QAP.cz

Popis:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publikuje:

9,6 položek/den

Plánská padesátka uvítala přes 1 800 návštěvníků! - FOTKY!

14:23
Tradiční jarní pochod v Plané už desítky let pořádá Karel Kašpar. Zatímco vloni byla sobota plačtivá, letos byla obloha jako vymetená, bez jediného mráčku a to vylákoalo ven stovky turistů.

Kameny, kulečníková koule i rubly. Co skrývala Mlýnská strouha po vypuštění?

13:15
Jezírko Mlýnská strouha se připravovalo na novou sezonu. V rámci přípravy proběhlo vypuštění, výlov ryb a vyčištění. Před víkendem byla voda do jezírka znovu napuštěná. Přinášíme fotky!

Na Rokycansko letěl vrtulník, cyklista se po pádu vážně zranil

22:36
V sobotu odpoledne se vážně zranil cyklista po pádu na cyklostezce v Rokycanech. Muže, který měl částečně vyhřezlé orgány z břicha, do nemocnice transportoval vrtulník.

Pouť u Jiřího v Plzni na Doubravce finišuje - FOTKY

16:25
Pouť u Jiřího v Plzni na Doubravce můžete navštívit ještě během neděle 22. dubna. Po víkendu už atrakce a kolotoče čeká balení. Podívejte se na fotky ze soboty.

Statek v centru Plzně Černá ovce zve na májku i čerstvý chléb

15:19
Na májku nemusíte vyrážet jen na venkov, také uprostřed Plzně můžete zažít tradiční atmosféru májky a čarodějnic. Nebudou chybět ani buřty a výborný guláš. Kromě toho na statku pravidelně pečou chleba.

Deska z původní hrobky kardinála Berana bude od neděle v Plzni

21.dubna
Deska z původní hrobky kardinála Josefa Berana v římské bazilice sv. Petra bude umístěna v rodném městě kardinála, tedy v Plzni. K vidění bude už od neděle.

V pátek padaly teplotní rekordy! Jaký bude víkend?

21.dubna
Během pátku se teploty vyšplhaly až nad 28 stupňů Celsia a na mnoha stanicích padly teplotní rekordy. Nejtepleji bylo v Plzni, naměřeno bylo 28,4 stupňů Celsia.

Napadení revizorů na Americké! Zasahovat museli strážníci

20.dubna
Cizinec v trolejbusu zaútočil na revizory dopravních podniků a také na cestujícího, který jim pomohl. Agresor skončil s pouty na rukou.

Speed Marathon 2018: Policisté odhalili desítky hříšníků

20.dubna
Přesto, že policisté avizovali velkou kontrolní akci Speed Marathon předem, v Plzni zaznamenali téměř 80 přestupků.

Maraton parních jízd v regionu se rozjede o víkendu

20.dubna
Iron Monument Club Plzeň zahájí o tomto víkendu sezónu parních jízd. První je naplánovaná na podporu znovuotevření trati Mladotice - Kralovice.

Lachtaní show i jízdy na slonovi! Štace Cirkusu Ohana v Plzni finišuje - FOTKY

20.dubna
Už jen do neděle bude U Ježíška v Plzni šapitó Cirkusu Ohana. U dětí vzbudil velké nadšení, a to hlavně jízdami na slonovi a pózováním s lachtany. Podívejte se na fotky!

Superauto budou testovat policisté v Plzeňském kraji - FOTKY

20.dubna
Policejní speciál BMW i8 Coupé bude v nejbližší době k vidění na silnicích v Plzeňském kraji. Policie pokračuje se výpůjčce a testovat se tentorát bude v našem regionu.

Akademie individuálních sportů nabídne špičkový servis největším talentům

20.dubna
Podpořit největší sportovní naděje v Plzeňském kraji a dát jim exkluzivní péči, která se jim nedostává. To je jeden z cílů nově vzniklé sportovní akademie v Plzni.

V Plzni bude fungovat úsekové měření na dalších místech

20.dubna
Ještě během letošního roku chystá město rozšířit úsekové měření rychlosti. Týkat by se to mělo až pěti míst na frekventovaných tazích. Čtěte podrobnosti!

Kus lesa lehl popelem, na vině bylo špatné uhasení po pálení klestu - FOTKY

20.dubna
Celkem devět jednotek hasičů bojovalo s požárem zhruba hektaru a půl lesa. Požár přitom vznikl po nahlášeném pálení v lokalitě. Škody jsou desítky tisíc.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes