prvnízprávy.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství

URL:

http://www.prvnizpravy.cz

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

6,1 položek/den

Ukrajinský poslanec: Nový zákon o privatizaci odstartoval rozkrádačku!

13:31
Přijetím zákona o privatizaci odstartovalo konečné rozkradení národního dědictví Ukrajiny. Prohlásil to poslanec Nejvyšší rady Vadim Rabinovič na zpravodajském kanálu NewsOne.

CNN: Ruská špionážní loď u USA – signál držte se od našich základen?

11:17
Stačí, aby ruská válečná loď proplula kanálem La Manche a britské ozbrojené síly jsou na nohou. Nyní podobná situace se znatelnými prvky hysterie probíhá ve Spojených státech.

Na Ukrajině připustili předčasné ukončení spolupráce s MMF!

11:17
Kyjev může v polovině roku 2018 ukončit spolupráci s Mezinárodním měnovým fondem. V rozhovoru pro „Ukrajinské zprávy" to řekl náměstek šéfa Národní banky Ukrajiny Dmitrij Sologub.

Contra Magazin: Kdo sní o válce s Ruskem, sní o sebevraždě!

11:17
„Šílenci" na Západě, kteří sní o řešení konfliktu s Moskvou vojenskými prostředky, musí pochopit, že každý, kdo takto jde proti Rusku, skutečně spáchá sebevraždu, varoval Contra Magazin.

Maďarsko potvrdilo, že zablokuje práci Komise Ukrajiny a NATO!

11:17
Maďarsko bude nadále blokovat práci komise Ukrajina - NATO na úrovni ministrů obrany kvůli novému ukrajinskému zákonu o vzdělávání, řekl ministr zahraničí Péter Szijjártó.

Sydöstran: Lživá propaganda o Krymu a Gruzii!

7:54
Tvrzení, že Rusko napadlo Gruzii v roce 2008 a obsadilo Krym v roce 2014 lze neustále slyšel z úst švédských politiků a objevují se v titulcích novin, ale neodpovídají skutečnosti.

Rolling Stone: Rok 2018 bude pro Evropskou unii velmi těžký!

7:54
Evropská unie musí překonat velmi těžký rok, který částečně určí její budoucnost, uvedl časopis Rolling Stone.

Newsweek: Nové jaderné rakety USA zvýší riziko války s Ruskem a Čínou!

4:31
Pokud ministerstvo obrany USA vyvine nové jaderné zbraně s „nízkou sílou", zvyšuje se pravděpodobnost války s Ruskem a Čínou, uvedl Newsweek.

Německý Stern informoval o ruských pekelných zbraních

19.ledna
V Rusku se objeví modifikace jedné z nejsilnějších a nejstrašlivějších zbraní – těžkého raketometu TOS-1, napsalo německé vydání Stern.

DW: Mladý kancléř z Rakouska vyvolává u Merkelové bolesti hlavy!

19.ledna
Šéf Rakouska Sebastian Kurtz se svojí „drzou sebedůvěrou" a „populismem" je pro německou kancléřku Angelu Merkelovou nepříjemným politikem, napsaly Deutsche Welle.

Rusko: Ukrajina se připravuje na novou válku!

19.ledna
V Moskvě považují ukrajinský zákon o reintegraci Donbasu důkazem o přípravách na novou válku, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.

Hill: Trumpův seznam "fejkových médií" vedou CNN a New York Times!

19.ledna
Donald Trump oznámil vítěze ceny „Fake News Award" (Cena falešných zpráv): seznam zahrnuje americká média jako CNN, ABC News, The New York Times a The Washington Post, napsal The Hill.

Lavrov: V řadě evropských zemí dochází k plíživé rehabilitaci nacismu

19.ledna
Moskva je znepokojena skutečností, že v některých zemích je pozorována "plíživá" rehabilitace nacismu, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

FT: Pentagon pochybuje o vítězství nad Ruskem a Čínou v případě války

19.ledna
Coby součást nové obranné strategie Pentagonu učinil hlavní důraz na konfrontaci vůči svým hlavním potenciálním protivníkům - vůči Rusku a Číně, napsaly The Financial Times.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes