RadioTV

URL:

http://www.radiotv.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

6,3 položek/týden

Michel Fleischmann obdržel nejvyšší francouzské vyznamenání – Řád čestné legie

1:55
Michel Fleischmann obdržel z rukou francouzského velvyslance v Praze pana Rolanda Galharague insignie Řádu čestné legie. Slavnostní ceremoniál proběhl 23. dubna v prostorách velvyslanectví Francouzské republiky v Praze.

Český rozhlas v předstihu láká hosty karlovarského festivalu na tematický den

12:10
Den s Českým rozhlasem, který se uskuteční 2. července v karlovarském letním kině, vrátí návštěvníky letošního 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech do tohoto roku prostřednictvím hudby i filmu.

Druhá řada Robinsonova ostrova dosáhla nejvyšší podíl na sledovanosti od svého startu

12:10
Soutěžní reality show Robinsonův ostrov s výkonem 27,71 % dosáhla zatím na nejúspěšnější týdenní podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54 od startu vysílání druhé řady. Nadprůměrně se dařilo některým dílům seriálu Ulice.

Česká televize zachová ČT sport v DVB-T, omezí však doplňkové služby

19.dubna
Česká televize dnes poměrně zvláštním způsobem oznámila zachování svého sportovního programu ČT sport v první generaci digitálního terestrického vysílání (DVB-T). Informuje o omezení doplňkových služeb ve svém veřejnoprávním multiplexu.

HBO 3 v pondělí uvede premiéru druhé řady Westworld. Díky volnému vysílání ji můžete vidět zdarma

19.dubna
Prémiová filmová a seriálová televize HBO3 chystá na víkend premiéru druhé řady úspěšného sci-fi seriálu Westworld. Diváci mohou od soboty až do úterního rána sledovat volné vysílání HBO 3 u vybraných operátorů.

Český rozhlas oslaví 95 let koncertem v Riegrových sadech

19.dubna
Český rozhlas oslaví 18. května 95 let, které uplynou od zahájení pravidelného rozhlasového vysílání. Půlkulaté jubileum doprovodí speciální výstava, Den otevřených dveří a narozeninový koncert v Riegrových sadech.

Rádia Evropa 2, Frekvence 1 a další mění majitele

17.dubna
Avizovaný vstup finančníka Daniela Křetínského na rozhlasový trh se dnešním dnem stal realitou. Společnosti Czech Media Invest a Lagardere Group oznámily dohodu na podmínkách prodeje rozhlasových stanic v zemích střední Evropy a Rumunska.

Česká televize ohlásila nové nákupy v Cannes

16.dubna
Projekty Paola Sorrentina a Toma Tykwera, dvě životopisné série z produkce National Geographic, ale také práva na seriál podle knižní předlohy Umberta Eca, který se začal natáčet teprve letos v lednu.

Seriál Ulice s nejvyšším letošním podílem na sledovanosti

16.dubna
Denní seriálová stálice Ulice s výkonem 42,31 % dosáhla na nejúspěšnější týdenní podíl na sledovanosti letošního roku v cílové skupině diváků 15-54. Oznámila to tisková mluvčí skupiny Nova Jana Ondrejechová.

Nova Cinema zařazuje film Lid verzus Larry Flint na památku Miloše Formana

14.dubna
V souvislosti s úmrtím režiséra Miloše Formana zařazuje TV Nova mimořádně do vysílání cenami ověnčený film Lid versus Larry Flynt. Diváci jej uvidí v neděli 15. dubna ve 22:00 na stanici Nova Cinema.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes