu u Hlávkovy koleje v Praze. Pozdravil jsem se s lidmi, o kterých vím, že mají jiné názory, byli to rektoři, významní lidé, ale pan Drahoš předstíral, že mě nevidí, aby se náhodou neušpinil," líčí setkání s kandidátem na prezidenta Tomio Okamura.

Podpořil Zemana známý zpěvák? Co vlastně řekl Karel Gott před volbami

14.ledna
Na skutečnost, že media v tažení proti prezidentu Zemanovi nezahálejí upozornil na webu Navárepublika.cz bývalý ministr Ivan David a jako příklad si vybral jeden titulek z jednoho webu "Podpořil mě Gott, tvrdí Zeman. Není to pravda, ohradil se zpěvák".

Bašta: Co o nás prozradila volební kampaň

14.ledna
Již podruhé během posledních šesti let se ukazuje, že přímá volba prezidenta České republiky představuje nebezpečnou politickou krizi, v níž se v plné nahotě ukazují všechny nebezpečné tendence historického vývoje, kterých si za normální situace nevšimneme.

V Praze zvítězil Jiří Drahoš, v ostatních krajích Miloš Zeman

13.ledna
Do 2.kola prezidentských voleb postupuje z prvního místa Miloš Zeman a z druhého Jiří Drahoš. Kromě Prahy ve všech krajích zvítězil Miloš Zeman.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes