Patnáctiletá historie Divadelní společnosti Jana Hrušínského se vešla na 240 stran reprezentativní publikace, kterou pro své diváky připravili Jan Hrušínský a grafička Barbora Hrušínská jako narozeninový dárek.

7:02
Gastro food fest slaví v letošním roce malé jubileum. Na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích totiž proběhne ve dnech 21. a 22. října již pátý ročník festivalu určeného pro všechny milovníky dobrého jídla a pití.

Po nehodě bylo nutné zajistit poškozený dům

7:02
Při nehodě osobního a nákladního auta v Brankovicích na Vyškovsku se nikdo nezranil, byl však poškozen rodinný dům. Statické zajištění domu a odtažení havarovaných vozidel hasičům zabralo několik hodin.

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě

7:02
Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Věděli jste, že stropem utíká až polovina tepla!

7:02
Jak to tak vypadá, letošní zima nám dá asi zabrat a účet se nám zase pěkně protočí v číslech. Topná sezóna je už v plném proudu. Letos si pospíšila. Babí léto bylo krátké a už pomalu počítáme týdny do vánoc.

Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři body

8:03
Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou

8:03
Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím

8:03
Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Prostějov těsně podlehl Přerovu

8:03
Vyrovnané utkání, dramatická koncovka, skvělý tlak v závěru, výhoda 6 na 4. Ani to, bohužel, nestačilo Jestřábům, aby porazili HC Zubr Přerov.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo

8:03
Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Dýně pro Zoo Ostrava

17.října
Ostravská zoologická zahrada se po roce opět obrací na pěstitele a zahrádkáře, kteří mají nadúrodu dýní.

Ve Valašském Meziříčí má forenzní značení kol úspěch. Na řadu přijdou i vozíčkáři

17.října
Strážníkům Městské policie Valašské Meziříčí se od září podařilo označit více než 40 jízdních kol takzvanou syntetickou DNA. Na řadu přijdou i kompenzační pomůcky. Služba je zcela bezplatná a je určena občanům města.

Slezská nemocnice v Opavě má nový mamograf

17.října
Radiologické oddělení Slezské nemocnice v Opavě nabízí nově svým pacientkám nejmodernější mamografický přístroj Hologic Dimensions. Nový přístroj, za více než 8,5 milionů korun, je přesnější, ostřejší, zvýší celkovou rychlost vyšetření a k lidskému organizmu je šetrnější.

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod

17.října
Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes