prvnizpravy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

30,7 položek/den

Eliminujte letní hrozby pro svou pokožku

19:52
V letních měsících je naše pokožka vystavena různým nebezpečím. Některá jsou snadno řešitelná, jiná jsou závažná. Většině těchto potíží můžeme zabránit, pokud se budeme správně chránit.

Hradec Králové získal ocenění za obnovu městských památek

18:42
Nejlepší program regenerace městských památkových rezervací a zón v Královéhradeckém kraji má město Hradec Králové.

Hasiči představili v Praze pasivní bezpečnostní prvky vozidel

18:42
Se speciálně obnaženým vozidlem Hyundai Tucson, aby bylo vidět co nejvíce pasivních prvků bezpečnosti v konstrukci automobilu, se představil ve čtvrtek 19.4.2018 Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (HZS MSK) v pražském Národním technickém muzeu.

Plzeňský kraj vytvořil ze zástupců nemocnic krajskou zdravotní radu

18:42
Plzeňský kraj vytvořil nový poradní orgán, se kterým bude koncepčně řešit rozvoj zdravotních služeb v kraji, ale také aktuální výzvy českého zdravotnictví.

V Příbrami začaly fungovat cykloboxy, cyklisté je využijí zdarma

18:07
Šestnáct nových uzamykatelných boxů na kola je již v provozu. Cykloboxy vyrostly přímo v centru města, osm jich je pod vlakovým a osm pod autobusovým nádražím.

Do Sokolova přijede protidrogový vlak, láká školy i veřejnost

17:33
Po dvou letech se bude v Sokolově opakovat interaktivní preventivní akce na osvětu nebezpečí užívání drog.

Kraj si připomene výročí republiky slavnostním megakoncertem

17:33
Z mnoha akcí, kterými si letos Olomoucký kraj připomene 100 let od založení samostatné Československé republiky, bude vyčnívat slavnostní open air koncert, jenž se uskuteční 1. září přímo před budovou hejtmanství.

Zlínský kraj zajišťuje údržbu zvláště chráněných území

17:33
Uzavření smluv s dodavateli, kteří se letos postarají o údržbu zvláště chráněných území ve Zlínském kraji, schválili krajští radní. Dodavatelé vzešli z realizované veřejné zakázky. Kraj jim vyplatí celkem 1 156 638 korun.

Správa úložišť se mění v trezor na informace

16:24
Netransparentní postup Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) vyvolává značnou nedůvěru u starostů a obyvatel z desítek obcí lokalit vybraných pro hledání hlubinného úložiště pro vysoceradioaktivní odpady.

Okolí bašty směrem ke kruhovému objezdu rozkvete

16:24
Litoměřická radnice pokračuje v revitalizaci městské zeleně. Velké záhony, nové stromy a chodníky. Takové změny čekají travnatou plochu v blízkosti ulice Mezibraní, směrem ke kruhovému objezdu a Dlouhé ulici.

Veterinární správa Pardubického kraje vrátila tunu ryb do Estonska

16:24
Veterinární inspektoři Státní veterinární správy v Pardubickém kraji na základě kontroly vozidla s estonskou poznávací značkou provedené začátkem týdne ve spolupráci s Celní správou zadrželi zásilku téměř jedné tuny sušených rybích výrobků.

V lesoparku Letňany má Praha první singletrailové trasy

15:14
V lesoparku Letňany byly slavnostně otevřeny první singltraily na území Prahy, a to na bývalé vyvážce z ražení tunelu metra v severní části lesoparku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes