SeveročeskýDeník.cz

Popis:

Vaše zprávy ze Severních Čech. O čem se jinde nepíše.

URL:

http://www.severoceskydenik.cz

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

2,7 položek/den

Lovci skolili lídra z Plzně a posunuli se na druhé místo!

19.února
Na „povinné“ vítězství dosáhli lovosičtí házenkáři v utkání 16. kola proti lídrovi tabulky z Plzně. Těžké utkání především po stránce mentální přípravy hráčů čekalo v neděli dopoledne na Lovce v Plzni. Té vypadlo již minulý týden z důvodu zranění trio nejlepších střelců (bratři Tonarové, Stehlík), ke kterým se v průběhu týdne přidal i obranář Fořt. Okleštěná sestava soupeře zvyšovala šance na v...

Jaroslav Roubík chce ještě rok hrát hokej, pak se uvidí. Chuť stále mám, říká

19.února
ÚSTÍ N.L. - Už jen poslední dva zápasy čekají hokejisty Slovanu Ústí nad Labem v letošním ročníku WSM ligy. Jelikož nepostoupili do play-off, sezóna jim skončí brzy. Holt přišla taková sezóna. Nejde pořád vyhrávat a hrát play-off. Po posledních třech úspěšných ročnících jsme letos nepostoupili a musíme si z toho vzít ponaučení do příští sezóny, komentuje situaci ústecký lídr Jaroslav Roubík

Požár domku na Děčínsku, jeden mrtvý

17.února
DĚČÍNSKO - V noci na sobotu 17.2. došlo k požáru dřevěného domku v Srbské Kamenici na Děčínsku. Hasiči vyjeli do akce zhruba hodinu po půlnoci.

Konec doplatků na bydlení obchodníkům s chudobou nevoní. Stahují se z Varnsdorfu

17.února
VARNSDORF - Většinou v zoufalých bytech nastřelí vysoký nájem, jejich nájemníci na něj nemají a přesto se to majitelům takových bytů vyplatí. Jak to?

Czexit: Odchod z EU by Česko uvrhlo na úroveň Běloruska, varují odborníci

15.února
ČESKO - Debaty o možném uspořádání referenda o vystoupení Česka z Evropské unie, tzv. Czexit, děsí ekonomy a další odborníky. V debatách o možnosti zavedení obecného referenda o otázce ve všelidovém hlasování odmítají hlasovat všechny parlamentní strany kromě SPD Tomio Okamury.

Město příliš nepodporuje teplický fotbal. Na výraznou posilu nemáme peníze, zní z vedení klubu

15.února
TEPLICE - Ve čtvrtek 15.2. se konala tradiční tisková konference FK Teplice přes startem fotbalové první ligy. Už v sobotu začíná jarní část HET ligy a teplický tým nastoupí na hřišti Jablonce.

V Jizerských horách naměřili -22,7 stupně. Mráz vystřídá sníh, déšť a ledovka

15.února
SEVERNÍ ČECHY - Na minus 22,7 stupně klesla teplota i na Jizerce v Jizerských horách. Ještě teploty hluboko pod bodem mrazu byly naměřeny na Šumavě.

Celní správa se zaměřuje na nelegální přepravy topných olejů. Míří sem z Německa

15.února
ÚSTECKO - V minulých dnech se celníci zaměřili na pašování topného oleje rovněž známého pod označením červená nafta. Docházelo totiž k nelegálnímu převozu této suroviny z Německa na Ústecku a Teplicku.

Lidé nejvíce věří Babišovi. Ten byl podle soudu ve svazcích komunistické StB veden oprávněně

15.února
ČESKO - Největší důvěru z předsedů stran a hnutí u veřejnosti má Andrej Babiš. Vyplývá to z šetření CVVM, které proběhlo ještě před rozhodnutím krajského soudu v Bratislavě. Podle soudu byl premiér ČR v demisi ve svazcích komunistické StB veden oprávněně.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes