QAP.cz

Popis:

QAP.cz - Vaše internetové noviny - Informace z Plzeňského kraje kvapem

URL:

http://www.qap.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Plzeňský

Publikuje:

9 položek/den

Značky KLASA a Regionální potravina nelžou. Potvrdily to testy SZPI

16:54
Kvalita potravin se značkami KLASA a Regionální potravina je bez problémů. Testy SZPI ukázaly, že právě u takto označených potravin si mohou být zákazníci jistí dobrou volblou.

Plavecký klub Radbuza i sportovní akademie čeká finanční injekce od města

15:13
Město Plzeň opět finančně podpoří hned několik sportovních subjektů ve městě. Na podporu se může těšit i Sportovní klub Radbuza. Přinášíme podrobnosti!

Policie rozjíždí kontroly v lyžařských střediscích

14:05
Policie také v aktuální zimní sezóně spustila preventivní kontroly na Šumavě. Hlídky se zaměřují nejen na dopravu, v souvislosti se sezónou upozorňují také na krádeže.

Záchranku zaměstnaly nehody! Zasahovat musel i vrtulník

12:24
Hned několik nehod v sobotu dopoledne zkomplikovalo provoz v regionu. Vyjíždět musela i záchranka a zasahoval dokonce i vrtulník. V nemocnicích skončilo několik lidí.

Finanční dopad na černé pasažéry z řad dětí je v Plzni nižší

11:17
Nové slevy v MHD v Plzni snižují finanční zátěž mladých rodin, systém vymáhání pohledávek PMDP výrazně zmírňuje dopad na černé pasažéry z řad dětí.

Co o víkendu uvařit? Zkuste králíka s cibulovou omáčkou na víně

11:17
Čekáte návštěvu k víkendovému obědu a stále si lámete hlavu s tím, co uvařit? Zkuste králíka s cibulovou omáčkou na víně. Nechte se inspirovat receptem foodblogerky...

Víkend bude v Plzeňském kraji ve znamení sněžení

11:17
Víkendové dny přinesou v Plzeňském kraji sněžení a teploty se udrží jen kolem nuly. Oteplení by ale mělo přijít hned na začátku příštího týdne . Čtěte podrobnosti!

Velká bitva na plzeňském ledě! Škodovka udolala Oceláře 2:1

19.ledna
Fanoušci v Plzni viděli vyrovnaný, dramatický duel prvního a pátého celku tabulky. Indiánům se podařilo ve druhé třetině otočit skóre a dovést zápas do vítězného konce.

Autobus amputoval cyklistovi ruku. Nehoda nemá viníka

19.ledna
Poškozenému autobusu se při předjíždění otevřel prostor akumulátorů. Přitom došlo k vážnému zranění cyklisty. Policie teď případ odložila.

Ruce, chodidla i našpulené rty! Záhadné umění v Plzni? FOTKY

19.ledna
Po tom, co se na konci roku objevily záhadné ruce u katedrály svatého Bartoloměje, přibývají další umělecké "záhady". Tentokát u syngogy a u Velkého divadla...

InterCora slaví 25 let existence! Oslava byla ve velkém stylu - FOTKY, VIDEO

19.ledna
Jedna z nejvýznamnějších developerských společností v republice slaví čtvrt století. Jubileum oslavila ve velkém ve svém plzeňském sídle. Podívejte se na FOTKY i VIDEO!

Opilec v centru Plzně nadýchal neskutečných 4 a půl promile! FOTKY

19.ledna
Zatím rekordmanem mezi opilci, které v tomto týdnu sbírali strážníci v ulicích Plzně, je 45letý Slovák. Strážníci ho našli na schodech u jedné z budov v centru města.

Becher klub zamířil k plzeňským hokejovým indiánům - FOTKY

19.ledna
Plzeňský podnikatelský Becher klub se poprvé sešel v novém roce a zamířil za hokejovými indiány do Home Monitoring Arény. Nechybělo ani mimořádné hudební vystoupení...

Sněžení zkomplikovalo dopravu! Série nehod na silnicích v regionu

19.ledna
Sněhové přeháňky, které se v pátek dopoledne přehnaly krajem, podle všeho stojí za celou řadou nehod. Během chvíle se bouralo na několika místech.

Silný vítr zaměstnal hasiče v kraji! Na kontě mají přes sedm desítek zásahů

19.ledna
Silný vítr, který ve čtvrtek zasáhl Plzeňský kraj, spustil pohotovost i pro hasiče. Během dne vyjeli k víc jak sedmi desítkám událostí. Vítr lámal stromy a trhal střechy...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes