RAVE.cz

Popis:

dance music info server

URL:

http://www.rave.cz

Katalog:

Kultura

Publikuje:

13,3 položek/týden

Mrkni se na line upy pro 3. týden

19.ledna
Událostí víkendu je ovládnutí klubu Pereptuum bratry Gehringerovci. Mladší filip hraje v sobotu, senior Orbith v pátek. Kdo klub roztancuje víc? Tak vybírej!

Vyhraj volné vstupy na Mayu Jane Coles do Roxy

16.ledna
Slavná britská producentka se konečně dostaví do Česka a ty může být u toho. Nabízíme dva vstupy a jediné, co musíš udělat, je zodpovědět jednoduchou otázku!

Paul Kalkbrenner, Sven Väth, Ben Klock nebo Adam Beyer vystoupí na Caprices Festivalu 2018

16.ledna
15. edice jednoho z nejznámějších švýcarských festivalů nabídne dosud nejsilnější line-up. Nebude v něm chybět ani Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire nebo Monika Kruse.

Moskevský klub Propaganda spouští své vydavatelství

16.ledna
Legendrání moskovský klub Propaganda oslaví v dubnu své dvacáté výročí a při této příležitosti spouští také svůj vlastní label, na kterém už jsou nachystány čtyři releasy.

Ellen Alien, Bella Sarris nebo Apollonia doplnili line-up pražského festivalu UP

16.ledna
V rámci druhé vlny odhalování umělců prvního ročníku pražského festivalu UP nechybí ani Praslesh, Molly, Anthea, Oshana, Topper nebo Brothers Black.

Oscar Mulero vydá experimentální album

15.ledna
Své páte album si slavný španělský technař připravil pro vydavatelství Semantica. Nečekejte však klubové vály, ale spíš pomalejší BPM a experimentálnější polohy.

HRTL vydá svou novou desku na Wolfskuil Limited

15.ledna
Wolfskuil Records holandského producenta Darko Essera otevře rok 2018 deskou Sugarlump, která vzešla z dílny českého producenta Leoše Horta.

Český producent Victor Tellagio vydává svůj singl na Spinnin Records

15.ledna
Mladý a talentovaný hudební producent jako první Čech v historii vydal svou skladbu na světoznámém holandském labelu Spinnin Records.

Giorgia Angiuli vystoupí v únoru poprvé v Česku

14.ledna
Po personálních změnách a restartu brněnského klubu Vibe přichází jeho majitelé s prvním velkým jménem nové sezóny. A není jím jen tak někdo!

Vyhraj volné vstupy do Roxy na Brookes Brothers a Dannyho Byrda

14.ledna
Už 26. ledna se v pražském klubu Roxy objeví Brookes Brothers a Danny Byrd a ty můžeš být u toho. Nabízíme dva volné vstupy - stačí zodpovědět naši jednoduchou otázku!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes