RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

9,8 položek/týden

Skee Mask odhalil nové album pro Ilian Tape

7:12
Mnichovský Bryan Müller tvrdě makal na svém druhém albu a my už známe všechny podrobnosti: pod názvem Compro nás čeká dvanáct tracků, které do světa vyšle vydavatelství Ilian Tape v půlce května.

Developer dokončil nové album

23.dubna
Už sedmé album nám nabídne velmi oblíbený techno producent z Los Angeles Adrian Sandoval, vystupující pod pseudonymem Developer.

Woo York nabídnou své debutové album

22.dubna
Ukrajinské duo Woo York, které nedávno našlo druhý domov Berlíně, vydá na začátku května díky labelu Afterlife své první studiové album.

Mrkni se na line upy pro 16. týden

20.dubna
Nymfo a Tris Kayo & Gunston v Crossu, v Roxy je hvězdami nabitý Med School Showcase, Brňáky může potěšit třínáctá Neurology nebo Robert Babicz. Tak vybírej!

Svojšice 2018 mají kompletní line-up

19.dubna
Nina Kraviz a High Contrast jsou headlineři dvou hlavních pódií, kteří byli oznámeni již dříve. My nyní víme, kdo všechno je doplní - a je to slušná dávka zahraničních jmen.

Dubfire vystoupí v září v Roxy

18.dubna
Roxy ohlašuje první velké jméno podzimní klubové sezóny. Na konci září přijede iránský rodák, půlka legendárních Deep Dish, držitel Grammy a především technologický inovátor a hudební revolucionář - Dubfire.

Spotify Playlist: 50 housových tracků z Detroitu

18.dubna
Vytříbené klasiky v housových rytmech z města motorů? Zapomenuté i velmi známé a provařené detroitské hity jsme vám dali dohromady v jednom playlistu, tak pojďte na to!

Hector Oaks nachystal EP All This Was Fire

17.dubna
Hector Oaks právě vypálil na svém labelu s příznačným názvem Oaks Rec. titul “All This Was Fire” Vinyl obsahuje 3 tracky a tři rúzné recepty, jak dostat lidi na parketu do varu.

Špilberk Open Air se letos konat nebude

17.dubna
Pořadatelé oznámili, že se po dvou úspěšných ročnících letos nebude konat brněnský festival Špilberk Open Air. Problém je údajně v domluvě s brněnskými politiky.

Besiho fotky z Kölsche z Roxy

16.dubna
Kölsch znovu nadchl všechny fanoušky v Roxy (tentokrát svým prodlouženým setem) a že jich zase nebylo málo. Vůbec bychom se nedivili, kdyby Roxy vyprodal třeba zase už za rok!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes