SatCentrum

Popis:

Česko-Slovenská satelitní doména

URL:

http://www.satcentrum.cz

Katalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publikuje:

4,4 položek/den

Litva opět zakazuje ruský program RTR Planeta, kanál vysílá volně z družice Hot Bird 13C a Türksat 3A

1:59
Litva na rok zastavila vysílání televizní stanice v ruštině RTR Planeta v pobaltské zemi EU a NATO. Dne 14. 2. 2018 ve Vilniusu Komise pro rozhlas a televizi odůvodnila zákaz tím, že RTR Planeta v minulém roce v odvysílaných pořadech třikrát podněcovala k násilí a nenávisti.

Mein Genius TV Shop z družice Astra 1N

1:59
Teleshoppingová stanice Genius TV zahájila vysílání další verze na satelitu Astra 1N na orbitální pozici 19,2° východně. Vedle už šířeného kanálu Genius Plus TV na dalším transponderu nově vysílá stanice Mein Genius TV Shop, která nabízí stejné produkty. Zatímco Mein Genius TV Shop vysílá ve formátu MPEG-2 na transponderu č. 113, kmitočet: 12,633 G ...

Show Jana Krause – 21. 2. 2018

0:42
Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý Gregor, herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová a ekonom Dominik Stroukal se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 21. února ve 21.35 hod. na Primě.

Al Sharjah TV ve vysokém rozlišení z družice Hot Bird 13B

0:42
Al Sharjah TV, televizní stanice z Šadržá, města v Perském zálivu a části Spojených arabských emirátů, zahájila vysílání ve vysokém rozlišení (HD) na satelitu Hot Bird 13B na orbitální pozici 13° východně. Parametry příjmu: transponder: č. 85, kmitočet 12,399 GHz, horizontální polarizace, Symbol Rate: 29700 kSymb/s, FEC: 2/3, norma: DVB-S2/8PSK, pa ...

Hřebejkova Učitelka zaujala celý svět - nyní ji uvidíme i na obrazovkách ČT

0:42
Snímku režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského, který vznikl v koprodukci s Tvůrčí producentskou skupinou multižánrové tvorby Kateřiny Ondřejkové z ostravského televizního studia, si všiml také britský portál BBC nebo oscarová Knihovna Akademie filmových umění a věd. Nyní film premiérově uvede v neděli 18. února ve 20:15 hod. ČT 1.

Tamilian TV z družice Eutelsat 9B

0:42
Indická stanice Tamilian TV zahájila vysílání na satelitu Eutelsat 9B na orbitální pozici 9° východně. Parametry příjmu: transponder: č. E9, kmitočet: 11,881 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: 27500 kSymb/s, FEC: 2/3, norma: DVB-S2/8PSK, obrazový formát MPEG-2, volné (FTA) vysílání. Internet: www.tamilantelevision.com.S využitím zdroje: Infos ...

Jarní část HET ligy startuje na O2 TV Sport: Videorozhodčí, více zápasů a show TIKI-TAKA s novou grafikou

17.února
Nejvyšší česká fotbalová soutěž začíná již dnes a digitální televize O2 TV bude opět exkluzivně přinášet ty nejatraktivnější zápasy. Navíc oproti podzimu nabídnou stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal vždy v sobotu o jeden přímý přenos navíc. Nadále pokračuje každé pondělí od 20.00 hodin divácky oblíbená show TIKI-TAKA, která se dočkala nového grafick ...

LTC - La Tienda en Casa z nového tp. družice Astra 1KR

17.února
Španělský teleshoppingový kanál LTC - La Tienda en Casa zahájil vysílání na novém kmitočtu satelitu Astra 1KR na orbitální pozici 19,2° východně. Vysílání na dosavadní frekvenci - 10,857 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: 22000 kSymb/s, FEC: 5/6 - bylo ukončeno. Nové parametry příjmu: transponder: č. 32, provider: Movistar+, kmitočet: 11,686 ...

RTVS dosiahla nový rekord online sledovanosti

16.února
RTVS zlomila rekord v sledovanosti na internete v objeme prenesených dát. Prvý zápas slovenských hokejistov na ZOH v Pjongčangu si v stredu online pozrelo vyše 72.000 divákov, čo je o 22.000 viac ako vlani počas MS v ľadovom hokeji. Maximálny dátový tok bol 212 Gbit/s.

Sluneční interference a výpadky satelitního signálu (únor 2018)

16.února
Přichází jaro a s tím spojená interference slunce s DVB-S/S2 službou Nová DIGI TV. Tento jev se projeví sníženou kvalitou, resp. výpadkem služby na krátkou dobu, avšak častěji během několika dnů – většinou kolem druhé odpoledne.

Pevnost Boyard II – 8. díl

16.února
Soutěž Pevnost Boyard vyvrcholí závěrečným dílem druhé série. S nástrahami bude tentokrát bojovat Anife Vyskočilová, Dominika Mesárošová, Ondřej Ruml, Albert Černý a Petr Buchta. Nebude chybět tradiční moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura Jan Rosák. Sledujte v neděli 18. února ve 20.15 na Primě!

Jiří Menzel očima Jiřího Suchého a legendární Mandragora - Osmdesátiny režiséra v České televizi

15.února
Na filmová plátna dostal sedmkrát Bohumila Hrabala, třikrát Vladislava Vančuru a dvakrát Josefa Škvoreckého. Je držitelem rytířského řádu i filmového Oscara. K osmdesátým narozeninám režiséra Jiřího Menzela připravila ČT tematické vysílání. Za jeho tvorbou i životem se ohlédne v deseti pořadech.

Šest a půl milionu hodin, tolik strávili Češi v lednu sledováním videí České televize

15.února
Jaká je bilance sledování video obsahu České televize prostřednictvím webu, mobilních aplikací a platformy HbbTV? Za leden téměř 20 milionů spuštěných videí. A zároveň přes 6,5 milionu hodin, které u pořadů ČT diváci strávili.

Media Club poprvé programmaticky prodal televizní reklamu

15.února
Obchodní zastupitelství Media Club poprvé v ČR zprovoznilo kanál pro programmatický nákup televizní reklamy. Prvním klientem, který nakoupil televizní reklamy skrz programmatickou platformu, byla agentura Red Media, ta je nakoupila pro klienty Bonami a ZOOT.

Prima Partička 3. díl 2018

15.února
Premiérová Prima Partička přináší pořádnou porci humoru. Tradiční složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní herec a muzikant Václav Kopta. Bavte se ve čtvrtek 15. února ve 21.35 na Primě!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes