RadioTV

URL:

http://www.radiotv.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

8,4 položek/týden

Kanál AXN chystá na 17. listopadu speciální program a maraton oblíbených seriálů

16.listopadu
Fanoušky televizních seriálů čeká v den volna 17. listopadu na AXN několikahodinový maraton seriálů. Poběží Vražedná čísla, Jak prosté, Podfu(c)k, Nezvěstná a online bude k dispozici Tým Škorpion. Přinášíme fotoukázky i vysílací časy.

Cartoon Network představuje listopadové programové novinky

16.listopadu
Dětská značka Cartoon Network si po spuštění české verze hledá své místo u diváků v ČR a na Slovensku. Nyní představuje programové novinky, které nabízí v průběhu listopadu.

freeSAT zpřístupnil klientům samoobslužný portál, funkcionalita je však omezená

16.listopadu
Operátor služby freeSAT pro Českou a Slovenskou republiku zprovoznil samoobslužný portál pro své klienty. Umožňuje mít přehled o smlouvě a vyúčtování, provést obnovu satelitní karty. Neumožňuje však platit online ani měnit programové balíčky.

Evropa 2 otestovala Insta-Call s Richardem Krajčem

16.listopadu
Během vysílání pořadu Vyber si na MaXXimum s moderátorem Petrem Carhou alias Nastym se připojil do živého vysílání Evropy 2 na Instagramu také zpěvák Richard Krajčo ze skupiny Kryštof.

Frekvence 1 změnila program, místo Pokondrů vysílá prodloužený dopolední blok

15.listopadu
Rádio Frekvence 1 po medializovaném ukončení spolupráce s duem Těžkej Pokondr upravilo svůj dopolední program. Došlo k prodloužení následujícího bloku Frekvence 1 v práci, který se nově vysílá už od 9:00 hodin.

Seriál Dům z karet nemůže pokračovat bez Kevina Spaceyho

14.listopadu
Jeden z nejpopulárnějších seriálů dnešní doby House of Cards bude zřejmě muset skončit bez dokončení děje. Dům z karet totiž z licenčních důvodů nemůže pokračovat bez své hlavní hvězdy Kevina Spaceyho.

Digital Broadcasting testuje digitální vysílání druhé generace i z vysílače Ládví

14.listopadu
Podnikatel Radim Pařízek letos oznámil spuštění DVB-T2 v Praze z vysílače Novodvorská. Nyní testuje vysílač na Ládví. V obou případech vysílá programy RELAX a REBEL. Přechod na ostré vysílání se očekává ještě letos.

HBO zpřístupnilo svou online videotéku přímo, bez nutnosti mít předplatné u jiného operátora

13.listopadu
Pro sledování pořadů ve videotéce HBO GO už není nutné mít předplatné HBO u kabelové nebo satelitní televize. Za měsíční poplatek si můžete zaplatit přístup k těmto pořadům přímo u místní pobočky HBO.

Nova v minulém týdnu: Dáma a Král má víc diváků, Tvoje tvář větší podíl

13.listopadu
Z hlediska podílu na publiku je nejatraktivnějším pořadem minulého týdne v prime time show Tvoje tvář má známý hlas. Seriál Dáma a král má ale víc diváků v nejširší cílové skupině.

HBO o víkendu vysílá zdarma, nabídne premiéru původního seriálu Až po uši

10.listopadu
Prémiový filmový a seriálový kanál značky HBO otevře o víkendu své vysílání pro většinu abonentů kabelových a satelitních operátorů. Volné vysílání souvisí s premiérou druhé řady původního seriálu Až po uši.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes